Jaka biżuteria dla świadkowej będzie najlepsza?

Jaka biżuteria dla świadkowej

Na każdym weselu główna uwaga jest skierowana na Panią Młodą oraz jej małżonka. Nie mniejsze znaczenie ma jednak to, jak wygląda świadkowa. Jej stylizacja powinna zostać uzupełniona o starannie dobraną biżuterię. Jaka biżuteria dla świadkowej będzie najlepszym wyborem?

Biżuteria dla świadkowej ma podkreślać jej rolę w całym wydarzeniu

Druhna powinna na ślubie wyglądać elegancko, dostojnie i z klasą. Stanowi poniekąd dodatek do ostatecznego wyglądu Pani Młodej, która oczywiście jest najjaśniejszą gwiazdą całego wydarzenia. W kreacji druhny powinny być akcenty nawiązujące do elementów również występujących u Pani Młodej. Najprościej jest nawiązać biżuterią.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Bransoletki dla świadkowej

Biżuteria dla świadkowej, jak i Pani Młodej najpiękniej wygląda w srebrnym wydaniu. Jest delikatna, a jednocześnie efektowna. To połączenie idealnie sprawdza się na ślub.

Biżuteria dla świadkowej, która podkreśli jej indywidualny styl

Każda kobieta na ważnym wydarzeniu chce wyglądać fantastycznie. Nie inaczej jest w przypadku druhny, na którą są zwrócone oczy wszystkich, podobnie jak na Panią Młodą. Najlepiej, aby jej stylizacja została uzupełniona o wyjątkową, stylową oraz oryginalną biżuterię. Pozwoli to na podkreślenie jej indywidualnego stylu.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki dla świadkowej

Jak już wiesz na ślub najlepiej sprawdza się biżuteria srebrna, zarówno w klasycznym, jak i w nieco bardziej zdobionym wydaniu. Skompletuj srebrne kolczyki oraz bransoletkę, a kreacja świadkowej zyska dodatkowy blask. Gdy suknia ma głęboki dekolt, warto ozdobić go naszyjnikiem np. z małymi diamencikami.

Do wyboru jest wiele przepięknych srebrnych zestawów, które z łatwością uda się dobrać do stylizacji. Właściwie dobrane błyskotki podkreślą kobiecą urodę, a także pozwolą uzyskać jej nienaganny wygląd.

W jakim kolorze powinna być biżuteria dla świadkowej?

To, jaką druhna założy suknię w dużej mierze determinuje wybór biżuterii. Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na kreację, do której pasuje najbardziej uniwersalna, a jednocześnie efektowna biżuteria, jaką jest oczywiście srebrna biżuteria dla świadkowej.

Wiele druhen decyduje się na suknie łososiowe, kremowe lub beżowe. Do nich właśnie srebrna biżuteria pasuje najlepiej.

Jaka biżuteria dla druhny?

Srebrną biżuterię można również uzupełnić o wyjątkowe akcenty kolorystyczne. Jest tego całkiem sporo, ale wyselekcjonowaliśmy kilka wersji, które w dniu ślubu będą wyglądały najlepiej:

  • czerwień – jest to symbol miłości, jak najbardziej pożądany w dniu ślubu. Taki kolor w biżuterii świadkowej jest jak najbardziej wskazany, najlepiej w intensywnym, dobrze widocznym odcieniu. Przepięknie będzie komponował się z delikatną bielą sukni Panny Młodej oraz równie klasyczną beżowej kreacją świadkowej. W takim wydaniu świadkowa może założyć delikatne kolczyki lub naszyjnik;
  • szafir – subtelne srebrne kolczyki z szafirowymi kamieniami wyglądają bardzo elegancko w stylizacji świadkowej. Oprócz kolczyków można założyć również przepiękną, delikatną bransoletkę. Gdy zestawisz ten intensywny odcień z sukienką w stonowanych kolorach, na pewno efekt finalny będzie zachwycający;
  • pastele – gdy stawiasz na kreację w stonowanych kolorach, możesz również uzupełnić ją o delikatną biżuterię. Wcale nie będzie to wyglądało nudno, a po prostu klasycznie. Na pewno pięknie i taktownie będzie wyglądał naszyjnik z cyrkoniami lub perłami.

Biżuteria dla świadkowej nie powinna być przesadna

Zbyt duża biżuteria może przeszkadzać świadkowej, której podstawowym zadaniem ma być zabawianie gości. Nie może jej przeszkadzać w weselnych zabawach, tańcach, a także w pomaganiu Pani Młodej. Czasem zbyt duża biżuteria dla świadkowej wygląda również niekorzystnie, dlatego ważne jest tu wykazanie się wyczuciem.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Bransoletki dla druhen

Gustowna srebrna biżuteria dla świadkowej będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Unikaj dużych pierścionków, długich łańcuszków i zbyt okazałych kolczyków. Skromność powinna być dewizą przyświecającą przy kompletowaniu biżuterii dla świadkowej.

Biżuteria dla świadkowej – kluczowe zasady, których należy przestrzegać

  • Mniej znaczy więcej – świadkowa nie powinna być obwieszona biżuterią jak przysłowiowa choinka. Umiar w stosowanych błyskotkach jest jak najbardziej wskazany. Znacznie lepszym wyborem będą subtelne kolczyki lub jeden akcent biżuteryjny w postaci naszyjnika z cyrkoniami.
  • Biżuteria dla świadkowej powinna idealnie pasować do kreacji – poszukiwania warto zacząć od sukni, dopiero później dobierać do niej dodatki. Nigdy na odwrót.
  • Biżuteria dla świadkowej najlepiej wygląda w srebrnym wydaniu, z dodatkiem pereł lub cyrkonii.
  • Istotne jest dobranie biżuterii do sylwetki. Panie o drobnej sylwetce powinny zdecydować się na delikatną biżuterię. Kobiety plus size korzystniej wyglądają w okazalszych błyskotkach.

Biżuteria dla świadkowej powinna być piękna i komfortowa w noszeniu

Najważniejsze jest, aby świadkowa w zaproponowanej biżuterii czuła się dobrze. Jak każda kobieta, chce się podobać, nawet jeżeli na tym wydarzeniu królową jest Pani Młoda. Świadkowa ma jednak dopełniać idealny obrazek, a dzięki starannie dobranej biżuterii na wszystkich zdjęciach będzie wyglądała przepięknie.

Biżuteria dla świadkowej - co wybrać?

4.9/5 - (44 ocen)

Ten post ma jeden komentarz

  1. Ulinka Ula

    Zgadzam się, z biżuterią dla świadkowej nie ma co przesadzać. Liczy się zawsze dobry gust a minimalizm zawsze w cenie.

Skomentuj