Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do czarnego kombinezonu?

  Jaka biżuteria do czarnego kombinezonu pasuje najlepiej?

  Zastanawiasz się jaka biżuteria do czarnego kombinezonu będzie najlepszym wyborem? Musisz pamiętać o kilku podstawowych zasadach, a jedną z najważniejszych jest: ubieraj to, co najbardziej Tobie się podoba. Wtedy poczujesz się w stylizacji wyjątkowo. Podpowiemy jednak kilka inspiracji, z których możesz skorzystać, aby szybko przygotować strój z czarnym kombinezonem w roli głównej.

  Brak komentarzy
  Porady biżuteryjne

  Jaki kamień dla barana?

   Jaki kamień dla Barana wybrać?

   Jesteś spod znaku Barana? Warto wzbogacić biżuterię o kamień, który sprzyja Twojemu losowi, buduje pewność siebie i przyciąga same dobre moce. Dowiedz się, jaki kamień dla Barana jest najodpowiedniejszy i najlepszy.

   Brak komentarzy
   Porady biżuteryjne

   Jakie kolczyki dla alergików?

    Jakie kolczyki dla alergików

    Alergia na biżuterię występuje bardzo rzadko, ale gdy się pojawi, wiąże się z wieloma uciążliwymi sytuacjami. Zwłaszcza zrozpaczone są kobiety, które nie mogą nosić ulubionych pierścionków, zegarków, kolczyków czy naszyjników. Uczulenie na metale nie dotyczy jednak wszystkich stopów, dlatego nie trzeba całkowicie rezygnować z noszenia błyskotek. Jakie kolczyki dla alergików są najbezpieczniejsze?

    Brak komentarzy
    Porady biżuteryjne

    Biżuteria do białej sukienki

     Biżuteria do białej sukienki - co wybrać?

     Jaka biżuteria do białej sukienki sprawdzi się najlepiej? Możliwości jest wiele, dlatego można tu wykorzystać własne poczucie stylu, aby cieszyć się ze stworzenia stylizacji na każdą okazję. Biała sukienka jest niezwykle praktyczna, tak samo jak dodatki do niej.

     Brak komentarzy
     Porady biżuteryjne

     Jakie kolczyki do czarnych włosów?

      Jakie kolczyki do czarnych włosów?

      Odpowiednio dobrane do fryzury kolczyki dodadzą Ci uroku i sprawią, że poczujesz się pewnie w swoim ciele. Stylizacja będzie kompletna, a jednocześnie nie będzie można odebrać Ci pewności siebie. Jakie kolczyki do czarnych włosów najlepiej jest dobrać? Sprawdź!

      Brak komentarzy
      Porady biżuteryjne

      Jakie elementy biżuterii powinna mieć każda kobieta?

       Jakie elementy biżuterii powinna mieć każda kobieta?

       Kobiety kochają biżuterię. Nigdy jej za wiele w szkatułce. Ważne jest jednak, aby znajdowały się w niej podstawowe elementy biżuterii które powinna mieć każda kobieta. Pozwoli to na dobranie dodatków do każdej stylizacji. Co zatem powinna posiadać każda kobieta, aby cieszyć się z nienagannego wyglądu?

       Brak komentarzy
       Porady biżuteryjne

       Jakie kolczyki do brązowych oczu?

        Kolczyki do brązowych oczu - jakie pasują?

        Jakie minerały, kamienie i materiały podkreślą kolor brązowych oczu? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w tym artykule. Przede wszystkim, warto wiedzieć, że brązową tęczówkę posiada ponad 90% populacji. Może różnić się odcieniami, jedne są jaśniejsze, inne ciemniejsze. Zwykle jasno brązowe oczy nazywane są piwnymi. Sprawdź, jakie kolczyki do brązowych oczu wyglądają najlepiej.

        Brak komentarzy
        Porady biżuteryjne

        Biżuteria dla przyszłej mamy

         Jaka biżuteria dla przyszłej mamy?

         Wybierasz się na baby shower lub sama spodziewasz się dziecka? W wielu salonach jubilerskich dostępna jest przepiękna biżuteria dla przyszłej mamy. Możesz wybierać spośród modeli z minerałami, które nawiązują bardzo dobrze do płodności i wspierają kobietę w oczekiwaniu na dziecko.

         Brak komentarzy
         Porady biżuteryjne

         Jaka biżuteria do jasnej karnacji?

          Biżuteria do jasnej karnacji - co wybrać?

          Dominujący kolor pod skórą decyduje, czy karnacja ma odcień chłodny czy ciepły. O tym, jaka jest Twoja naturalna karnacja możesz przekonać się sprawdzając naczynia krwionośne znajdujące się po wewnętrznej stronie ramion. Osoby o ciepłym odcieniu mają je w tonacji zielonkawo-żółtej. Zastanawiasz się pewnie, jaka biżuteria do jasnej karnacji najlepiej pasuje. Okazuje się, że uniwersalnym rozwiązaniem, niezależnie od karnacji jest srebro.

          Brak komentarzy