biżuteria do błyszczącej sukienki

Jaka biżuteria do błyszczącej sukienki?

Błyszczące sukienki nigdy nie wyjdą z mody, szczególnie w okresie karnawałowym. Panie chętnie zakładają je zarówno na bale karnawałowe, na święta, jak i na sylwestra. Cekiny, połyskujące materiały, a także odbijające światło koraliki choć są piękne, stanowią niemałe wyzwanie pod względem doboru biżuterii. Jaka biżuteria do błyszczącej sukienki będzie najodpowiedniejsza?

Masz srebrną sukienkę? Jaka biżuteria do błyszczącej sukienki będzie najlepiej pasowała?

Dobór biżuterii do błyszczącej sukienki

Srebrna sukienka z cekinami to hit powracający każdego roku w okresie karnawałowym. Wiele pań od lat ma taką kreację w swojej szafie i wyciąga ją na specjalne okazje. Jeżeli jeszcze takiej sukienki nie masz w swojej szafie, to czym prędzej wybierz się do sklepu, aby uzupełnić braki. Dzięki niej, w okresie karnawałowym zawsze będziesz wyglądała znakomicie.

Kolczyki srebrne Kółka Wiszące długie na łańcuszku
Kolczyki srebrne Kółka Wiszące

Kup kolczyki srebrne wiszące koła w sklepie Silveris.pl

Jeżeli Twoja srebrna sukienka została ozdobiona perłami, cyrkonami lub kryształkami, dobierz do niej srebrną biżuterię. Pamiętaj jednak i zachowaj umiar, ponieważ biżuteria do błyszczącej sukienki musi być stonowana. Kreacja sama w sobie jest efektowna, dlatego biżuteria nie powinna robić jej konkurencji. Ogranicz biżuterię do minimum a dzięki temu osiągniesz bardzo ciekawy efekt. Mniej znaczy więcej.

Do srebrnej stylizacji dobierz srebrne kolczyki srebrne z cyrkonią, albo z perłami. Świetnie wygląda również biżuteria srebrna z ciemnymi kamieniami do błyszczącej sukienki w srebrnym kolorze.

Kolczyki srebrne z dużą cyrkonią do błyszczącej sukienki
Kolczyki srebrne z dużą cyrkonią

Kup kolczyki srebrne z cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

Kolczyki srebrne Masa Perłowa
Kolczyki srebrne Masa Perłowa

Kup kolczyki srebrne Masa Perłowa w sklepie Silveris.pl

Jeżeli Twoja srebrna sukienka jest wyjątkowo efektowna, możesz zupełnie zrezygnować z biżuterii. Ewentualnie możesz wtedy postawić na bardzo delikatne łańcuszki na rękę, z malutkim elementem dekoracyjnym.

Minimalistyczna biżuteria do błyszczącej sukienki

Jak dobrać biżuterię do sukienki która błyszczy

Nie ma co przesadzać z efektowną, rzucającą się w oczy biżuterią, jeżeli masz błyszczącą sukienkę. Sama w sobie jest bardzo dekoracyjna, dlatego nie można przesadzić z błyskotkami. Osiągniesz wtedy efekt odwrotny do zamierzonego. W Twojej stylizacji zapanuje chaos, a zdecydowanie tego nikt nie chce. Jeżeli dobierzesz minimalistyczna biżuteria do połyskującej sukienki osiągniesz swój wymarzony cel, ponieważ będziesz wyglądała pięknie, elegancko i efektownie.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki srebrne

4.9/5 - (43 ocen)