Porady biżuteryjne

Jaki kamień dla barana?

  Jesteś spod znaku Barana? Warto wzbogacić biżuterię o kamień, który sprzyja Twojemu losowi, buduje pewność siebie i przyciąga same dobre moce. Dowiedz się, jaki kamień dla Barana jest najodpowiedniejszy i najlepszy.

  W ezoterykę wierzy bardzo wiele osób. Dziedzina ta charakteryzuje się wiarą w moc kamieni szlachetnych, wróżb oraz wszystkie znaki zapisane w gwiazdkach. Czy też w to wierzysz? Jeżeli tak, obowiązkowo musisz poznać wszystkie informacje na temat kamieni dedykowanych dla znaku zodiaku, jakim jest Baran.

  Kamienie dla barana

  Spod znaku zodiaku Baran urodzone są osoby między 21 marca a 19 kwietnia. Jeżeli chcesz mieć przy sobie prawdziwy talizman przynoszący szczęście, wybierz dedykowane kamienie dla Barana. Jaki masz wybór?

  • Hematyt.
  • Agat.
  • Jaspis czerwony.
  • Granat.

  Jeżeli poszukujesz amuletu, musisz postawić na granat. Jego czerwony kolor sprzyja osobom urodzonym między 21 marca a 19 kwietnia. Dzieje się tak, ponieważ ma silne powiązania z Marsem, czyli planetą, która opiekuje się wszystkimi osobami urodzonymi pod omawianym znakiem.

  kolczyki bigiel z hematytem dla zodiakalnego barana
  Kolczyki srebrne Tulipany

  Kup kolczyki w sklepie Silveris.pl

  Wygodne kolczyki z Agatem dla Barana
  Kolczyki srebrne Krople Agat Blue Lace

  Kup kolczyki w sklepie Silveris.pl

  Kamienie szlachetne dla barana – charakterystyka

  Granat jest kamieniem szlachetnym z grupy krzemianów. Ma intensywny, ciemnobordowy kolor, bardzo podobny do barwy ziaren granatu (owoc). Największe jego złoża znajdują się w:

  • południowej Afryce,
  • Czechach,
  • Brazylii,
  • Indiach,
  • Norwegii,
  • Stanach Zjednoczonych,
  • Masywie Śnieżnika,
  • Górach Sowich,
  • Karkonoszach,
  • Górach Izerskich.

  Dedykowane kamienie szlachetne dla barana, czyli granaty, są powszechnie wykorzystywane w przemyśle jubilerskim. Bez żadnych problemów kupisz biżuterię, która jest ozdobiona ciemnobordowym kamieniem. Osoby spod znaku Barana powinny się na ten wariant decydować nie tylko z pobudek estetycznych, ale także aby uzyskać dodatkowe korzyści. Jakie?

  Jaki kamień dla Barana wybrać?

  Granat, jak już zostało zaznaczone wcześniej, dla osób spod znaku Barana jest amuletem. Wspiera podejmowanie ważnych decyzji w życiu, jak i wprowadzanie zmian. Mając go przy sobie, dużo łatwiej można podjąć trudne wybory i zaryzykować, pozostawiając w tyle obawy i lęki. Dzięki temu zyskuje się niezbędną energię do działania.

  Kamień dla barana, jakim jest granat okazuje się przydatny, gdy walczysz z kompleksami i chcesz je skutecznie pokonać. Dzięki niemu zyskasz pewność siebie oraz pozytywną moc. Jeżeli chcesz zbudować się na nowo, zrealizować przełomowe pomysły, warto kupić bransoletkę lub naszyjnik z granatem.

  Jakie kamienie dla barana? Przegląd pozostałych propozycji

  Sprawdź, jakie kamienie dla barana warto wybrać, aby wprowadzić do życia wiele szczęścia, pomyślności oraz radości.

  • Hematyt – dodaje Baranowi bardzo dużo siły, gromadząc energię. Pomaga szczególnie w najtrudniejszych chwilach, uczy cierpliwości, a jednocześnie wspiera przy przeżywaniu ogromnych sukcesów, które czasem mogą zawrócić w głowie.
  • Karneol – pomaga przy realizacji ważnych pomysłów, przy których niezbędna jest wytrwałość oraz kreatywność. Dostarcza wiele chwil radości.
  • Jaspis – wytrzymałość, cierpliwość oraz wytrwałe dążenie do celu jest zasługą tego kamienia. Podtrzymuje u Baranów zapał i kumuluje energię niezbędną do realizacji pomysłów w sposób mądry i rozważny.
  • Ametyst – to uzupełniający kamień dla barana. Przypomina, że warto zwracać uwagę na potrzeby innych, czasem się dla nich poświęcić, ale tylko w słusznej sprawie.
  • Rubin – to kamień dla barana, który chce rozwijać się duchowo, poznawać swoją duszę. Wzmacnia intuicję i sprawia, że kreatywność Barana jest na bardzo wysokim poziomie.
  Kolczyki z Ametystem dla Barana
  Kolczyki srebrne Amely z Ametystem

  Kup kolczyki z ametystem w sklepie Silveris.pl

  Kolczyki Hematyt dla Baranaa
  Kolczyki srebrne Larisa Hematyt

  Kup kolczyki z Hematytem w sklepie Silveris.pl

  Zgromadź piękną kolekcję biżuterii, idealną dla Barana

  Osoby, które urodziły się pierwszego dnia wiosny, czyli 21 marca, znajdują się pod szczęśliwym znakiem, jakim jest Baran. Wierząc w ezoterykę, warto kierować się znaczeniem kamieni, które są dla niego dedykowane. Można wprowadzić do swojego życia wiele pomyślności i wsparcia, a jednocześnie w efektowny sposób dopełnić każdą stylizację.

  Kolczyki z Agatem dla Barana
  Kolczyki srebrne Avety z Agatem

  Kup kolczyki srebrne z Agatem w sklepie Silveris.pl

  W końcu kamień dla barana najpiękniej wygląda w otoczce biżuteryjnej. Możesz umieścić hematyt, jaspis czy rubin w bransoletce, naszyjniku, kolczykach czy pierścionków. Możliwości jest bardzo dużo. Kamień może być elementem dominującym w biżuterii lub jedynie niewielkim dodatkiem.

  Kamień dla barana - kolczyki z Agatem
  Kolczyki srebrne Amely z Agatem Zielonym

  Kup kolczyki z kamieniem dla barana w sklepie Silveris.pl

  1 komentarz

  • PatrycjaC

   Świetny poradnik, jako zodiakalny Baran właśnie czegoś takiego szukałam. Czy będą podobne porady dla innych znaków zodiaku? Pytam w imieniu siostry 🙂

  Dodaj komentarz