Biżuteria do pomarańczowej sukienki - pomagamy w wyborze

Jaka biżuteria do pomarańczowej sukienki

Jaka biżuteria do pomarańczowej sukienki sprawi, że cała stylizacja będzie spójna? Pomarańczowy jest bardzo trudnym kolorem i wiele kobiet boi się go zakładać. Istnieje jednak wiele sposobów, aby dobrać do niego odpowiednie dodatki.

Srebrna biżuteria do pomarańczowej sukienki

Stare, ciepłe srebro przepięknie uzupełni każdą stylizację z udziałem pomarańczowej sukienki. Złoto będzie się z nią natomiast bardzo zlewało, dlatego warto stawiać na kolczyki i wisiorki wykonane ze srebra.

Jaka biżuteria do pomarańczowej sukienki będzie najlepsza?

Jeżeli chodzi o bransoletki srebrne, możesz zdecydować się na wersję w takim samym kolorze co sukienka. Pamiętaj jednak, aby wyróżniała się kształtem.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Bransoletki srebrne z cyrkoniami

Zielona biżuteria do pomarańczowej sukienki

Kontrastowe połączenia są w modzie. Decydując się na nie, musisz być jednak bardzo ostrożna, aby nie przesadzić. Idealna biżuteria do pomarańczowej sukienki to ta np. z Malachitem lub Opalem Zielonym. Dzięki intensywnej kolorystyce utrzymanej w żywym odcieniu zieleni, świetnie sprawdzą się w połączeniu ze słonecznym, pomarańczowym kolorem. Z powodzeniem na taką biżuterię mogą zdecydować się rudowłose kobiety, ale także brunetki.

Kolczyki srebrne do pomarańczowej sukienki Opal Zielony
Kolczyki srebrne Opal Zielony

Kup kolczyki do pomarańczowej sukienki w sklepie Silveris.pl

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki z zielonym kamieniem

Biżuteria do sukienki w kolorze pomarańczowym – zwróć uwagę na kwarc dymny

Jeżeli zależy Ci na dobraniu eleganckiej, stonowanej biżuterii, możesz wybrać srebrny zestaw z kwarcem dymnym. Możesz dobrać takie kolczyki i wisiorek nawet do najbardziej intensywnej, pomarańczowej sukienki.

Biżuteria świetnie uspokoi szaloną stylizację. Jest to także idealna biżuteria do pracy, gdy np. planujesz założyć pomarańczową marynarkę.

Biżuteria do pomarańczowej sukienki – Uleksyt Szafirowy w modzie

Jeżeli zależy Ci na uspokojeniu szalonej, pomarańczowej stylizacji i jednoczesnym podkreśleniu tej barwy, wybierz biżuterię z Uleksytem Szafirowym lub Szafirem Mieniącym . Do wyboru jest wiele kolczyków, bransoletek, a także wisiorków, dlatego nie będzie żadnych problemów ze skompletowaniem odpowiedniego zestawu.

Kolczyki srebrne Szafirem Mieniącym
Kolczyki srebrne Szafir Mieniący (niebawem w sprzedaży)

Kup kolczyki srebrne z Szafirem Mieniącym w sklepie Silveris.pl

Pomarańczowa biżuteria do sukienki w kolorze pomarańczowym

Total look w jednym kolorze to hit. Nie musisz kombinować z dobieraniem kolorów. Możesz postawić na jeden wiodący w różnych odcieniach. Często biżuteria do pomarańczowej sukienki jest więc pomarańczowa. Może zawierać ciekawe wzorki, które ją urozmaicają.

Wśród „pomarańczowych” propozycji możesz znaleźć:

  • biżuterię z ciemnymi cytrynami – choć cytryny są żółte, można znaleźć propozycje, które delikatnie wpadają w pomarańcz,
  • biżuterię z pomarańczowymi cyrkonami – jeżeli chcesz się wyróżniać i po prostu błyszczeć, postaw na takie dodatki. Przyciągają one wzrok, nawet jeżeli znajdują się w niewielkich kolczykach czy wisiorku. Pamiętaj jednak, że trudno jest je kupić, ponieważ rzadko są dostępne w ogólnej sprzedaży w sklepach jubilerskich.

Biżuteria do pomarańczowej sukienki – dobieraj ją ostrożnie!

Bardzo łatwo jest przesadzić w przypadku tak intensywnych kolorów. W związku z tym, że większość z nas unika pomarańczowych ubrań, nie mamy doświadczenia w tworzeniu stylizacji. Zalecamy, aby postawić na klasyczną, biżuterię srebrną pasującą do wszystkiego, jeżeli nie chcesz popełnić błędu w doborze biżuterii do pomarańczowej sukienki.

Kolczyki srebrne Kwiaty jako uniwersalna biżuteria do pomarańczowej sukienki
Kolczyki srebrne Kwiaty

Kup koolczyki Kwiaty do sukienki w pomarańczowym kolorze w sklepie Silveris.pl

Kolczyki srebrne Listki Cyrkonia to ciakawa biżuteria do pomarańczowej sukienki
Kolczyki srebrne Listki z Cyrkoniami

Kup kolczyki srebrne Listki z cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki srebrne

Nieodpowiednia biżuteria do pomarańczowej sukienki to także wzbogacona o bursztyny. Zleje się ona z całą stylizacją i nie będzie zupełnie widoczna.

4.9/5 - (32 ocen)

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Ela

    Świetny wpis, skorzystam z waszych porad.

  2. ZwiewnaOla

    Chyba skuszę się na kolczyki do pomarańczowej sukienki. Mam dwie w szafie i fajnie byłoby mieć do niej dobrze dobrane dodatki…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.