Jak dobrać rozmiar bransoletki srebrnej?

Bransoletki srebrne to prawdziwe dzieła sztuki. Począwszy od tych delikatnych, niemalże niewidocznych, poprzez te już widoczne, aż do bogato zdobionych, są prawdziwą ozdobą każdej dłoni, dziecięcej, młodzieżowej, a także kobiecej i męskiej. Bransoletki srebrne mają to coś w sobie, co powoduje, że na równi z pierścionkami czy zawieszkami w kształcie serca oddają wiele uczuć.Są więc fantastycznym pomysłem na prezent.

Jednak, tak jak każdy inny rodzaj biżuterii, tak i bransoletka powinna być idealnie dobrana do nadgarstka, by prezentować się znakomicie, nie wrzynać się w niego, nie krępować ruchów, a przy okazji nie ryzykować jej zerwania czy zgubienia.I o ile chcemy kupić bransoletkę w sklepie stacjonarnym, gdzie możemy ją przymierzyć z dobraniem odpowiedniego rozmiaru nie będzie problemu. Aczkolwiek, jeżeli chcemy kupić bransoletkę w prezencie bądź kupić sobie korzystają ze sklepów online wybór odpowiedniej długości może być problematyczny, jednak nie jest niemożliwy. Zwłaszcza, jeżeli skorzystamy z poniższych podpowiedzi.

Kupiło 6 osób

Do sklepu

Kupiło 23 osób

Do sklepu

Kupiło 30 osób

Do sklepu

Kupiło 10 osób

Do sklepu

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Bransoletki srebrne

Zmierz bransoletkę, którą już posiadasz

Jak zmierzyć bransoletkę?
Zmierz długość posiadanej bransoletki

… i tą, która zarazem idealnie pasuje na Twoją rękę. To najlepszy sposób na sprawdzenie długości bransoletki. Teraz wystarczy po prostu zamówić bransoletkę o takiej samej długości. Jest to też sprawdzony sposób, jeżeli chcesz podarować bransoletkę w prezencie, a nie chcesz obdarowywanej osoby prosić o możliwość zmierzenia jej nadgarstka, by się nie zdradzić. Możesz w tajemnicy zmierzyć sam/a długość bransoletki lub poprosić o pomoc kogoś bliskiego.

Zmierz nadgarstek, aby dobrać długość bransoletki

Mierzenie sznurkiem nadgarstka- porady
Przygotuj sznurek aby zmierzyć nadgarstek

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie masz możliwości sprawdzenia długości bransoletki na posiadanym już egzemplarzu po prostu zmierz nadgarstek. Jak to zrobić? Weź centymetr krawiecki lub kawałek sznurka i owiń go pomiędzy dłonią a kością nadgarstka- w tym miejscu znajduje się najszerszy punkt. Owijając nitkę zachowaj niewielką przestrzeń pomiędzy nią a skórą. Zmierz linijką długość sznurka lub sprawdź na centymetrze obwód swojego nadgarstka.

Kupiło 10 osób

Do sklepu

Kupiło 27 osób

Do sklepu

Kupiło 29 osób

Do sklepu

Kupiło 12 osób

Do sklepu

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Bransoletki srebrne z kamieniami

Jak sprawdzić długość bransoletki?
Owiń sznurek na nadgarstku zachowując niewielki luz

Jeżeli posiadasz miarkę krawiecką, mierzenie nadgarstka będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze. Pamiętaj, aby w obu przypadkach nie mierzyć nadgarstka zbyt ciasno. Zachowaj niewielki luz, taki która będzie dla Ciebie komfortowy.

Jak dobrać rozmiar bransoletki?
Zmierz obwód nadgarstka wykorzystując miarkę krawiecką – zachowaj lekki luz

Uniwersalny sposób doboru długości bransoletki

Pamiętaj, że zamawiając bransoletkę srebrną do obwodu nadgarstka musisz dodać nawet do 3 cm, by bransoletka miała idealny rozmiar. Zasada tu jest prosta, im prostsza bransoletka tym dodajesz mniej centymetrów. Czyli, do bransoletki łańcuszkowej wystarczy dodać 1 cm, by ta pięknie prezentowała się na ręce, jednak do bransoletki np. z charmsami czy innymi koralami dodajesz 2, a nawet 3 cm pamiętając, że im więcej i im większe ozdoby tym bardziej ulega zmniejszeniu obwód wewnątrz bransoletki.

Optymalny dobró długości bransoletki
Zmierz długość sznurka

Jeżeli wybrana przez Ciebie bransoletka okaże się zbyt krótka, przygotowaliśmy rozwiązanie którym jest przedłużka bransoletki dostępna w naszym sklepie.

Kupiło 13 osób

Do sklepu

Kupiło 24 osób

Do sklepu

Kupiło 26 osób

Do sklepu

Kupiło 10 osób

Do sklepu

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Bransoletki srebrne z cyrkoniami

Nie wiesz co wybrać? Napisz do nas – chętnie pomożemy.

Brak komentarzy