Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna- idealny prezent na Dzień Matki

  • 14 maja 2016
srebrna biżuteria dla mamy

Dzień 26 maja zbliża się wielkimi krokami. I jak co roku, dzień ten, będzie jednym z najcudowniejszych, jeżeli nie najcudowniejszym, dla każdej Mamy. Wyjątkowy, uroczysty, pełny niespodzianek, wzruszeń i upominków. Bo w ten właśnie sposób, każde dziecko chce wyrazić swojej Mamie miłość, podziękowanie i mnóstwo innych uczuć, którymi ją obdarzamy. Z naszego artykułu dowiesz się jaki prezent na Dzień Matki wybrać i dlaczego.

Jak wygląda Dzień Matki w historii

Dzień Matki, w zależności od rejonu świata, w którym się go obchodzi, ma inną historię. Jednak niezaprzeczalnym jest, że swoje korzenie ma już w starożytnym Rzymie i Grecji. Swoistego rodzaju kultem otoczone tam były wszystkie matki, boginie, uznawane za symbol urodzaju i płodności. I pomimo zmian zachodzących na całym świecie, święto to pod różnymi nazwami i różnymi sposobami jego obchodów trwało, i trwa nieprzerwanie.

W Polsce pierwszy Dzień Matki obchodzony był w 1914 roku w Krakowie i co roku przypada na dzień 26 maja. Jednak pamiętać należy, że co kraj to obyczaj. W Stanach Zjednoczonych przypada na drugą niedzielę maja, w Norwegii na drugą niedzielę lutego. Natomiast w Wielkiej Brytanii w czwartą niedzielę Wielkiego Postu, a 22 grudnia w Indonezji.

Jaki prezent na Dzień Matki wybrać?

Pierwsze prezenty, jakie większość Mam z pewnością pamięta, jako te pierwsze otrzymane od „świadomego” już Dnia Matki dziecka, to oczywiście laurki czy kwiatki. Wykonane samodzielnie przez dzieci lub też z niewielką pomocą ojców, dziadków czy przedszkolanek. W kolejnych latach, wraz z rozwojem dziecka i wzrostem jego świadomości, wiedzy i zasobności portfela, zmieniają się pomysły na prezent z okazji Dnia Matki. Kosmetyki, perfumy, spersonalizowane gadżety, torty czy atrakcyjne bony to już dziś codzienność.

Ale pamiętać także należy, że jest jeden rodzaj prezentu, który zawsze, niezależnie od wieku Mamy, jej zainteresowań, wykonywanego zawodu czy charakteru, przypadnie jej do gustu. Tym prezentem idealnym na Dzień Matki jest biżuteria srebrna.

Jaki prezent na Dzień Matki wybrać?

Biżuteria, którą pokocha każda Mama, czyli parę słów o tym, dlaczego biżuteria srebrna to idealny prezent na Dzień Matki?
Biżuteria to ponadczasowy prezent. Zwłaszcza, jeżeli wybierzemy klasyczną, piękną i co najważniejsze, w przystępnych cenach, biżuterię srebrną. Dlaczego? Bowiem, biżuteria srebra to klasyka w najlepszym wydaniu, niesamowity blask i doskonała jakość srebra.

Kolczyki srebrne Ażur dla Mamy
Kolczyki srebrne Ażur

Kup kolczyki srebrne Ażur w sklepie Silveris.pl

Kolczyki srebrne Koral na Dzień Matki
Kolczyki srebrne z Koralem

Kup kolczyki srebrne z Koralem w sklepie Silveris.pl

Kolczyki srebrne łapacze snów na prezent z okazji Dnia Matki
Kolczyki srebrne Łapacze Snów – idealne na prezent dla Mamy

Kup kolczyki srebrne Łapacze Snów w sklepie Silveris.pl

To biżuteria, która pasuje zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia, do każdej stylizacji. I wreszcie, biżuteria srebrna to niezliczone feerie wzorów, kolorów, fasonów i motywów. To także połączenie srebra z innymi kamieniami, co gwarantuje niesamowite efekty.

Jaka biżuteria na Dzień Matki będzie najlepsza?

Bransoletki srebrne, łańcuszki, naszyjniki, niezwykle modne zestawy „celebrytka”, broszki czy kolczyki srebrne. A wszystko to w wersjach klasycznych, retro, nowoczesnych, młodzieżowych czy też przeznaczonych dla, na przykład, kobiet aktywnych. Wybór srebrnej biżuterii jest tak duży, że napewno znajdziesz dla swojej Mamy srebrny podarunek, który idealnie będzie do niej dopasowany.

Kolczyki z Opalem dla Mamy
Kolczyki srebrne z Opalem Zielonym

Kup kolczyki srebrne z Opalem Zielonym w sklepie Silveris.pl

Kolczyki srebrne Uleksyt Błękitny na prezent dla Mamy
Kolczyki srebrne z Uleksytem Błękitnym

Kup kolczyki srebrne z Uleksytem Błękitnym w sklepie Silveris.pl

Kolczyki srebrne z Uleksytem na Dzień Matki
Kolczyki srebrne Uleksyt Niebieski

Kup kolczyki srebrne z Uleksytem Niebieskim w sklepie Silveris.pl

Niezależnie od tego, czy szukamy czegoś w z konkretnymi motywami (roślinny, muzyczny, a nawet literacki), trafiając w zainteresowania Mamy, czy też szukamy niebanalnego kompletu, którym olśni najbliższe większe wyjście, możliwości nas zachwycą. Najważniejsze to zdecydować się czy chcemy kupić pojedynczy element czy też cały zestaw biżuterii srebrnej. Następnie określić budżet i … kupić coś, co zachwyci naszą Mamę. Warto pamiętać, że nasz sklep Silveris.pl oferuje przy zakupie ozdobne pakowanie na prezent z wysyłką wprost do odbiorcy. To fantastyczna opcja, jeżeli wiemy, że sami nie będziemy mogli go dostarczyć.

Zapakuj biżuterię na prezent
Polecamy naszą usługę „Pakowanie na prezent” dostępną w naszym sklepie

Dzień Matki to wyjątkowy dzień, na który czeka nie tylko każda Matka, ale także każde dziecko. Jest to okazja by móc jej w oryginalny i specjalny sposób podziękować za trud włożony w wychowanie i powiedzieć w niecodzienny sposób „kocham”. Srebrna biżuteria, wybrana z prawdziwym zaangażowaniem, idealnie dobrana do osobowości Mamy jest strzałem w dziesiątkę. Przyniesiona osobiście lub zamówiona bezpośrednio na jej adres będzie fantastycznym prezentem z okazji Dnia Matki.

Taki upominek z pewnością ją zachwyci i w ten piękny sposób wyrazi miłość i szacunek.

Biżuteria srebrna- idealny prezent na Dzień Matki
4.9 głosów:12

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Więcej w Biżuteria srebrna
Modna biżuteria wiosenna
Trendy wiosenne w świecie biżuterii.

Wiosna to bez wątpienia czas, gdy wszystko budzi się do życia. Zieleniejące dookoła nas drzewa, krzewy, kwitnące kwiaty, coraz więcej...

Zamknij