Biżuteria srebrna Kamienie Znaki zodiaku

Jaki kamień dla Byka?

  Jaki kamień dla Byka?

  Byk jest drugim spośród dwunastu znaków zodiaku, a Słońce przebywa w jego zasięgu od 20 kwietnia do 20 maja. Kamieniem narodzin Byka jest Szmaragd, będący synonimem pokoju i dobrobytu, ale także Szafir, Topaz, Akwamaryn i Agat. Zobacz jaki jest najlepszy kamień dla Byka.

  Mówi się, że noszenie kamienia narodzin sprzyja przyciąganiu właściwości leczniczych. Już od starożytności ludzi fascynowało posiadanie kamieni szlachetnych korelujących z miesiącem narodzin. Także dziś wierzy się, że posiadanie swojego kamienia przynosi szczęście, sprzyja fortunie i zapewnia intuicyjne wsparcie. Wobec tego biżuterię z jakim kamieniem powinien nosić zodiakalny Byk, aby w jego życiu nie zabrakło równowagi?

  Zawieszka srebrna znak zodiaku Byk
  Zawieszka srebrna znak zodiaku Byk

  Kup zawieszkę Byk w sklepie Silveris.pl

  Kamienie dla Byka

  Jak już wspomniano, głównym kamieniem dla Byka jest Szmaragd, kojarzący się z bogactwem, dobrobytem czy królewskimi władcami z wielu epok. Również dziś ludzi przyciąga niemal mistyczny blask zielonej barwy, który sprawia, że szmaragd jest tak pociągający. Dla osób urodzonych pod znakiem Byka szmaragd jest głównym kamieniem dodatkowo powiązanym z Wenus, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

  Zobacz pozostałe kolczyki srebrne z kamieniami:

  Kupiło 29 osób

  Do sklepu

  Kupiło 19 osób

  Do sklepu

  Kupiło 20 osób

  Do sklepu

  Kupiło 27 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki srebrne z kamieniem

  Nie ulega wątpliwości, że Szmaragd jest elegancki i pięknie komponuje się z zamiłowaniem Byka do luksusu. Nawiązuje także do jego ekstrawaganckiej natury. Najważniejszą cechą klejnotu narodzin jest to, że przynosi szczęście i przyciąga pozytywną energię. Nie inaczej jest z Szafirem, który dodatkowo pomaga Bykom zapanować nad swoją dominującą cechą jaką jest upartość.

  Kolczyki Sophie z Szafirem - kamień dla Byka
  Kolczyki srebrne Sophie Szafir Mieniący

   

  Kup kolczyki z Szafirem w sklepie Silveris.pl

  Jaki kamień szlachetny dla Byka?

  Szmaragd jest dla byka kamieniem narodzin, ale nie jest to jedyny klejnot, który można nosić przy sobie wkomponowany w biżuterię:

  • Szafir – nieodzownie kojarzy się z wiarą i spokojem ducha, pomaga przezwyciężyć chaos i zwątpienie, a także wzmacnia poczucie własnej wartości;
  • Topaz – jest odzwierciedleniem wszystkich najlepszych cech zodiakalnego Byka, który jest stabilny, kochający i praktyczny;
  • Agat – to kamień, który przynosi błogi spokój. Jest idealnym klejnotem leczniczym dla Byka, a dzięki kojącym wibracjom i zdolności do odpierania negatywnej energii oraz przywracania spokoju w umyśle, Byk ma poczucie, że nie musi być perfekcyjny w każdym calu;
  • Akwamaryn – dzięki silnemu połączeniu z wodą, pomagam Bykom płynąć z prądem. Dodatkowo zmywa toksyczne uczucia, zachowując jasny i czysty umysł.

