Biżuteria srebrna Na okazje Porady biżuteryjne Ślub i wesele

Jaka biżuteria na ślub cywilny?

  Biżuteria na ślub cywilny

  Jaka biżuteria na ślub cywilny będzie odpowiednia? Czy warto wybrać naszyjnik czy kolię? Sprawdź, jakie propozycje są modne, a jednocześnie klasyczne.

  Biżuteria jest bardzo ważnym elementem stroju każdej kobiety, a w szczególności panny młodej, niezależnie od tego, czy będzie przysięgała wybrankowi swojego serca w Urzędzie Stanu Cywilnego, czy w Kościele. Ważne jest, aby została dobrana do typu urody, jak i do ślubnej stylizacji.

  Podstawowa biżuteria na ślub cywilny

  O jakich elementach biżuterii panna młoda powinna w szczególności pamiętać? Praktycznie do każdej kreacji będzie pasował naszyjnik oraz kolczyki. Ważne, aby był to zestaw. Dzięki temu całość będzie wyglądała w spójny sposób i będzie idealnym dopełnieniem całości. Jeżeli panna młoda zdecyduje się na właściwy rodzaj biżuterii, a mile widziana jest srebrna biżuteria do ślubu cywilnego, to efekt finalny będzie zachwycający.

  Kupiło 5 osób

  Do sklepu

  Kupiło 19 osób

  Do sklepu

  Kupiło 28 osób

  Do sklepu

  Kupiło 14 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki na Ślub

   

  Naszyjnik srebrny z Cyrkonią
  Naszyjnik srebrny z Cyrkonią

  Kup naszyjnik z cyrkonią w sklepie Silveris.pl

  Klasyczna biżuteria na ślub cywilny

  Klasyczna biżuteria do ślubu cywilnego jest jak najbardziej dobrym wyborem. Nie musi to być nudna biżuteria. Wystarczy, że srebro zostanie uzupełnione o ciekawe dodatki, np. w postaci cyrkonii czy kamieni szlachetnych w różnych kolorach, a można będzie nieco ożywić stylizację i nadać jej wyjątkowego charakteru.

  Wybieramy biżuterię na ślub cywilny

  Pamiętać należy jednak o tym, że biżuteria na tak ważną uroczystość musi pasować do stroju, jaki na tę okazję wybrała panna młoda. Jeżeli jest to klasyczna, bardzo delikatna i subtelna garsonka, nie należy szaleć z ekstrawagancką biżuterię. Można wtedy popsuć efekt prostoty. Dużo lepiej jest postawić wtedy na delikatną, subtelną i niezwykle dziewczęcą srebrną biżuterię bez niepotrzebnych dodatków i udziwnień. Możemy ewentualnie zdecydować się na biżuterie ze srebra ozdobioną delikatnymi cyrkonami.

  Kolczyki srebrne Skrzydła z cyrkoniami to idealna biżuteria na ślub cywilny
  Kolczyki srebrne Skrzydła z cyrkoniami

  Kup kolczyki srebrne Skrzydła z cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

  Zawieszka Skrzydło z Cyrkonią jako wymarzona biżuteria na ślub cywilny
  Zawieszka Skrzydło z Cyrkonią

  Kup Zawieszkę Skrzydło z Cyrkonią w sklepie Silveris.pl

  Kupiło 6 osób

  Do sklepu

  Kupiło 29 osób

  Do sklepu

  Kupiło 23 osób

  Do sklepu

  Kupiło 8 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Bransoletki na ślub

  Biżuteria na ślub cywilny do nowoczesnej, eleganckiej stylizacji

  Panny młode do urzędu zakładają różne kreacje. Jedne stawiają na klasykę i skromność, inne na elegancję i oryginalność. Te drugie zwykle wybierają efektowne suknie wieczorowe. Do nich obowiązkowo trzeba dobrać równie oryginalną i wyjątkową biżuterię. Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na kolczyki srebrne oraz naszyjnik, ozdobiony np.  pięknie lśniącymi cyrkoniami. Taka biżuteria srebrna na ślub cywilny w idealny sposób podkreśli urodę każdej panny młodej.

  Naszyjnik srebrny z Cyrkoniami
  Naszyjnik srebrny z Cyrkoniami

  Kup naszyjnik srebrny z cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

   

  Jeżeli masz ciekawe pomysły zachęcamy do podzielenia się nimi w komentarzach.

  1 komentarz

  • Andrzej

   Jeszcze parę lat temu w życiu bym nie pomyślał, że biżuteria ma tak wielkie znaczenie jeśli chodzi o przygotowania do ślubu. Teraz widzę, że bardzo się do zmieniło i Panny Młode zwracają na to szczególną uwagę. Podczas fotografowania przygotowań w domu Panny Młodej biżuteria stanowi oddzielny punkt programu, który musi zostać przedstawiony w nietuzinkowy sposób.

  Dodaj komentarz