Jaka biżuteria do sukienki w grochy będzie najlepsza?

Jaka biżuteria do sukienki w grochy?

Sukienki w grochy były już modne kilka lat temu, a teraz znów wracają. Mając je w swojej szafie możesz uzyskać pewność, że będziesz wyglądała zawsze modnie. Trzeba jednak pamiętać, że sama sukienka nie obroni się i nie pozwoli Ci zabłysnąć, jeżeli nie będzie wspomagana przez odpowiednie dodatki. Jaka biżuteria do sukienki w grochy będzie najlepsza?

Grochy są ponadczasowym wzorem, który już na stałe wpisał się do klasyki mody. Nawiązują w dużym stopniu do popularnego dziś stylu retro. Nieprzerwanie od kilku sezonów sukienki w grochy cieszą się bardzo dużą popularnością, tak samo jak dodatki do nich. Jaka biżuteria do sukienki w groszki będzie najodpowiedniejsza?

Jaka biżuteria do sukienki w kropki to dobry wybór?

Subtelna biżuteria do sukienki w grochy

W związku z tym, że sukienka w grochy sama w sobie jest niezwykle dekoracyjna i zwraca uwagę, dodatki dobierane do niej powinny być stonowane i subtelne. Najlepiej w tej roli sprawdzi się srebrna biżuteria, która wygląda klasycznie, zwraca uwagę, ale w bardzo delikatny sposób. Jaka więc biżuteria do sukienki w kropki będzie najodpowiedniejsza?

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki srebrne

Klasyczne kolczyki srebrne, delikatna zawieszka srebrna lub klasyczna bransoletka na cienkim łańcuszku, ewentualnie z niewielką ozdobą. Taka biżuteria do sukienki w grochy będzie wyglądała wręcz idealnie.

Zawieszka srebrna Luster do sukienki w kropki
Zawieszka srebrna Luster

Kup zawieszkę srebrną Luster w sklepie Silveris.pl

W Twojej stylizacji to sukienka w kropki będzie zwracała największą uwagę, dlatego biżuteria powinna być tu jedynie dodatkiem i tłem. Srebrna biżuteria w tej roli sprawdzi się znakomicie. Jeżeli zdecydujesz się na zbyt wyraziste dodatki, osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego. Twoja stylizacja będzie kiczowata, zamiast elegancka.

Kolczyki srebrne Listki na sztyfcie
Kolczyki srebrne Listki

Kup kolczyki srebrne Listki w sklepie Silveris.pl

Kolczyki srebrne Listki jako bizuteria do sukienki w grochy
Kolczyki srebrne Listki z Cyrkoniami

Kup kolczyki srebrne Listki z cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

Jaka biżuteria do sukienki w grochy absolutnie nie pasuje?

Biżuteria z okrągłymi kamieniami do sukienki w kropki nie będzie najlepszym wyborem, i to w żadnym zestawieniu. W związku z tym, że kamienie mają podobny kształt do grochów, stanowią dla nich konkurencję, a tych ten motyw nie lubi.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Łańcuszki na rękę

Całość będzie się bardzo gryzła, szczególnie, że będzie to jeden i ten sam motyw w całej stylizacji. Twój wygląd nie dość, że będzie kiczowaty, to w dodatku będzie bardzo nudny i monotonny.

Nieodpowiednim wyborem jest również świecąca, jaskrawa i mocno rzucająca się w oczy biżuteria do sukienki w groszki. Stonowane, klasyczne srebrne kolczyki, naszyjnik czy bransoletka sprawdzą się znacznie lepiej niż kolorowe, wyszukane motywy biżuteryjne.

4.9/5 - (35 ocen)

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Sylwia

    Super ta sukienka w grochy , jako dodatek tez proponuje delikatne srebrne kolczyki i może jakiś prosty wisiorek.

  2. Mirka

    Oczywiście jak najbardziej srebrna biżuteria , proponuje jakiś wystrzałowy wisiorek plus ekstrawagandzkie kolczyki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.