Biżuteria na Komunię

Biżuteria na komunię – im skromniej, tym lepiej

Komunia to ważna, duchowa chwila dla Twojego dziecka, na pewno chcesz, by ten dzień wypadł możliwie jak najlepiej. Przyszykowania zaczynasz już nawet kilka miesięcy wcześniej, kupujesz odpowiednie ubrania, prezenty, zapraszasz gości... Została do załatwienia jeszcze tylko jedna rzecz – to biżuteria na komunię. Jaką, powinieneś wybrać?

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 32 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 32 elementów


Po pierwsze, pamiętaj, że im skromniej, tym lepiej. W tym dniu po prostu nie wypada nakładać krzykliwych, kolorowych kolczyków i bransoletek. Biżuteria na komunię musi być minimalistyczna, stonowana, spokojna. Nie może być zbytnio ozdobna i rzucająca się w oczy, to bardzo uroczysty dzień.

Biżuteria na komunię – na co się zdecydować?

Najbardziej uniwersalnym wyborem jest srebrny łańcuszek, najczęściej z krzyżykiem, lub zawieszką z wizerunkiem Matki Boskiej dla dziewczynek i Jezusa dla chłopców. Pamiętaj, żeby poświęcić go przed uroczystością, to bardzo ważne! Możesz zdecydować się również na skromne, nierzucające się w oczy kolczyki lub delikatne, nienachalne pierścionki. Oprócz tego, jako prezent możesz podarować dziecku różaniec, drewniany, szklany lub plastikowy. Wybór jest naprawdę szeroki, na uwadze musisz mieć jedynie charakter tego wydarzenia.

Nowa biżuteria srebrna


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl