❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 61 pkt w programie lojalnościowym.
Szukasz wytrzymałego, a jednocześnie eleganckiego męskiego łańcucha? To model idealny dla Ciebie! Splot typu Pancerka charakteryzuje się dużymi, spłaszczonymi ogniwami, posiadającymi oszlifowane brzegi.
Skąd wzięła się jego nazwa? Przede wszystkim ze względu na charakterystyczny kształt, jak i wytrzymałość biżuterii, która jest tutaj niezwykła. Biżuteria wykonana ze srebrna, bardzo dobrze odbija światło, przepięknie prezentuje się na męskim torsie. Przyciąga uwagę i sprawia, że żadnej innej biżuterii mężczyzna już nie potrzebuje.
Masywny łańcuch ze splotem typu pancerka gwarantuje dopełnienie typowo męskiej stylizacji, zarówno eleganckiej, jak i casualowej. Łańcuch Pancerka można zakładać go na co dzień, jak i na okazjonalne wyjścia, jako nieodłączny element stylizacji, która ma robić wrażenie i zapewniać ciekawe wyróżnienie.
Łańcuch typu pancerka należy nosić bez dodatkowych zawieszek. Sam w sobie jest bardzo dekoracyjny.
| Długość całkowita: | 55 cm |
| Szerokość splotu: | 7 mm |
| Typ splotu | Figaro |
| Waga: | 29 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Federing |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | l105-2 |
solidna i świetnie wygląda
Długo szukałem porządnego łańcucha srebrnego pancerka, który nie będzie tandetny - tutaj trafiłem idealnie! Solidne wykonanie, dobrze leży na szyi i faktycznie nie trzeba żadnych zawieszek, bo sam robi robotę.