Jaki kamień dla Panny wybrać?

Jaki kamień dla Panny?

Jaka jest Panna? Pracowita, systematyczna, poukładana. Przepełnia ją ambicja, pragnie harmonii w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jest to w stanie osiągnąć dzięki spokojowi ducha. Bez wsparcia kamieni nie byłoby to jednak możliwe. Jaki kamień dla Panny jest niezbędny do prowadzenia tak wyważonego życia?

Zawieszka srebrna znak zodiaku Panna
Zawieszka srebrna znak zodiaku Panna

Kup zawieszkę Panna w sklepie Silveris.pl

Kamienie dla Panny będące najważniejszymi amuletami

Zodiakalna Panna jest perfekcjonistką zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Wyróżnia ją dojrzałe podejście, niezależnie od aktualnego wieku. Jest zdolna do wszystkiego, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Świat stoi przed nią otworem.

Jaki kamień dla Panny jest najważniejszy? Na pewno szczęście przynosi lapis-lazuli. Sprawia, że Panna z całą pewnością może podążać za własną intuicją. Otwarty umysł osób spod tego znaku zodiaku często jest kłopotliwy, ale też pomaga w „zdobywaniu świata”. Kamień ten dostarcza Pannie siły do pokonywania wszelkich trudności napotykanych na drodze.

Poczucie bezpieczeństwa Pannom zapewnia natomiast Karneol. Jest nazywany kamieniem odwagi. Gdy Panna ma go przy sobie, od razu przydarzają się jej sytuacje, w których właśnie siłą ducha musi się wykazać. Nie można tutaj jednak mówić o żadnych negatywnych zdarzeniach. W życiu Panny zawsze pojawiają się wtedy pozytywne zmiany prowadzące do stabilizacji. Karneol sprawia również, że wykonywanie codziennych obowiązków jest o wiele przyjemniejsze.

Równowaga zapanuje w życiu Panny dzięki Cytrynowi. Osoby spod tego znaku zodiaku zyskują umiejętność do radzenia sobie z trudnymi przeżyciami i nawarstwiającymi się uczuciami. Mogą myśleć racjonalnie. Znikają wszelkie troski i zwątpienia. Dzięki Cytrynowi Panna w pełni może zaufać sobie i odnieść sukces we wszystkich przedsięwzięciach.

W dążeniu do spokoju niezawodny jest Sodalit. Pomaga Pannom wykorzystać umiejętność analitycznego myślenia, aby skupić się jedynie na sprawach ważnych. Istotne jest wzbudzanie wewnętrznego skupienia.

O kreatywność Panny dba Ametyst. Łączy ducha fizyczności i umysłowości, jaki drzemie w Pannie. Silnie rozwija intuicyjność, z jakiej Panna słynie. Pozwala także na budowanie pozytywnych relacji międzyludzkich, a także jest niezawodnym wsparciem w pracy kreatywnej, którą Panna uwielbia.

Kolczyki z Ametystem to doskonały kamień dla Panny
Kolczyki srebrne Dazy Ametyst

Kup kolczyki z kamieniem dla Panny w sklepie Silveris.pl

Jakie jeszcze kamienie szlachetne dla Panny są ważne?

Każdy znak zodiaku ma przypisane kamienie, które mają niebagatelne znaczenie dla jego rozwoju osobistego. Poznaliście już, jakie kamienie jubilerskie dla Panny mają bardzo duże znaczenie. To jeszcze jednak nie wszystkie, które należy zgromadzić, aby czerpać pełnymi garściami z ich mocy.

Tygrysie Oko niezawodnie radzi sobie z wyciąganiem Panny z opałów, gdy przestaje myśleć racjonalnie i trzeba nią wstrząsnąć. Kamień podpowiada, aby zawsze ufać własnemu instynktowi i nie dawać ponieść się emocjom.

Wnętrze Panny zostaje skutecznie oczyszczone przez Szafir. Staje się bardziej otwarta na sprawy duchowe i boskie. Wewnętrzny spokój znacznie łatwiej jest wtedy osiągnąć.

Kolczyki z Szafirem - kamień dla Panny
Kolczyki srebrne Clara Szafir Mieniący

Kup kolczyki z kamieniem dla Panny w sklepie Silveris.pl

Bursztyn dba o to, aby Panna znajdowała w swoim życiu czas na odprężenie. Pomaga zwalczać lękliwość i niepokój, a jednocześnie wspiera Pannę we wszystkich przedsięwzięciach.

Broszka z Bursztynem to polecany kamień dla Panny
Broszka srebrna Róża

Kup broszkę z Bursztynem, kamieniem dla Panny w sklepie Silveris.pl

Jaki kamień szlachetny dla Panny? Zdecydowanie Szafir.

Szafiry to kamienie dla Panny przypisane z uwagi na miesiąc urodzenia, jakim jest wrzesień. Pozwalają pozyskać niesamowitą, boską energię, wzmacniają intuicję, która w życiu Panny jest najważniejsza. Realizacje marzeń i pragnień nie stanowią również żadnego wyzwania.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki z Szafirem

Szafir działa inspirująco na Panny, pobudza ich intelekt oraz kreatywność. Niweluje czarne myśli, zwątpienie oraz lęki. Uczy, że najważniejsza w życiu jest wierność i lojalność.

Jaki kamień dla Panny? Akwamaryn

Akwamaryn jest kamieniem odwagi, który pomaga pokonywać wszelkie trudności w życiu. Sprawia, że Panna nie zostaje bez pomocy, a też chętnie jej udziela. Wspiera asertywność, uczy podejmowania mądrych, rozsądnych decyzji. Ten kamień powinny mieć przy sobie wszystkie przepracowane Panny. Ukoi zmysły, oczyści i pozwoli przypomnieć, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze.

4.9/5 - (49 ocen)