Jaka biżuteria na spotkania biznesowe

Jaka biżuteria na spotkanie biznesowe?

Chcesz pokazać swój profesjonalizm podczas spotkania biznesowego? Zdecyduj się na odpowiedni strój i dobierz do niego właściwą biżuterię. Jakie cechy powinna mieć idealna biżuteria na spotkanie biznesowe? Sprawdź!

Kompletując stylizację na spotkanie biznesowe nie możesz zapomnieć o odpowiedniej biżuterii. Stanowi ona dopełnienie stroju. Warto dopasować odpowiedni naszyjnik, pierścionek oraz bransoletkę. Nie jest to łatwe zadanie, ale nie niemożliwe do wykonania. Pamiętaj, aby każdy element biżuterii współgrał z całą resztą.

Biżuteria na spotkanie biznesowe - co będzie pasowało?

Stonowana biżuteria na spotkanie biznesowe

Ważne jest, aby na spotkanie biznesowe wybrać skromną, stonowaną biżuterię. Nie możesz epatować błyskotkami. Za duże kolczyki lub zbyt rzucający się w oczy łańcuszek odwróci uwagę od tego co mówisz, co nie jest najlepszą sytuacją na spotkaniu firmowym. Najlepiej więc zdecydować się na klasyczną, srebrną, delikatną biżuterię, która podkreśli Twój profesjonalizm i nada stylizacji szyku. Bardzo chętnie wybierana biżuteria na spotkanie firmowe to kolczyki srebrne z cyrkonią lub kamieniami. Bardzo popularne są również naszyjniki celebrytki, a także pierścionki z małymi kamyczkami.

Kolczyki srebrne z cyrkoniami na spotkanie biznesowe
Kolczyki srebrne Brilliant z Cyrkoniami

Kup w sklepie Silveris.pl

Kolczyki srebrne Luster na spotkanie firmowe
Kolczyki srebrne Luster

Kup kolczyki Luster w sklepie Silveris.pl

 

Ciekawa, a jednocześnie stonowana biżuteria na spotkanie biznesowe

Eksperymenty z biżuterią i łączeniem różnych stylów warto pozostawić na spotkanie ze znajomymi. Do pracy warto ubrać sprawdzone zestawy. Nie należy łączyć srebrnej biżuterii ze złotą. Do pracy i na spotkanie firmowe lepiej sprawdza się biżuteria srebrna. Stanowiła będzie odpowiednie uzupełnienie stylizacji, a jednocześnie nie będzie aż tak bardzo rzucała się w oczy.

Bez symbolicznego znaczenia biżuteria na spotkanie biznesowe

Praca jest przestrzenią, w której lepiej nie epatować poglądami politycznymi czy religijnymi. Może to zostać źle odebrane. Jeżeli chcesz założyć biżuterię o określonym symbolu czy kształcie, postaw na propozycje neutralne. Najchętniej wybierana jest biżuteria na spotkanie firmowe z motywem serca lub zwierząt. Ważne jest, aby tego typu dodatki były subtelne, niewielkich rozmiarów. Dzięki temu strój nadal będzie miał formalny charakter, a taki dodatkowy akcent nie będzie przeszkadzał.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Łańcuszki na rękę

Nigdy nie decyduj się na spotkanie firmowe na olbrzymie motywy dekoracyjne, ponieważ odwrócą one uwagę rozmówcy od tego, o czym mówisz.

Bransoletka srebrna Wenecjana - delikatna
Bransoletka srebrna Wenecjana

Kup bransoletkę Wenecjana w sklepie Silveris.pl

Biżuteria na spotkanie firmowe powinna być dobra pod względem jakości

Schludny i elegancki wygląd jest niezwykle ważny w każdym miejscu pracy. Wybierając klasyczną biżuterie srebrną wpasujesz się w ten trend. Zasada im mniej, tym lepiej, ale dobrej jakości biżuterii jest tu niezwykle ważna. Warto się nią kierować i wybrać jedną, pasującą do stroju błyskotkę, zamiast obwieszać się różnymi dodatkami, kompletnie do siebie niepasującymi.

Biżuteria na spotkanie biznesowe - co wybrać?

Biżuteria na spotkanie biznesowe nie może być prowokacyjna!

Biżuteria na spotkanie biznesowe musi być stonowana. Nie może przesadnie przyciągać wzroku, a jedynie podkreślać Twoją elegancję i profesjonalizm. Krzykliwe motywy i bardzo błyszcząca biżuteria nie są więc na miejscu. Istotne jest, aby biżuteria została dopasowana do kształtu twarzy, jak i sylwetki. Dzięki temu będziesz w niej wyglądała elegancko i profesjonalnie.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Łańcuszki na rękę

Kolczyki jako podstawowa biżuteria na spotkanie biznesowe

Wiele kobiet to właśnie od kolczyków zaczyna kompletować dodatki do tworzonej stylizacji. Jeżeli szukasz propozycji odpowiednich do pracy, musisz pamiętać, że nie mogą być one zbyt duże. Poszczególne ich elementy nie mogą również przeszkadzać podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Kolczyki srebrne Listki z cyrkoniami - czy odpowiednie na spotkanie firmowe?
Kolczyki srebrne Listki z Cyrkoniami

Kup kolczyki srebrne Listki w sklepie Silveris.pl

Jako biżuteria na spotkanie firmowe, najlepiej sprawdzą się srebrne kolczyki srebrne na sztyfcie, lub niezbyt długie modele na biglu.

Kolczyki srebrne Fala na sztyfcie
Kolczyki srebrne Fala

Kup biżuterię na spotkanie biznesowe sklepie Silveris.pl

Delikatny naszyjnik jako odpowiednia biżuteria na spotkanie biznesowe

Biżuteria na spotkania firmowe nie powinna podkreślać konkretnych części kobiecego ciała, które mogą mieć wydźwięk erotyczny, a więc na przykład biustu. Jeżeli zakładasz elegancką koszulę z zabudowanym dekoltem, dobierz do niej delikatny naszyjnik, który podkreśli Twoją kobiecość, ale nie będzie w nachalny sposób jej narzucał. Od kilku lat największą popularnością cieszą się naszyjniki celebrytki. Dzięki nim wprowadzisz do klasycznej, biurowej stylizacji nieco nowoczesności.

Naszyjnik srebrny przewlekany jako biżuteria na spotkanie biznesowe
Naszyjnik srebrny przewlekany

Kup naszyjnik srebrny w sklepie Silveris.pl

Bransoletka jako biżuteria na spotkanie biznesowe dodająca szyku

Do pracy możesz założyć bransoletkę oryginalną, a jednocześnie elegancką. Mogą przy niej znajdować się minimalistyczne, srebrne listki lub serduszka. Taka biżuteria nie będzie przeszkadzała, nie będzie się o nic zahaczała, a jednocześnie doda wdzięku codziennej stylizacji do pracy.

Bransoletka srebrna Leaves
Bransoletka srebrna Leaves

Kup bransoletkę srebrną Leaves w sklepie Silveris.pl

4.9/5 - (39 ocen)

Ten post ma jeden komentarz

  1. Judyta

    Super wpis 🙂 Ja bardzo często kupuje w Silveris ponieważ ma duży wybór, super jakość i bardzo dobre ceny. Ważne jest również to, nie trzeba wychodzić z domu 🙂

Skomentuj