Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

Biżuteria do fioletowej sukienki

  • 9 czerwca 2020
Jaka biżuteria do fioletowej sukienki jest najlepszym wyborem?

Fiolet uważany jest za jeden z najtrudniejszych kolorów. Tymczasem warto zaznaczyć, że pasuje on do większości typów urody, a w szczególności paniom mającym zarówno brązowe, jak i blond włosy. Jeżeli zdecydowałaś się na taką kreację na większe wyjście, sprawdź, jaka biżuteria do fioletowej sukienki najlepiej pasuje.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki do zielonych oczu?

  • 29 maja 2020
Jakie kolczyki do zielonych oczu wybrać?

Masz zielone oczy? Jest to najrzadziej występujący kolor tęczówki na świecie. Jesteś więc wyjątkowa. Takie również powinny być kolczyki do zielonych oczu. Sprawdź, jakie opcje możesz wziąć pod uwagę.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Biżuteria do brązowych stylizacji

  • 14 maja 2020
Jaka biżuteria do brązowych stylizacji?

Jeżeli chcesz, aby Twoja stylizacja była ciekawa, musisz zdecydować się na efektowną biżuterię. Jeśli ubierzesz brązową sukienkę, bez problemów dobierzesz do niej najbardziej rzucające się w oczy ozdoby. Nie będą one przesadą, ponieważ brąz stanowi bardzo dobrą bazę pod tego typu szaleństwa. Jaka zatem biżuteria do brązowych stylizacji najlepiej pasuje?

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do sukienki w kratkę?

  • 2 maja 2020
Jaka biżuteria do sukienki w kratkę?

Kratka stanowi kwintesencję angielskiej mody. Deseń rozpowszechniła firma Burberry poprzez jego opatentowanie w 1924 roku. Kratka stała się symbolem marki, a jednocześnie zyskała ogromną popularność wśród klientów chcących wyglądać modnie. Kratka jest zarówno elegancka, jak i szykowna. Taka również powinna być biżuteria do sukienki w kratkę.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do sukienki w grochy?

  • 16 kwietnia 2020
Jaka biżuteria do sukienki w grochy będzie najlepsza?

Sukienki w grochy były już modne kilka lat temu, a teraz znów wracają. Mając je w swojej szafie możesz uzyskać pewność, że będziesz wyglądała zawsze modnie. Trzeba jednak pamiętać, że sama sukienka nie obroni się i nie pozwoli Ci zabłysnąć, jeżeli nie będzie wspomagana przez odpowiednie dodatki. Jaka biżuteria do sukienki w grochy będzie najlepsza?

2 komentarze
Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki do piwnych oczu?

  • 8 kwietnia 2020
Kolczyki do piwnych oczu - co wybrać?

Na oczy wiele osób zwraca bardzo dużą uwagę. Podobno są zwierciadłem duszy. Można jednak zepsuć niesamowity efekt poprzez źle dobraną biżuterię. Jak nie popełnić błędu i dobrać kolczyki do piwnych oczu?

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do błyszczącej sukienki?

  • 23 marca 2020
biżuteria do błyszczącej sukienki

Błyszczące sukienki nigdy nie wyjdą z mody, szczególnie w okresie karnawałowym. Panie chętnie zakładają je zarówno na bale karnawałowe, na święta, jak i na sylwestra. Cekiny, połyskujące materiały, a także odbijające światło koraliki choć są piękne, stanowią niemałe wyzwanie pod względem doboru biżuterii. Jaka biżuteria do błyszczącej sukienki będzie najodpowiedniejsza?

Brak komentarzy