Porady biżuteryjne

Biżuteria na Mikołajki – co wybrać na prezent?

  • 28 listopada 2018
Jaka biżuteria na Mikołajki?

Mikołajki to czas, gdy chcemy obdarowywać bliskie osoby małymi upominkami. W tej roli świetnie sprawdza się biżuteria, szczególnie w srebrnej wersji. Taki prezent można z powodzeniem podarować mamie, cioci, babci, żonie czy narzeczonej. Przepiękna srebrna biżuteria na Mikołajki to opcja na kieszeń każdego.

Mikołajkowy podarunek wcale nie musi być okazały. Liczy się pamięć i chęć zrobienia drugiej osobie przyjemności. Można wybrać srebrną zawieszkę, kolczyki srebrne czy bransoletkę. Ważne jest, aby dobierać biżuterię do preferencji osoby obdarowywanej. Jeżeli lubi ona stonowaną biżuterię, nie należy próbować jej przekonać do ciężkich kolczyków. Zupełnie będzie to wtedy nietrafiony prezent, a przecież chcemy sprawić drugiej osobie przyjemność. Biżuteria srebrna jest na tyle zróżnicowana, tyle jest ciekawych propozycji, że na pewno znajdziemy coś idealnego dla siebie lub swoich najbliższych.

Najlepsza biżuteria na Mikołajki - co wybrać?

Biżuteria srebrna na Mikołajki uniwersalnym wyborem

Srebro to materiał, który podoba się wielu osobom, a także z niego tworzona jest biżuteria w przystępnych cenach, idealnych na niezobowiązujący prezent. Obdarowana taką biżuterią osoba nie będzie również miała problemów z dopasowaniem kolczyków czy naszyjnika do stylizacji. Zdecydowana większość biżuterii dostępnych w sklepach, wykonana jest właśnie z tego kruszcu. W związku z tym, wybór będzie naprawdę nieograniczony. Z pewnością biżuteria na mikołajki w srebrnym wydaniu będzie najlepszym wyborem z możliwych.

Biżuteria na Mikołajki - kolczyki srebrne Opal Biały
Kolczyki srebrne Opal Biały

Kup kolczyki srebrne Opal Biały w sklepie Silveris.pl

Zimowe motywy – biżuteria na Mikołaja

Motywy zimowe, jak i świąteczne w biżuterii to już prawdziwy standard. Można znaleźć przepiękne zawieszki – gwiazdki, bransoletki ozdabiane gwiazdkami czy kolczyki w kształcie gwiazdek. Zakładając je na święta Bożego Narodzenia, można będzie idealnie wkomponować się w klimat oczekiwania na Pierwszą Gwiazdkę. Przepiękna biżuteria na Mikołajki z zimowo-świątecznymi motywami skradnie serca każdemu.

 

Bransoletka srebrna Gwiazdki na Mikołajki
Bransoletka srebrna Gwiazdki dostępna w naszym sklepie

Kup w sklepie

Kolczyki srebrne Gwiazdki na sztyfcie
Kolczyki srebrne Gwiazdki

Kup kolczyki srebrne Gwiazdki

Biżuteria na mikołajki w minimalistycznym wydaniu

Kolczyki srebrne Kwiatki z Cyrkoniami to doskonała biżuteria na Mikołajki
Kolczyki srebrne Kwiatki z Cyrkoniami

Kup kolczyki srebrne Kwiatki z Cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

Subtelne kolczyki, naszyjniki srebrne, broszki czy zawieszki zawsze świetnie sprawdzają się na prezent. Wiele kobiet właśnie w takiej biżuterii czuje się najlepiej, ponieważ nie mają problemu z jej dopasowaniem do żadnej stylizacji. Zwykle chcemy, aby pierwsze skrzypce grał nasz strój, a biżuteria ma być tylko do niego dodatkiem. Minimalistyczna srebrna biżuteria z cyrkoniami na pewno w tej roli sprawdzi się znakomicie. Wzbogać szkatułkę bliskiej osoby o taką biżuterię, a na pewno będzie Ci wdzięczna.

Bransoletka to idealna biżuteria na mikołajki

Bransoletka srebrna z Perłami na prezent mikołajkowy
Bransoletka srebrna Perły i Cyrkonie

Kup bransoletkę z perłami i Cyrkoniami na prezent mikołajkowy w sklepie Silveris.pl

Bransoletki srebrne można nosić zarówno do sukienek, jak i grubych swetrów czy zwykłych t-shirtów. W zasadzie mogą stać się elementem każdej stylizacji, dlatego będzie to prezent, z którego ucieszy się każda dziewczyna. Dobrze wiemy, że ta biżuteria nie będzie często leżała w szkatułce. Wykorzystamy ją w różnych stylizacjach, zarówno codziennych, jak i wieczorowych.

Kolczyki to uniwersalna biżuteria na Mikołaja

Praktycznie każda kobieta ma niemałą kolekcję srebrnych kolczyków. I nigdy nie jest ich dość. W końcu inne pasują do sukienek odsłaniających ramiona i dekolt, a inne do mocno zabudowanych. Mając do wyboru szeroką gamę kolczyków, można zawsze wyglądać świetnie.

Kolczyki srebrne Piasek Pustyni prezent na Mikołajki
Kolczyki srebrne Piasek Pustyni

Kup biżuterię na Mikołajki w sklepie Silveris.pl

Chcąc sprawić kobiecie radość, warto wybrać dla niej piękne kolczyki srebrne. Na pewno nie popełni się tu dużego błędu, przynajmniej jeżeli chodzi o rozmiar. Dziurki w uszach są zawsze takie same, dlatego o to nie musimy się martwić. Wystarczy jedynie zdecydować się na wersję: wiszącą lub wkrętkę. Jeżeli masz taką możliwość, warto sprawdzić w szkatułce, jakich kolczyków jest tam najwięcej. Gdy przeważały będą kolczyki wiszące, będzie to znak, że z takich kobieta korzysta najczęściej.

Kolczyki srebrne z Uleksytem - biżuteria na Mikołajki
Kolczyki srebrne Uleksyt Błękitny

Kup kolczyki z Uleksytem w sklepie Silveris.pl

Jeżeli nie wiesz jak kupić odpowiednią biżuterię srebrną zobacz nasz przewodnik zakupowy.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Więcej w Porady biżuteryjne
Zawieszki z motywem zwierzęcym
Zawieszki zwierzęta – czy to dodatek tylko dla młodych kobiet?

Zawieszki zwierzęta cieszą się bardzo dużą popularnością. Większość kobiet uwielbia zwierzęta i często chce to w jakiś sposób pokazać. Dobrym...

Zamknij