Biżuteria na Chrzest

Biżuteria na chrzest – idealny prezent

Chrzest to bardzo ważne wydarzenie w życiu Twojego dziecka, mimo że w tym momencie, nie jest tego świadome. Dlatego warto sprawić mu pamiątkę z tego dnia, wtedy łatwiej będzie mogło wracać do niego wspomnieniami. Tylko co najlepiej sprawdzi się w tej roli? Spokojnie, znamy odpowiedź na to pytanie – jest nią biżuteria na chrzest.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 29 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 29 elementów


Ale dlaczego właśnie biżuteria na chrzest? Nie lepiej podarować dziecku prezent, który przyda się mu w tym momencie? Smoczek, jakieś ubranko, może zabawka? Mimo że wydaje się to bardziej praktyczne, w rzeczywistości jest to błędną konkluzją. Za parę lat ubranko lub zabawka zapewne wylądują w szafie, lub (w najgorszym przypadku) koszu, a przecież prezent z tak ważnego wydarzenia powinien wciąż przypominać Twojemu dziecku o tamtym dniu! Biżuteria na chrzest, pomimo upływu lat nie straci na swojej funkcjonalności.

Biżuteria na chrzest – rodzaje

Zapewne wiesz, że chłopczyk potrzebuje innej biżuterii na chrzest niż dziewczynka, chociaż w drugim przypadku istnieje o wiele więcej opcji. W przypadku chłopca warto wybrać zawieszkę z religijnym motywem, na przykład z Matką Boską lub w kształcie krzyżyka. U dziewczynki wybór jest znacznie większy – od naszyjników, przez kolczyki, po bransoletki i pierścionki. Pamiętaj, tylko żeby biżuteria na chrzest była takiego rozmiaru, który będzie pasował na dziecko również wtedy, gdy podrośnie.

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Ewelina
Zweryfikowany klient
2020-12-25

Świetne dla rodzeństwa

Piękna biżuteria na chrzest. Dla chłopca medalik, dla jego bliźniaczki naszyjnik. Będą mieli cudowną pamiątkę!

Maria Jankowska
Zweryfikowany klient
2020-12-09

Osobno i w zestawie

Fantastyczna biżuteria na chrzest dla dziewczynki - cały zestaw zrobił na rodzicach olbrzymie wrażenie.

sebastian.k
Zweryfikowany klient
2020-11-30

Gorąco polecam

Szukałem prezentu, bo niedługo wybieram się na chrzest. Biżuteria wydawała mi się oklepanym pomysłem, ale dzięki waszej ofercie zmieniłem zdanie :)

Inga Wysocka
Zweryfikowany klient
2020-11-26

Piękna, srebrna biżuteria

Jak prezent dla chrześniaczki, to tylko wasza biżuteria. Chrzest wzruszający, rodzice zadowoleni a zdjęcia wyszły pięknie. Polecam!

Maksymilian Maciejewski
Zweryfikowany klient
2020-11-14

Pierwszy prezent dla chrześniaczki

Piękna biżuteria na chrzest! Rodzice zachwyceni prezentem dla malucha, na pewno będzie z tego świetna pamiątka.


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl