Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria do sukienki z cekinami?

  • 27 grudnia 2019
biżuteria do sukienki z cekinami

W okresie karnawałowym panie bardzo chętnie sięgają po sukienki z cekinami. Pozwalają im one zabłysnąć. Olśniewające, mieniące się aplikacje robią wrażenie. Im więcej ich jest, tym lepiej. Cekiny i błyskotki same w sobie przyciągają uwagę. Aby nie przesadzić, trzeba z rozwagą podejść do doboru biżuterii pasującej do całej stylizacji. Jaka biżuteria do sukienki z cekinami będzie pasowała najlepiej?

Dobieramy biżuterię do cekinowej sukienki

Stonowana biżuteria do sukienki z cekinami

Umiar jest najlepszym doradcą, jeżeli chodzi o dobór biżuterii do cekinowej sukienki. W związku z tym, że aplikacje na sukience i tak już same w sobie bardzo się mienią, wyrazista biżuteria zdecydowanie nie będzie do tej stylizacji pasowała. Trzeba postawić raczej na skromne dodatki, szczególnie, jeżeli chodzi o naszyjnik. W okolicach dekoltu bardzo dużo by się działo, gdyby znalazła się tam jeszcze mocno zdobiona biżuteria.

Zawieszka do sukienki z cekinami Spiral
Zawieszka srebrna Spiral

Kup zawieszkę Spiral w sklepie Silveris.pl

To, jaka biżuteria do sukienki z cekinami będzie najodpowiedniejsza, w dużej mierze zależy także od fasonu kreacji. Do niektórych sukienek na przykład naszyjnik zupełnie nie będzie pasował i trzeba będzie z niego zrezygnować na rzecz bransoletki i kolczyków. Pamiętaj, aby zawsze dobierać biżuterię w taki sposób, aby poszczególne jej elementy pasowały do siebie. Najlepiej jest mieć cały zestaw np. kolczyki srebrne i bransoletka, naszyjnik i kolczyki. Jeżeli takiego zestawu nie posiadasz, poszczególne elementy dobieraj tak, aby tworzyły spójną całość.

Biżuteria do sukienki z cekinami
Kolczyki srebrne Shine Azzure

Kup kolczyki srebrne Shine Azzure w sklepie Silveris.pl

Bransoletka jako biżuteria do cekinowej sukienki
Bransoletka srebrna Shine Azzure

Kup bransoletkę Shine Azzure w sklepie Silveris.pl

Warto podkreślić, że delikatna biżuteria do cekinowej sukienki zawsze będzie pasowała i nie będzie stanowiła dla niej niepotrzebnej konkurencji.

Biżuteria do sukienki z cekinami – wiszące kolczyki

Cekinowa sukienka- dobór biżuterii

Bezpiecznym i bardzo dobrym wyborem do cekinowej sukienki są skromne, ale widoczne srebrne, wiszące kolczyki. Świetnie będą wyglądały przy takiej stylizacji. Sprawią, że stylizacja zostanie dopełniona, będzie elegancka, a przy tym wyważona w punkt.

Kolczyki srebrne Trigone do cekinowej sukienki
Kolczyki srebrne Trigone

Kup kolczyki srebrne Trigone w sklepie Silveris.pl

Mniej znaczy więcej – biżuteria do sukienki z cekinami

Dobrze jest do cekinowej sukienki dobrać jeden, dominujący element biżuterii. Mogą to być wiszące kolczyki srebrne z cyrkoniami, duży pierścionek lub efektowne bransoletki srebrne. Pamiętaj, aby biżuteria do cekinowej sukienki nie była zbyt błyszcząca, ponieważ osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego.

Kolczyki srebrne z cyrkoniami do sukienki cekinowej
Kolczyki srebrne Brilliant z cyrkoniami

Kup kolczyki srebrne Brilliant z cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Więcej w Porady biżuteryjne
Dobierz odpowiednią biżuterię do golfu
Jaka biżuteria do golfu?

Gruby, wełniany sweter z golfem nie zwalnia Cię z obowiązku dobrania do stylizacji pięknej biżuterii. Każda stylizacja powinna być nieprzeciętna,...

Zamknij