Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria odmładza?

  • 10 września 2020
Jaka biżuteria odmładza?

Wszystkie możemy być piękne i młode przez długi czas, ale tylko dzięki odpowiedniej pielęgnacji, jak i dbaniu o właściwy dobór stylizacji. Zastanawiasz się pewnie, jaka biżuteria odmładza? Sprawdźmy to!

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki do niebieskich oczu?

  • 18 sierpnia 2020
wybor-kolczykow-do-niebieskich-oczu

Około 25-30% kobiet ma niebieskie oczy. Niestety, z badań wynika, że gen odpowiedzialny za ich produkcję powoli wymiera, dając pierwszeństwo oczom brązowym. Jeżeli jednak jesteś ich posiadaczką, musisz wiedzieć, jakie dobrać kolczyki do niebieskich oczu. Sprawdź nasze propozycje.

Brak komentarzy
Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

Biżuteria do fioletowej sukienki

  • 9 czerwca 2020
Jaka biżuteria do fioletowej sukienki jest najlepszym wyborem?

Fiolet uważany jest za jeden z najtrudniejszych kolorów. Tymczasem warto zaznaczyć, że pasuje on do większości typów urody, a w szczególności paniom mającym zarówno brązowe, jak i blond włosy. Jeżeli zdecydowałaś się na taką kreację na większe wyjście, sprawdź, jaka biżuteria do fioletowej sukienki najlepiej pasuje.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki do zielonych oczu?

  • 29 maja 2020
Jakie kolczyki do zielonych oczu wybrać?

Masz zielone oczy? Jest to najrzadziej występujący kolor tęczówki na świecie. Jesteś więc wyjątkowa. Takie również powinny być kolczyki do zielonych oczu. Sprawdź, jakie opcje możesz wziąć pod uwagę.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Biżuteria do brązowych stylizacji

  • 14 maja 2020
Jaka biżuteria do brązowych stylizacji?

Jeżeli chcesz, aby Twoja stylizacja była ciekawa, musisz zdecydować się na efektowną biżuterię. Jeśli ubierzesz brązową sukienkę, bez problemów dobierzesz do niej najbardziej rzucające się w oczy ozdoby. Nie będą one przesadą, ponieważ brąz stanowi bardzo dobrą bazę pod tego typu szaleństwa. Jaka zatem biżuteria do brązowych stylizacji najlepiej pasuje?

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do sukienki w kratkę?

  • 2 maja 2020
Jaka biżuteria do sukienki w kratkę?

Kratka stanowi kwintesencję angielskiej mody. Deseń rozpowszechniła firma Burberry poprzez jego opatentowanie w 1924 roku. Kratka stała się symbolem marki, a jednocześnie zyskała ogromną popularność wśród klientów chcących wyglądać modnie. Kratka jest zarówno elegancka, jak i szykowna. Taka również powinna być biżuteria do sukienki w kratkę.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do sukienki w grochy?

  • 16 kwietnia 2020
Jaka biżuteria do sukienki w grochy będzie najlepsza?

Sukienki w grochy były już modne kilka lat temu, a teraz znów wracają. Mając je w swojej szafie możesz uzyskać pewność, że będziesz wyglądała zawsze modnie. Trzeba jednak pamiętać, że sama sukienka nie obroni się i nie pozwoli Ci zabłysnąć, jeżeli nie będzie wspomagana przez odpowiednie dodatki. Jaka biżuteria do sukienki w grochy będzie najlepsza?

2 komentarze