Porady biżuteryjne

Z czym nie łączyć biżuterii srebrnej? Fakty i mity.

  • 20 kwietnia 2018
Fakty i mity na temat biżuterii srebrnej

Biżuteria srebrna jest bardzo chętnie wykorzystywana przez większość kobiet w tworzeniu swoich stylizacji. Korzystają z niej zarówno młode, jak i starsze kobiety. Zwykle jest pierwszą biżuterią, jaką od swojej mamy dostaje mała dziewczynka. Wokół biżuterii srebrnej powstało wiele mitów. Warto je sprawdzić, a także dowiedzieć się, z czym nie należy łączyć srebrnej biżuterii, aby nie popsuć jej piękna.

Brak komentarzy
Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

Do jakich kolorów najlepiej pasuje biżuteria srebrna?

  • 2 marca 2018
Jak dobrać biżuterię do koloru ubrania?

Srebrna biżuteria jest nieodłączonym elementem wielu stylizacji. Głównie ze względu na jej uniwersalność. Odpowiednio dobrana biżuteria ze srebra jest w stanie podkreślić nasz indywidualny charakter. Uzupełnia bardzo dobrze każdy strój. Trzeba jednak wiedzieć, z jakimi kolorami srebrna biżuteria wygląda najlepiej. Dzięki temu uda się uzyskać jeszcze lepsze efekty wizualne.

Brak komentarzy
Nowości w Silveris.pl

Kolczyki srebrne w casualowych stylizacjach

  • 15 lutego 2018
Jakie kolczyki wybrać do stylizacji?

Biżuteria stanowi podstawowe dopełnienie każdej stylizacji. Sprawia, że look jest wykończony. Dobrze dobrana, może ożywić każdą stylizację. Istotne jest jednak to, aby nigdy nie przesadzać z ilością dodatków takich jak np. kolczyki srebrne. Mniej znaczy więcej. Szczególnie w casualowych stylizacjach, które muszą być luźne, ale też eleganckie.

1 komentarz
Biżuteria srebrna

Jaką biżuterię srebrną wybierałyście najczęściej w 2017 roku?

  • 9 lutego 2018

Srebrna biżuteria nieprzerwanie od wielu sezonów cieszy się bardzo dużą popularnością. Głównie dlatego, że świetnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na ważne wyjścia. Jest idealnym sposobem na dopełnienie każdej stylizacji. Kobiety szczególnie upodobały sobie srebrne kolczyki. Jakie najchętniej wybierałyście w 2017 roku? Poniżej prezentujemy nasze zestawienie.

2 komentarze
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria srebrna sprawdzi się na prezent walentynkowy?

  • 2 lutego 2018

Walentynki to święto, które na stałe wpisało się w polską tradycję. Każda zakochana para w specjalny sposób celebruje ten dzień. Zakochani spotykają się na romantycznych kolacjach oraz obdarowują się podarunkami. Mężczyźni na tę okazję dla wybranek swojego serca mogą kupić wyjątkową srebrną biżuterię. Jakie opcje mają do wyboru?

1 komentarz