Biżuteria blog

Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne Znaki zodiaku

Jaki kamień dla Panny?

  Jaki kamień dla Panny wybrać?

  Jaka jest Panna? Pracowita, systematyczna, poukładana. Przepełnia ją ambicja, pragnie harmonii w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jest to w stanie osiągnąć dzięki spokojowi ducha. Bez wsparcia kamieni nie byłoby to jednak możliwe. Jaki kamień dla Panny jest niezbędny do prowadzenia tak wyważonego życia?

  Brak komentarzy
  Porady biżuteryjne Znaki zodiaku

  Jaki kamień dla Lwa

   Jaki kamień dla Lwa wybrać?

   Jeżeli do daty Twojego urodzenia przypisany jest znak Lwa, musisz wybrać kamień, który podkreśla odwagę i pewność siebie. Jest kilka minerałów, które pasują do Ciebie wręcz idealnie. Sprawdź jaki kamień dla Lwa będzie najlepszym wyborem!

   Brak komentarzy
   Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

   Jaka biżuteria na wielkie wyjście?

    Jaka biżuteria na wielkie wyjście będzie najlepszym wyborem?

    Na specjalne okazje trzeba założyć wyjątkową biżuterię. Uzupełnia ona stylizację i sprawia, że zapewniasz sobie perfekcyjny wygląd. Pięknie wygląda cały zestaw, czyli kolczyki, bransoletka oraz naszyjnik. Biżuteria na wielkie wyjście może być srebrna albo złota. Co przemawia za tym, aby przede wszystkim zdecydować się na pierwszą z opcji?

    Brak komentarzy
    Biżuteria lifestylowa Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

    Jaka biżuteria do turkusowej sukienki

     Jaka biżuteria do turkusowej sukienki?

     Turkus jest jednym z ładniejszych kolorów, w jakim możesz wybrać sukienkę. Podkreśla urodę, przyciąga uwagę, a w dodatku pasuje do wielu okazji. Śmiało mogą na taką stylizację zdecydować się zarówno blondynki, jak i brunetki. Aby podkreślić piękno tego koloru warto dobrać do sukienki odpowiednie dodatki. Jaka biżuteria do turkusowej sukienki będzie pasowała najbardziej?

     Brak komentarzy