Biżuteria na Chrzest

Biżuteria na chrzest – idealny prezent

Chrzest to bardzo ważne wydarzenie w życiu Twojego dziecka, mimo że w tym momencie, nie jest tego świadome. Dlatego warto sprawić mu pamiątkę z tego dnia, wtedy łatwiej będzie mogło wracać do niego wspomnieniami. Tylko co najlepiej sprawdzi się w tej roli? Spokojnie, znamy odpowiedź na to pytanie – jest nią biżuteria na chrzest.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów


Ale dlaczego właśnie biżuteria na chrzest? Nie lepiej podarować dziecku prezent, który przyda się mu w tym momencie? Smoczek, jakieś ubranko, może zabawka? Mimo że wydaje się to bardziej praktyczne, w rzeczywistości jest to błędną konkluzją. Za parę lat ubranko lub zabawka zapewne wylądują w szafie, lub (w najgorszym przypadku) koszu, a przecież prezent z tak ważnego wydarzenia powinien wciąż przypominać Twojemu dziecku o tamtym dniu! Biżuteria na chrzest, pomimo upływu lat nie straci na swojej funkcjonalności.

Biżuteria na chrzest – rodzaje

Zapewne wiesz, że chłopczyk potrzebuje innej biżuterii na chrzest niż dziewczynka, chociaż w drugim przypadku istnieje o wiele więcej opcji. W przypadku chłopca warto wybrać zawieszkę z religijnym motywem, na przykład z Matką Boską lub w kształcie krzyżyka. U dziewczynki wybór jest znacznie większy – od naszyjników, przez kolczyki, po bransoletki i pierścionki. Pamiętaj, tylko żeby biżuteria na chrzest była takiego rozmiaru, który będzie pasował na dziecko również wtedy, gdy podrośnie.

Nowa biżuteria srebrna


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl