Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria na ślub cywilny?

  • 6 września 2019

Jaka biżuteria na ślub cywilny będzie odpowiednia? Czy warto wybrać naszyjnik czy kolię? Sprawdź, jakie propozycje są modne, a jednocześnie klasyczne.

Biżuteria jest bardzo ważnym elementem stroju każdej kobiety, a w szczególności panny młodej, niezależnie od tego, czy będzie przysięgała wybrankowi swojego serca w Urzędzie Stanu Cywilnego, czy w Kościele. Ważne jest, aby została dobrana do typu urody, jak i do ślubnej stylizacji.

Podstawowa biżuteria na ślub cywilny

O jakich elementach biżuterii panna młoda powinna w szczególności pamiętać? Praktycznie do każdej kreacji będzie pasował naszyjnik oraz kolczyki. Ważne, aby był to zestaw. Dzięki temu całość będzie wyglądała w spójny sposób i będzie idealnym dopełnieniem całości. Jeżeli panna młoda zdecyduje się na właściwy rodzaj biżuterii, a mile widziana jest srebrna biżuteria do ślubu cywilnego, to efekt finalny będzie zachwycający.

Biżuteria na ślub cywilny? Wybierz kolczyki srebrne Cyrkonia
Kolczyki srebrne z Cyrkonią

Kup kolczyki z Cyrkonią w sklepie Silveris.pl

Naszyjnik srebrny z Cyrkonią
Naszyjnik srebrny z Cyrkonią

Kup naszyjnik z cyrkonią w sklepie Silveris.pl

Klasyczna biżuteria na ślub cywilny

Klasyczna biżuteria do ślubu cywilnego jest jak najbardziej dobrym wyborem. Nie musi to być nudna biżuteria. Wystarczy, że srebro zostanie uzupełnione o ciekawe dodatki, np. w postaci cyrkonii czy kamieni szlachetnych w różnych kolorach, a można będzie nieco ożywić stylizację i nadać jej wyjątkowego charakteru.

Wybieramy biżuterię na ślub cywilny

Pamiętać należy jednak o tym, że biżuteria na tak ważną uroczystość musi pasować do stroju, jaki na tę okazję wybrała panna młoda. Jeżeli jest to klasyczna, bardzo delikatna i subtelna garsonka, nie należy szaleć z ekstrawagancką biżuterię. Można wtedy popsuć efekt prostoty. Dużo lepiej jest postawić wtedy na delikatną, subtelną i niezwykle dziewczęcą srebrną biżuterię bez niepotrzebnych dodatków i udziwnień. Możemy ewentualnie zdecydować się na biżuterie ze srebra ozdobioną delikatnymi cyrkonami.

Kolczyki srebrne Skrzydła z cyrkoniami to idealna biżuteria na ślub cywilny
Kolczyki srebrne Skrzydła z cyrkoniami

Kup kolczyki srebrne Skrzydła z cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

Zawieszka Skrzydło z Cyrkonią jako wymarzona biżuteria na ślub cywilny
Zawieszka Skrzydło z Cyrkonią

Kup Zawieszkę Skrzydło z Cyrkonią w sklepie Silveris.pl

Biżuteria na ślub cywilny do nowoczesnej, eleganckiej stylizacji

Panny młode do urzędu zakładają różne kreacje. Jedne stawiają na klasykę i skromność, inne na elegancję i oryginalność. Te drugie zwykle wybierają efektowne suknie wieczorowe. Do nich obowiązkowo trzeba dobrać równie oryginalną i wyjątkową biżuterię. Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na kolczyki srebrne oraz naszyjnik, ozdobiony np.  pięknie lśniącymi cyrkoniami. Taka biżuteria srebrna na ślub cywilny w idealny sposób podkreśli urodę każdej panny młodej.

Naszyjnik srebrny z Cyrkoniami
Naszyjnik srebrny z Cyrkoniami

Kup naszyjnik srebrny z cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

Kolczyki srebrne z Cyrkoniami wiszące
Kolczyki srebrne z Cyrkoniami wiszące

Kup kolczyki srebrne z cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

Jeżeli masz ciekawe pomysły zachęcamy do podzielenia się nimi w komentarzach.

1 komentarz

  • Andrzej

    Jeszcze parę lat temu w życiu bym nie pomyślał, że biżuteria ma tak wielkie znaczenie jeśli chodzi o przygotowania do ślubu. Teraz widzę, że bardzo się do zmieniło i Panny Młode zwracają na to szczególną uwagę. Podczas fotografowania przygotowań w domu Panny Młodej biżuteria stanowi oddzielny punkt programu, który musi zostać przedstawiony w nietuzinkowy sposób.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Więcej w Porady biżuteryjne
biżuteria do zielonej sukienki
Jaka biżuteria do zielonej sukienki

Zieleń dostępna jest w różnych odcieniach, ale to nie zmienia faktu, że właśnie w tym kolorze bardzo chętnie wybierane są...

Zamknij