Biżuteria srebrna Kamienie Znaki zodiaku

Jaki kamień dla Bliźniąt?

  Jaki kamień dla bliźniąt wybrać?

  Każdy znak zodiaku ma przypisany amulet w postaci kamienia szlachetnego. Jaki kamień dla bliźniąt przynosi szczęścia i wspiera ich wszystkie działania?

  Proponowane są różne kamienie biżuteryjne jako najszczęśliwsze amulety dla Bliźniąt. Najczęściej pojawiają się Topazy, Kryształy Górskie, Hematyty. Każdy pomaga na inny sposób, wspiera w realizacji celów na różnym etapie życia. Uznaje się jednak, że najważniejszym kamieniem w życiu każdego Bliźnięcia jest Agat. Jego właściwości współgrają z najważniejszymi cechami tego znaku zodiaku.

  Kupiło 28 osób

  Do sklepu

  Kupiło 9 osób

  Do sklepu

  Kupiło 19 osób

  Do sklepu

  Kupiło 7 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Bransoletki z Hematytu

  Kamienie dla bliźniąt – przegląd najpopularniejszych propozycji

  Zanim omówimy agat, jako najważniejszy kamień dla bliźniąt, sprawdźmy pozostałe kamienie szlachetne, które mogą odegrać istotną rolę w życiu każdego posiadacza tego znaku zodiaku.

  1.  Karneol – świetnie komponuje się z towarzyskimi, aktywnymi Bliźniętami. Wspiera ich podczas wewnętrznych rozterek, jest pomocny w chwilach zwątpienia, ponieważ daje im energię do działania. Pomaga ponadto osiągnąć wewnętrzną harmonię prowadzącym bardzo aktywne życie Bliźniętom.
  2. Bursztyn – leczy ciało Bliźniąt, a jednocześnie chroni i aktywizuje ich duszę. Mając go przy sobie, mogą nawiązywać zdrowe relacje z ludźmi i osiągać wyjątkowe sukcesy w życiu zawodowym.
  3. Cytryn – dzięki niemu w różnych sferach życia u Bliźniąt zapanuje spokój i harmonia. Kamień pomoże wyciszyć skołatane nerwy. Zapewni wsparcie w chwilach zwątpienia oraz doda siły, gdy negatywna aura będzie próbowała zawładnąć Bliźniętami.
  4. Akwamaryna – ten kamień jest niezbędny dla przedsiębiorczych Bliźniąt. Zmniejsza stres towarzyszący nowym wyzwaniom, wzmacnia siły witalne i pomaga radzić sobie z natłokiem obowiązków. Dla Bliźniąt bardzo ważna jest strefa uczuciowa i relacje międzyludzkie, a akwamaryna pozwala je unormować.
  5. Kryształ górski – chroni Bliźnięta przed apatią, znużeniem i zniechęceniem. Pomaga w dążeniu do ustalonych życiowych celów.

  Najlepsze kamienie szlachetne dla bliźniąt? Poznaj różne odmiany Agatów!

  Agat to półszlachetny minerał, który jest odmianą krzemionki. Jego wnętrze jest urzekające za sprawą różnokolorowych warstw tworzących niezwykłą kompozycję. Znany jest od czasów starożytnych i już wtedy przypisywano mu zdolności magiczne. Obecnie wykorzystywany jest w jubilerstwie do ozdabiania delikatnych bransoletek, wisiorków i pierścionków.

  Kupiło 8 osób

  Do sklepu

  Kupiło 14 osób

  Do sklepu

  Kupiło 19 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki z Agatem

  Jeżeli zastanawiasz się, jaki kamień dla bliźniąt jest najodpowiedniejszy, to odpowiedź jest jedna: Agat. Bliźnięta są z reguły bardzo zmienne, chaotyczne, nieprzewidywalne. Bardzo ważną rolę w ich życiu odgrywają stałość, spokój ducha i zobowiązanie. Te wszystkie cechy powodują, że właśnie ten kamień jest dla nich największym wsparciem.

  Pomoże w stresujących sytuacjach, trudnych chwilach w życiu, przyciągnie pozytywną energię. Zapewni potrzebny w życiu balans emocjonalny oraz gwarantuje ogólny spokój, dzięki któremu Bliźnięta będą mogły się rozwijać.

  zawieszka z Agatem - kamień dla bliźniąt
  Zawieszka srebrna Avety Agat Niebieski

  Kup zawieszkę w sklepie Silveris.pl

  Przyjęło się, że Agat jest kamieniem wierności i miłości. Pomaga w utrzymaniu odpowiedniej równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Jest wsparciem przy transakcjach biznesowych i w trakcie różnych wystąpień publicznych. Wspiera w walce z chorobami dermatologicznymi oraz okulistycznymi. Może przydać się także w walce z depresją lub w chwilach pogorszenia samopoczucia.

  Agat to najlepszy kamień dla bliźniąt
  Zawieszka srebrna Amely Agat Zielony

  Kup zawieszkę Amely w sklepie Silveris.pl

  Dla Bliźniąt można kupić biżuterię z różnymi odmianami agatu. Poznaj je bliżej:

  • Agat Niebieski – pomaga w trakcie publicznych wystąpień, ponieważ wpływa pozytywnie na relacje międzyludzkie,
  • Agat Zielony – stanowi wsparcie w nauce i pracy zawodowej, ze względu na pozytywny wpływ na koncentrację i myślenie analityczne,
  • Agat Pomarańczowy – przyciąga pozytywne emocje, pomaga w walce z depresją,
   agat różowy – chroni przed zdradą i urokami, a przyciąga przyjaźń i miłość. Przydatny w walce z bezsennością,
  • Agat Dendrytowy – pomaga w uzyskaniu spokoju i równowagi, niweluje traumy i łagodzi objawy nerwicy natręctw,
  • Agat Czarny – wspiera w sytuacjach stresowych i w najtrudniejszych chwilach w życiu.

  Jaki kamień szlachetny dla bliźniąt wybrać już wiesz. Poznaj sposoby noszenia biżuterii z Agatem!

  Poznaliście, jaki kamień dla bliźniąt jest najodpowiedniejszy, a także szereg alternatyw, na które można postawić. W związku z tym, że Agat jest wśród nich najważniejszy, to właśnie na nim skupimy się, aby przedstawić różne warianty biżuterii, w których występuje.

  Agat jako amulet możesz kupić wraz z zawieszką, bransoletką czy kolczykami. Bliźnięta będą mogły go mieć dzięki temu zawsze przy sobie. Warto przestrzec ich posiadaczy, aby nigdy nie chowały go do kieszeni czy do szuflady, ponieważ może wtedy stracić swoje tajne moce.

  Zawieszka z Agatem czyli najlepszym kamieniem dla bliźniąt
  Zawieszka Srebrna Kropla Agat Blue Lace

  Kup zawieszkę z Agatem Blue Lace w sklepie Silveris.pl

  Dostępny jest duży wybór przepięknej biżuterii srebrnej z Agatem, dlatego nie będzie problemu z wybraniem odpowiedniej opcji dla bliskiej osoby.

  Brak komentarzy