Biżuteria na Chrzest

Biżuteria na chrzest – idealny prezent

Chrzest to bardzo ważne wydarzenie w życiu Twojego dziecka, mimo że w tym momencie, nie jest tego świadome. Dlatego warto sprawić mu pamiątkę z tego dnia, wtedy łatwiej będzie mogło wracać do niego wspomnieniami. Tylko co najlepiej sprawdzi się w tej roli? Spokojnie, znamy odpowiedź na to pytanie – jest nią biżuteria na chrzest.

Ale dlaczego właśnie biżuteria na chrzest? Nie lepiej podarować dziecku prezent, który przyda się mu w tym momencie? Smoczek, jakieś ubranko, może zabawka? Mimo że wydaje się to bardziej praktyczne, w rzeczywistości jest to błędną konkluzją. Za parę lat ubranko lub zabawka zapewne wylądują w szafie, lub (w najgorszym przypadku) koszu, a przecież prezent z tak ważnego wydarzenia powinien wciąż przypominać Twojemu dziecku o tamtym dniu! Biżuteria na chrzest, pomimo upływu lat nie straci na swojej funkcjonalności.

Biżuteria na chrzest – rodzaje

Zapewne wiesz, że chłopczyk potrzebuje innej biżuterii na chrzest niż dziewczynka, chociaż w drugim przypadku istnieje o wiele więcej opcji. W przypadku chłopca warto wybrać zawieszkę z religijnym motywem, na przykład z Matką Boską lub w kształcie krzyżyka. U dziewczynki wybór jest znacznie większy – od naszyjników, przez kolczyki, po bransoletki i pierścionki. Pamiętaj, tylko żeby biżuteria na chrzest była takiego rozmiaru, który będzie pasował na dziecko również wtedy, gdy podrośnie.

rozwiń

5
Maksymilian Maciejewski
Pierwszy prezent dla chrześniaczki
Opinia zweryfikowana zakupem

Piękna biżuteria na chrzest! Rodzice zachwyceni prezentem dla malucha, na pewno będzie z tego świetna pamiątka.

5
Inga Wysocka
Piękna, srebrna biżuteria
Opinia zweryfikowana zakupem

Jak prezent dla chrześniaczki, to tylko wasza biżuteria. Chrzest wzruszający, rodzice zadowoleni a zdjęcia wyszły pięknie. Polecam!

5
sebastian.k
Gorąco polecam
Opinia zweryfikowana zakupem

Szukałem prezentu, bo niedługo wybieram się na chrzest. Biżuteria wydawała mi się oklepanym pomysłem, ale dzięki waszej ofercie zmieniłem zdanie :)

5
Maria Jankowska
Osobno i w zestawie
Opinia zweryfikowana zakupem

Fantastyczna biżuteria na chrzest dla dziewczynki - cały zestaw zrobił na rodzicach olbrzymie wrażenie.

5
Ewelina
Świetne dla rodzeństwa
Opinia zweryfikowana zakupem

Piękna biżuteria na chrzest. Dla chłopca medalik, dla jego bliźniaczki naszyjnik. Będą mieli cudowną pamiątkę!

Oferta uzupełniająca

biżuteria na chrzest biżuteria chrzest chrzest biżuteria biżuteria na chrzest dla dziewczynki biżuteria na chrzest dla chłopca jaka biżuteria na chrzest