❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 7 pkt w programie lojalnościowym.
Bransoletka celebrytka z zawieszką Nieskończoności cieszy się bardzo dużą popularnością wśród Pań, które chcą pokazać przywiązanie do swoich wartości, drugiego człowieka lub konkretnych uczuć, jakie im towarzyszą.
Zwykle otrzymuje się ją na prezent, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić ją dla siebie. Bransoletka celebrytka srebrna Infinity nie dość, że jest bardzo modna, to jeszcze symbolizuje tak wiele - dlatego jest znakomitym sposobem na efektowne uzupełnienie codziennej stylizacji.
Bransoletka celebrytka srebrna Infinity posiada łańcuszek o splocie Anker, zawieszka z symbolem Nieskończoności również prezentuje się w bardzo subtelny sposób. To powoduje, że stanowi niezobowiązującą biżuterię, którą możesz założyć do pracy, na spotkanie ze znajomymi, na randkę lub każde inne wyjście.
Bransoletka celebrytka Nieskończoność została wykonana z wysokiej jakości srebrna, dlatego jej wygląd będzie nienaganny przez bardzo długi czas.
| Długość całkowita: | 185/220 mm |
| Typ splotu | Anker |
| Wymiary zawieszki: | 19 mm |
| Waga: | 1,85 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Federing |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | ce110-br |
| Uwagi: | regulowana długość |
Celebrytka z symbolem nieskończoności
Piękna i minimalistyczna bransoletka celebrytka, która zawsze będzie modna