Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do pomarańczowej sukienki

  • 17 lipca 2020
Biżuteria do pomarańczowej sukienki - pomagamy w wyborze

Jaka biżuteria do pomarańczowej sukienki sprawi, że cała stylizacja będzie spójna? Pomarańczowy jest bardzo trudnym kolorem i wiele kobiet boi się go zakładać. Istnieje jednak wiele sposobów, aby dobrać do niego odpowiednie dodatki.

Srebrna biżuteria do pomarańczowej sukienki

Stare, ciepłe srebro przepięknie uzupełni każdą stylizację z udziałem pomarańczowej sukienki. Złoto będzie się z nią natomiast bardzo zlewało, dlatego warto stawiać na kolczyki i wisiorki wykonane ze srebra.

Jaka biżuteria do pomarańczowej sukienki będzie najlepsza?

Jeżeli chodzi o bransoletki srebrne, możesz zdecydować się na wersję w takim samym kolorze co sukienka. Pamiętaj jednak, aby wyróżniała się kształtem.

Zielona biżuteria do pomarańczowej sukienki

Kontrastowe połączenia są w modzie. Decydując się na nie, musisz być jednak bardzo ostrożna, aby nie przesadzić. Idealna biżuteria do pomarańczowej sukienki to ta np. z Malachitem lub Opalem Zielonym. Dzięki intensywnej kolorystyce utrzymanej w żywym odcieniu zieleni, świetnie sprawdzą się w połączeniu ze słonecznym, pomarańczowym kolorem. Z powodzeniem na taką biżuterię mogą zdecydować się rudowłose kobiety, ale także brunetki.

Kolczyki srebrne do pomarańczowej sukienki Opal Zielony
Kolczyki srebrne Opal Zielony

Kup kolczyki do pomarańczowej sukienki w sklepie Silveris.pl

Biżuteria do sukienki w kolorze pomarańczowym – zwróć uwagę na kwarc dymny

Jeżeli zależy Ci na dobraniu eleganckiej, stonowanej biżuterii, możesz wybrać srebrny zestaw z kwarcem dymnym. Możesz dobrać takie kolczyki i wisiorek nawet do najbardziej intensywnej, pomarańczowej sukienki.

Biżuteria świetnie uspokoi szaloną stylizację. Jest to także idealna biżuteria do pracy, gdy np. planujesz założyć pomarańczową marynarkę.

Biżuteria do pomarańczowej sukienki – Uleksyt Szafirowy w modzie

Jeżeli zależy Ci na uspokojeniu szalonej, pomarańczowej stylizacji i jednoczesnym podkreśleniu tej barwy, wybierz biżuterię z Uleksytem Szafirowym lub Szafirem Mieniącym . Do wyboru jest wiele kolczyków, bransoletek, a także wisiorków, dlatego nie będzie żadnych problemów ze skompletowaniem odpowiedniego zestawu.

Kolczyki srebrne Szafirem Mieniącym
Kolczyki srebrne Szafir Mieniący (niebawem w sprzedaży)

Kup kolczyki srebrne z Szafirem Mieniącym w sklepie Silveris.pl

Pomarańczowa biżuteria do sukienki w kolorze pomarańczowym

Total look w jednym kolorze to hit. Nie musisz kombinować z dobieraniem kolorów. Możesz postawić na jeden wiodący w różnych odcieniach. Często biżuteria do pomarańczowej sukienki jest więc pomarańczowa. Może zawierać ciekawe wzorki, które ją urozmaicają.

Wśród „pomarańczowych” propozycji możesz znaleźć:

  • biżuterię z ciemnymi cytrynami – choć cytryny są żółte, można znaleźć propozycje, które delikatnie wpadają w pomarańcz,
  • biżuterię z pomarańczowymi cyrkonami – jeżeli chcesz się wyróżniać i po prostu błyszczeć, postaw na takie dodatki. Przyciągają one wzrok, nawet jeżeli znajdują się w niewielkich kolczykach czy wisiorku. Pamiętaj jednak, że trudno jest je kupić, ponieważ rzadko są dostępne w ogólnej sprzedaży w sklepach jubilerskich.

Biżuteria do pomarańczowej sukienki – dobieraj ją ostrożnie!

Bardzo łatwo jest przesadzić w przypadku tak intensywnych kolorów. W związku z tym, że większość z nas unika pomarańczowych ubrań, nie mamy doświadczenia w tworzeniu stylizacji. Zalecamy, aby postawić na klasyczną, biżuterię srebrną pasującą do wszystkiego, jeżeli nie chcesz popełnić błędu w doborze biżuterii do pomarańczowej sukienki.

Kolczyki srebrne Kwiaty jako uniwersalna biżuteria do pomarańczowej sukienki
Kolczyki srebrne Kwiaty

Kup koolczyki Kwiaty do sukienki w pomarańczowym kolorze w sklepie Silveris.pl

Kolczyki srebrne Listki Cyrkonia to ciakawa biżuteria do pomarańczowej sukienki
Kolczyki srebrne Listki z Cyrkoniami

Kup kolczyki srebrne Listki z cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

Nieodpowiednia biżuteria do pomarańczowej sukienki to także wzbogacona o bursztyny. Zleje się ona z całą stylizacją i nie będzie zupełnie widoczna.

1 komentarz

  • Ela

    Świetny wpis, skorzystam z waszych porad.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Więcej w Porady biżuteryjne
Jakie kolczyki dla blondynki?
Jakie kolczyki do blond włosów?

Kolczyki srebrne do blond włosów pasują wręcz idealnie. Nikt co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Na jakie jednak ich...

Zamknij