Porady biżuteryjne

Jaki kamień dla Raka

  Jaki kamień dla Raka wybrać?

  Niektórzy wierzą w wielką moc talizmanów i chętnie kupują srebrną biżuterię uzupełnioną o kamienie bezpośrednio związane z ich znakiem zodiaku. Jaki kamień dla Raka jest najszczęśliwszy?

  Brak komentarzy
  Porady biżuteryjne

  Jaka biżuteria do turkusowej sukienki

   Jaka biżuteria do turkusowej sukienki?

   Turkus jest jednym z ładniejszych kolorów, w jakim możesz wybrać sukienkę. Podkreśla urodę, przyciąga uwagę, a w dodatku pasuje do wielu okazji. Śmiało mogą na taką stylizację zdecydować się zarówno blondynki, jak i brunetki. Aby podkreślić piękno tego koloru warto dobrać do sukienki odpowiednie dodatki. Jaka biżuteria do turkusowej sukienki będzie pasowała najbardziej?

   Brak komentarzy
   Porady biżuteryjne

   Bolące uszy od kolczyków

    Ból od noszenia kolczyków

    Zdarzyło ci się odczuwać dolegliwości bólowe i mieć zaczerwienione płatki uszne po ściągnięciu kolczyków? Poznaj przyczyny bolących uszu od kolczyków oraz sposoby zapobiegania takim zjawiskom.

    1 komentarz
    Porady biżuteryjne

    Jaki kamień dla Byka?

     Jaki kamień dla Byka?

     Byk jest drugim spośród dwunastu znaków zodiaku, a Słońce przebywa w jego zasięgu od 20 kwietnia do 20 maja. Kamieniem narodzin Byka jest Szmaragd, będący synonimem pokoju i dobrobytu, ale także Szafir, Topaz, Akwamaryn i Agat. Zobacz jaki jest najlepszy kamień dla Byka.

     Brak komentarzy
     Porady biżuteryjne

     Jaka biżuteria do czarnego kombinezonu?

      Jaka biżuteria do czarnego kombinezonu pasuje najlepiej?

      Zastanawiasz się jaka biżuteria do czarnego kombinezonu będzie najlepszym wyborem? Musisz pamiętać o kilku podstawowych zasadach, a jedną z najważniejszych jest: ubieraj to, co najbardziej Tobie się podoba. Wtedy poczujesz się w stylizacji wyjątkowo. Podpowiemy jednak kilka inspiracji, z których możesz skorzystać, aby szybko przygotować strój z czarnym kombinezonem w roli głównej.

      Brak komentarzy
      Porady biżuteryjne

      Jaki kamień dla barana?

       Jaki kamień dla Barana wybrać?

       Jesteś spod znaku Barana? Warto wzbogacić biżuterię o kamień, który sprzyja Twojemu losowi, buduje pewność siebie i przyciąga same dobre moce. Dowiedz się, jaki kamień dla Barana jest najodpowiedniejszy i najlepszy.

       1 komentarz
       Porady biżuteryjne

       Jakie kolczyki dla alergików?

        Jakie kolczyki dla alergików

        Alergia na biżuterię występuje bardzo rzadko, ale gdy się pojawi, wiąże się z wieloma uciążliwymi sytuacjami. Zwłaszcza zrozpaczone są kobiety, które nie mogą nosić ulubionych pierścionków, zegarków, kolczyków czy naszyjników. Uczulenie na metale nie dotyczy jednak wszystkich stopów, dlatego nie trzeba całkowicie rezygnować z noszenia błyskotek. Jakie kolczyki dla alergików są najbezpieczniejsze?

        1 komentarz
        Porady biżuteryjne

        Biżuteria do białej sukienki

         Biżuteria do białej sukienki - co wybrać?

         Jaka biżuteria do białej sukienki sprawdzi się najlepiej? Możliwości jest wiele, dlatego można tu wykorzystać własne poczucie stylu, aby cieszyć się ze stworzenia stylizacji na każdą okazję. Biała sukienka jest niezwykle praktyczna, tak samo jak dodatki do niej.

         1 komentarz