Biżuteria z Onyksem

Biżuteria z Onyksem – uwielbiany półszlachetny kamień

To zupełne przeciwieństwo delikatnych, nierzucających się w oczy ozdób – propozycja dla kobiet, które lubią zwracać na siebie uwagę i nie boją się wyróżniać się z tłumu. Jesteś pewna siebie i szukasz błyskotki z pazurem?  Biżuteria z onyksem spełni Twoje oczekiwania! Ten twardy minerał o ostrym brzegu zachwyca swoją głęboką czernią (bo właśnie w takim kolorze można go zazwyczaj spotkać) i doskonale podkreśla każdą stylizację, dodając jej odrobinę pikanterii.

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów


Jeśli zależy Ci na tym, żeby ozdoby, które nosisz, idealnie pasowały do Twojego charakteru, lub jeszcze bardziej go wzmacniały.

Biżuteria z onyksem zachwyca na każdym kroku, a to, jakie formy może przybrać, zaskakuje. Nie jest to zwyczajna, przeciętna ozdoba, na którą odważyłaby się każda kobieta. Trzeba mieć styl, żeby się na niego zdecydować, a jeśli nie boisz się, że będziesz wyglądać w nim źle i dobrze dopasujesz do niego pozostałe elementy stroju – doskonale, znasz się na rzeczy! Na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo tajemniczy i przyciągający. Chcesz wiedzieć, czy biżuteria z onyksem do Ciebie pasuje? Jeśli masz urodę typu zima, nie masz się czym martwić – to dodatek stworzony specjalnie dla Ciebie! Panie o cieplejszym typie urody powinny być z nim trochę ostrożniejsze, ponieważ w ich przypadku nadmiar czerni może sprawić, że będą wydawały się nieco starsze – dodaje on dojrzałości. Biżuteria z onyksem może być bardzo minimalistyczna, zachowana w nowoczesnym guście, lub wręcz przeciwnie – nawiązująca do dawnych jubilerskich tradycji, które ciągle nie wyszły z mody!

Nowa biżuteria srebrna
Biżuteria srebrna na prezent świąteczny


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl