Porady biżuteryjne Znaki zodiaku

Jaki kamień dla Lwa

  Jaki kamień dla Lwa wybrać?

  Jeżeli do daty Twojego urodzenia przypisany jest znak Lwa, musisz wybrać kamień, który podkreśla odwagę i pewność siebie. Jest kilka minerałów, które pasują do Ciebie wręcz idealnie. Sprawdź jaki kamień dla Lwa będzie najlepszym wyborem!

  Zawieszka srebrna znak zodiaku Lew
  Zawieszka srebrna znak zodiaku Lew

  Kup zawieszkę Lew w sklepie Silveris.pl

  Kamienie dla Lwa

  Każdy znak zodiaku ma przypisane inne kamienie szlachetne przynoszące szczęście. Jaki kamień dla Lwa posiada te czarodziejskie moce? Przede wszystkim są to:

  • cytryn,
  • granat,
  • kryształ górski,
  • tygrysie oko,
  • bursztyn,
  • topaz.

  Każdy z tych kamieni ma inny, pozytywny wpływ na życie osób spod znaku Lwa. Najważniejszym spośród wymienionych jest jednak granat, ponieważ gwarantuje podkreślenie najważniejszych cech osobowości.

  Kamienie szlachetne dla Lwa, a wśród nich najważniejszy jest granat

  Granat, choć jego nazwa wskazuje na dobrze znany kolor, tak naprawdę ma barwę ciemnobordową. Jego nazwa została zaczerpnięta od owocu granatu, którego ziarna mają właśnie taką barwę. Złoża tego minerału znajdują się przede wszystkim w RPA, ale występują także w Norwegii, Indiach, Czechach, Stanach Zjednoczonych czy Brazylii.

  Granat występuje także w Polsce, ale głównie w Masywie Śnieżka, Karkonoszach, Górach Izerskich oraz Górach Sowich. Cieszy się bardzo dużą popularnością w jubilerstwie ze względu na przepiękny kolor. Jeżeli więc zastanawiasz się, jaki kamień dla Lwa jest najodpowiedniejszy, odpowiedź jest bardzo prosta: granat.

  Najważniejszymi cechami tego kamienia są:

  • wzmacnianie odwagi, dumy, wytrzymałości i pewności siebie, czyli najważniejszych cech każdego Lwa,
  • chroni Lwa przed negatywnymi myślami, napadami złości i atakami paniki,
  • przynosi spokój, wewnętrzną harmonię oraz równowagę psychiczną,
  • pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji,
  • jest pomocny w rozstrzyganiu konfliktów, ponieważ wspomaga racjonalne myślenie,
  • oczyszcza umysł,
  • pozwala na dobieranie właściwych słów oraz jasne przedstawianie potrzeb,
  • wspiera nowe wyzwania i przeżywanie przygód.

  Nie można także pominąć leczniczych właściwości granatu. Pomaga w leczeniu drobnych dolegliwości, ale radzi sobie także w przypadku poważniejszych schorzeń, jak np. nadciśnienie, bóle reumatyczne czy zatrucie pokarmowe. Granat powinny mieć przy sobie także osoby zmagające się z uzależnieniami, ponieważ wzmaga silną wolę.

  Być może z jego pomocą rzucisz palenie lub wyjdziesz z nałogu alkoholowego. Na pewno granat powinien mieć przy sobie zawsze Lew, który jest alergikiem. Dodaje ulgi przy problemach z układem oddechowym i chroni przed nowymi alergenami.

  Jeżeli chcesz w pełni skorzystać z mocy, jaką posiada granat, musisz zawsze mieć go przy sobie. Wybierz naszyjnik z tym kamieniem i noś z wielką dumą na szyi. W srebrnym wydaniu będzie wyglądał przepięknie. Ciekawostką jest to, że najsilniejsze korzyści uzyskasz, jeżeli granat będzie miał bezpośredni kontakt z Twoją skórą. Zyskasz niezawodną ochronę, a jednocześnie w wyjątkowy sposób podkreślisz swoją stylizację.

  Granat w biżuteryjnym wydaniu wygląda po prostu przepięknie. Możesz zakładać go do wieczorowych i imprezowych stylizacji, ale bez problemów wykorzystasz go także na co dzień lub do pracy. Grunt to zdecydować się na odpowiedni wariant, w nieco delikatniejszym wydaniu na dzień oraz mocniejszym, bardziej błyszczącym na noc.

  Jaki kamień szlachetny dla Lwa? Przegląd propozycji, które możesz dla siebie wybrać

  Jak dobrze wiesz, granat to nie jedyny kamień szlachetny, który pomaga osobom spod znaku Lwa w codziennych trudnościach. Lista propozycji jest naprawdę długa, a cechy kamieni wyjątkowe:

  • cytryn – wzmaga wiarę we własne możliwości, pomaga w pokonywaniu słabości, a jednocześnie rozwija zdolności twórcze,
  • kryształ górski – eliminuje przeszkody w drodze do doskonałości,
  • tygrysie oko – otwiera umysł, pomaga w dostrzeganiu własnych błędów i wyciąganiu z nich wniosków. Ukazuje, że spokój udaje się osiągnąć jedynie wtedy, gdy zwraca się uwagę na stan swojej duszy, a nie dobra zewnętrzne,
  • bursztyn – pomaga doprowadzić każde przedsięwzięcie do końca, i to z dużymi sukcesami. Dodaje poczucia komfortu i ciepła,
  Broszka róża z bursztynem dla Lwa
  Broszka srebrna Róża z Bursztynem

  Kup broszkę z bursztynem w sklepie Silveris.pl

   

  • topaz – pomaga Lwu czerpać zadowolenie z własnych dokonań, jest pomocy w najtrudniejszych chwilach i przykrych doświadczeniach,
  • diament – sprawia, że Lew chce ciągle się doskonalić, a jednocześnie nie zapomina o innych, którym trzeba pomagać jak prawdziwy przywódca,
  • rubin – wzmaga potrzebę zrozumienia tego, czym jest miłość. Pokazuje, że miłość najlepiej jest okazać poprzez konkretne działania.

  Wiesz już, jaki kamień dla Lwa jest najodpowiedniejszy. Wybierz opcję, której potrzebujesz, aby przezwyciężać trudy codzienności. Wzbogacając srebrną biżuterię o jeden z powyższych kamieni szlachetnych masz szansę zyskać błyskotki jedyne w swoim rodzaju.

  Broszka Róża Bursztyn - kamień dla Lwa
  Broszka srebrna Róża Bursztyn naturalny

  Kup broszkę Róża z Bursztynem naturalnym w sklepie Silveris.pl

  Kamienie szlachetne, takie jak Granat, Cytryn, Tygrysie Oko czy Bursztyn, a także wiele innych, przepięknie wyglądają przy naszyjnikach, kolczykach, bransoletkach oraz pierścionkach. Masz w czym wybierać.

  Kupiło 12 osób

  Do sklepu

  Kupiło 14 osób

  Do sklepu

  Kupiło 8 osób

  Do sklepu

  Kupiło 13 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Zawieszki znaki zodiaku

  Brak komentarzy