  Kamienie szlachetne dla Byka

  Biżuteria jest wspaniałą ozdobą, ale wybierając dla siebie kolczyki, bransoletki, zawieszki, łańcuszki czy broszki, warto aby kamienie szlachetne były powiązane ze znakiem zodiaku. W przypadku zodiakalnego Byka słusznym wyborem będzie biżuteria ze Szmaragdem, Szafirem, Topazem, Agatem i Akwamarynem. Noszenie kamieni blisko ciała to najlepszy sposób na przywołanie i zwiększenie energii z nich płynącej; od wisiorka przylegającego do klatki piersiowej po pierścionek wsuwany na palec i bransoletkę, która wysyła wibracje bezpośrednio do serca.

  Kolczyki ozdobione Agatem - to idealny kamień dla Byka
  Kolczyki srebrne Avety Agat Niebieski

  Kup kolczyki z Agatem w sklepie Silveris.pl

  Wybór odpowiedniej biżuterii może mieć ogromne znaczenie, zwłaszcza dla tych, którzy wierzą w magiczną moc kamieni. Byki mają skłonności do ekstrawagancji, więc wybór ładnej biżuterii z centralnie umiejscowionym klejnotem narodzin nagradza skłonność do rozpieszczania się.

  Kamień dla Byka, taki jak szmaragd i inne wymienione klejnoty, są ściśle związane z sercem. Odpowiednio użyte mogą przynieść wiele korzyści temu obszarowi. Świadomość uzdrawiającej mocy kryształów wzmacnia wibracje i otwiera umysł na nowe i nieznane, dlatego najlepszym sposobem jest noszenie biżuterii z kamieniami. Mogą być one  wkomponowane w kolczyki, zawieszki, bransoletki i broszki. Kamienie dla Byka działają w harmonii z sercem, a nawet mogą przynieść duchowe uzdrowienie.

  Kolczyki z kamieniem dla Byka - Szafir Mieniący
  Kolczyki srebrne Clara Szafir Mieniący

  Kup kolczyki z Szafirem w sklepie Silveris.pl

  Kamień dla Byka – jaki najlepszy wybór?

  Bransoletki z kamieniami szlachetnymi, ale także kolczyki i zawieszki, zwłaszcza z kamieniami narodzin przynoszą ukojenie, dają spokój i poczucie szczęścia. Wybór kamienia dla Byka, współgrającego z miesiącem jego narodzin oznacza, że pozytywne wibracje zyskają na sile .Pomogą również osiągnąć pełnię potencjału, którego Bykowi nie brakuje.

  Zobacz pozostałe zawieszki srebrne z kamieniami:

  Kupiło 23 osób

  Do sklepu

  Kupiło 16 osób

  Do sklepu

  Kupiło 5 osób

  Do sklepu

  Kupiło 25 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Zawieszki srebrne z kamieniami

  Nie przypadkowo kamienie dla Byka cechuje harmonia natury. Migocząca zieleń ziemi czy błękit falujących wód w blasku słońca, ponieważ emanują spokojem i jednością, przez co zachęcają do mniej „byczych” kroków. Posiadanie swojego talizmanu, który będzie połączony z biżuterią z kamieniami szlachetnymi pasującymi do znaku zodiaku pozwala wydobyć z Byka jego najlepsze cechy. Są nimi: wigor, praktyczność czy stateczna natura, a także zapanować nad uporem i porywczością.

  Zobacz pozostałe zawieszki ze znakami zodiaku:

  Kupiło 22 osób

  Do sklepu

  Kupiło 8 osób

  Do sklepu

  Kupiło 17 osób

  Do sklepu

  Kupiło 27 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Zawieszki znaki zodiaku

  Kolczyki, zawieszka, łańcuszek, broszka czy bransoletka z kamieniem dla Byka to indywidualny amulet, przeznaczony tylko dla niego. Szmaragdy, Szafiry, Agaty i Akwamaryny są niewątpliwie piękne, a przy okazji wprowadzają spokój, ład i harmonię do życia zodiakalnego Byka. Noszenie na co dzień biżuterii ozdobionej kamieniami narodzin może przynieść wiele korzyści.  Począwszy od równowagi emocjonalnej, mentalnej i duchowej po regenerację sił witalnych.

  Brak komentarzy