Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do zielonej sukienki

  • 21 sierpnia 2019
biżuteria do zielonej sukienki

Zieleń dostępna jest w różnych odcieniach, ale to nie zmienia faktu, że właśnie w tym kolorze bardzo chętnie wybierane są sukienki. Można zdecydować się na odcienie konserwatywne, mocno stonowane lub soczyste i żywe. To od tego, jaki odcień kreacji wybierzesz będzie zależało, jaka biżuteria do zielonej sukienki będzie najbardziej pasowała. Sprawdź nasze sugestie i dowiedz się jaka biżuteria do zielonej sukienki pasuje najlepiej.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do białej koszuli

  • 1 sierpnia 2019
Jaka biżuteria do białej koszuli?

Biała koszula i bluzka jest często elementem oficjalnego stroju. Wybieramy je na zakończenie roku szkolnego, egzamin, rozmowę kwalifikacyjną czy też inną ważną uroczystość. Można oczywiście nosić je także na co dzień. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby elegancję łączyć z codziennymi elementami stroju. Ważne jest, aby została dobrana odpowiednia biżuteria do białej bluzki lub koszuli. Jaka biżuteria do białej koszuli będzie najlepsza? Sprawdź nasze propozycje.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria na rozmowę kwalifikacyjną?

  • 22 lipca 2019
Jaką biżuterię wybrać na rozmowę kwalifikacyjną?

Udając się na rozmowę o pracę trzeba wyglądać kompetentnie, profesjonalnie i schludnie. Ważne jest, aby strój był dostosowany do stanowiska, o które się ubiegasz. Równie istotnym elementem jest biżuteria na rozmowę kwalifikacyjną, która rozmówcy może o Tobie wiele powiedzieć. Pamiętaj – biżuteria nie pomoże zdobyć Ci wymarzonej pracy, ale może pomóc stworzyć odpowiednio dobre wrażenie. Zatem jaka biżuteria na rozmowę kwalifikacyjną będzie najlepszym wyborem?

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki kupić kobiecie – kilka zasad

  • 1 lipca 2019

Napewno zadajesz sobie pytanie „Jakie kolczyki kupić dla kobiety?” Na biżuteryjnym rynku można znaleźć różne kolczyki – długie, krótkie, minimalistyczne, mocno zdobione, wkrętki, zwisy. Propozycji jest wiele. Jednak, jakie kolczyki kupić kobiecie, aby była z nich zadowolona? Przedstawiamy kilka zasad, którymi należy się kierować.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do różowej sukienki

  • 15 maja 2019
Piekna biżuteria do różowej sukienki

Wyrazisty, niestandardowy i rzucający się w oczy kolor może stanowić duże wyzwanie podczas dobierania dodatków. Nie ma co dziwić się, że pojawiają się pytania, jaka biżuteria do różowej sukienki będzie najlepsza. Sprawdź, jak rozwiązać ten problem.

1 komentarz
Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki wyszczuplają twarz?

  • 29 kwietnia 2019
Jak wybrać kolczyki które wyszczuplą twarz?

Zastanawiasz się, jakie kolczyki wyszczuplają twarz? Sprawdź rozwiązania, dzięki którym Twoja buzia będzie wyglądała promiennie.

Najprostszym i najpowszechniejszym sposobem wyszczuplenia twarzy jest dobranie odpowiedniej biżuterii. Kolczyki, które mają taki efekt osiągnąć, nie mogą być owalne. Należy zdecydować się na wersje podłużne, najlepiej w jak największym rozmiarze.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do granatowej sukienki?

  • 15 kwietnia 2019
Jaką biżuterię wybrać do granatowej sukienki?

Jaki kolor stroju jest w stanie zastąpić nieśmiertelną czerń? Oczywiście granat. Sukienki w tym kolorze są równie chętnie noszone co czarne. Jest to kolor uniwersalny, który będzie pasował świetnie na każdą okazję. Każda z nas w takiej sukience będzie wyglądała profesjonalnie i elegancko. Oprócz takiej kreacji, w Twojej szafie muszą znaleźć się idealne dodatki. Biżuteria do granatowej sukienki, jaką możesz założyć do takiej stylizacji jest uzależniona od okazji, w której weźmiesz udział.

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki do krótkich włosów wybrać?

  • 29 marca 2019
Jakie kolczyki wybrać do krótkich włosów?

Odpowiednio dobrane do kształtu twarzy, jak i długości włosów kolczyki dodadzą kobiecie urody i sprawią, że będzie wyglądała po prostu promiennie. Dlatego tak istotne jest, aby kolczyki dobrać we właściwy sposób, także pod względem ich kształtu, formy, jak i materiału. Zobacz jakie kolczyki do krótkich włosów będą optymalnym wyborem.

Brak komentarzy