Jaki kamień dla Wagi wybrać?

Jaki kamień dla Wagi?

Sprawdź, jaki jest szczęśliwy kamień dla Wagi, jeżeli masz urodziny między 23 września a 22 października. Biżuteria z tak wyjątkowym amuletem doda Ci pewności siebie, zadba o przegonienie złych myśli i pomoże przezwyciężyć wiele trudności w życiu.

Każdemu znakowi zodiaku jest przypisany szczęśliwy kamień. Jednym z najważniejszych dla Wagi są zdecydowanie perły. Oczywiście wybór jest szerszy, o czym przekonasz się czytając ten artykuł.

Zawieszka srebrna znak zodiaku Waga
Zawieszka srebrna znak zodiaku Waga

Kup zawieszkę Waga w sklepie Silveris.pl

Kamienie dla wagi – perły najważniejsze

Do wyboru są różne kamienie szlachetne dla Wagi, o czym z pewnością przekonasz się czytając do końca ten artykuł. Na samym początku wspomnieć jednak należy o perłach, które w szczególny sposób oddziałują na osoby urodzone między 23 września a 22 października.

Zawieszka Sylo z Perłą - idealny kamień dla Wagi
Zawieszka srebrna Sylo Perła Cyrkonie

Kup zawieszkę z kamieniem dla Wagi w sklepie Silveris.pl

Perły jako szczęśliwy kamień dla Wagi

Perły wprowadzają w życie Wagi harmonię, chronią przed negatywną energią, a także zapewniają równowagę. Cenione są za optymizm i spokój, dzięki którym Waga może unikać wielu konfliktów. Ten wyjątkowy morski kamień można przemycić w pięknej bransoletce, zawieszce czy broszce. Zapewni również fantastyczną ozdobę dla kolczyków. Nosząc codziennie taką biżuterię Waga może zyskać pełną ochronę i duże dawki szczęścia.

Kolczyki Whitematt z Perłą - najlepszy kamień dla zodiakalnej Wagi
Kolczyki srebrne WhiteMatt Perła Cyrkonia

Kup kolczyki dla Wagi w sklepie Silveris.pl

Perły jako talizman ochronny dla Wagi

Naturalne Perły zapewniają pełną ochronę przed ciałami obcymi, dawne wierzenia podają, że mają moc do odpychania złej energii. Likwidują wszelkie klątwy, a przyciągają wyłącznie dobre zdarzenia. Możesz dzięki nim uchronić się przed wieloma przykrymi sytuacjami, a także atakami energetycznymi od osób Tobie nieprzychylnych.

Kolczyki srebrne Sylo Cyrkonie i Perła - szczęśliwy kamień dla Wagi
Kolczyki srebrne Sylo Perła i Cyrkonie

Kup kolczyki Sylo ze szczęśliwym kamieniem dla Wagi w sklepie Silveris.pl

Nosząc perły można uwydatnić w sobie wiele pozytywnych cech, takich jak honor, lojalność czy odwaga. Możesz cieszyć się powodzeniem w wielu sytuacjach. Pokonasz przeciwności losu, zyskasz pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Perły nieodłącznym elementem kobiecej stylizacji

Magiczna moc pereł jest niesamowita. Jeżeli chcesz użyć ich jako amulet, wybierz zawieszkę, kolczyki lub bransoletkę z ich dodatkiem. Zdecydować możesz się zarówno na skromne i delikatne modele, jak i wersje bogato zdobione. Im więcej pereł będzie w biżuterii, tym większą moc możesz dzięki nim zyskać.

Zawieszka srebrna WhiteMatt jako amulet i szczęśliwy kamień dla Wagi
Zawieszka srebrna WhiteMatt Perła Cyrkonia

Kup zawieszkę z Perłą w sklepie Silveris.pl

Ważne jest odpowiednie przechowywanie srebrnej biżuterii z perłami. Aby nie utraciły swojej mocy, nie wolno trzymać ich w kieszeniach czy kosmetyczce. Perły cały czas muszą mieć dostęp do światła. Przepięknie prezentują się wtedy na kobiecej szyi, uszach oraz nadgarstku. Warto nosić je jak najczęściej.

Inne kamienie szlachetne dla wagi

Każda Waga potrzebuje odpowiednich minerałów, aby wprowadzić spokój i harmonię do swojego życia. Może zrobić to z pomocą następujących kamieni szlachetnych:

  • turmalin – czerń, jaką wyróżnia się ten kamień jest idealnie dopasowana do duszy Wagi. Znakomicie łączy energię wszechświata z fizycznymi zjawiskami materialnymi. Umacnia pozytywną aurę, której nie brakuje wokół Wagi;
  • akwamaryn – ma właściwości kojące i łagodzące, umożliwia uzyskanie pełnej stabilizacji. Odpycha złe moce i dodaje pewności siebie;
  • kunzyt – jest amuletem dla zakochanych, ponieważ wzmaga siły witalne i wprowadza radość do życia. Pomoże Wadze w odnalezieniu prawdziwej miłości, a także w pokazaniu siebie z pozytywnej strony. Kamień ten pomaga także w samoakceptacji i uzyskaniu odpowiedniej równowagi;
  • koral – Waga zyska dzięki niemu pozytywne moce. Umocni dobre samopoczucie, a także ochroni najlepsze wartości w życiu;
  • szafir – wprowadzi do życia Wagi szacunek i równowagę. Dzięki niemu można zyskać wsparcie w miłości;
  • kwarc różowy – obdarzy Wagę odpowiednią intuicją do ludzi, pomoże zbudować odpowiedni związek z naturą, a także uleczy rany w sercu i pomoże w pokonaniu wielu przeciwności losu;
  • rodochrozyt – pomaga w medytacji. Chroni przed negatywnymi emocjami, wspomaga rozwój duchowy, a także kontemplację piękna.

Jaki kamień szlachetny dla Wagi? Wybieraj biżuterię z przesłaniem

Choć wybór biżuterii jest często kwestią gustu, warto też kierować się symboliką. Wiele osób przywiązuje do tego ogromną uwagę, wierząc, że kamienie jubilerskie mogą stanowić wsparcie w najtrudniejszych momentach w życiu.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki z Koralem

Zodiakalne talizmany dostępne są obecnie w formie pięknej, nowoczesnej, jak i klasycznej biżuterii srebrnej. Możesz dzięki nim wyglądać przepięknie, a jednocześnie uzyskać wsparcie w pokonywaniu trudów codzienności. Tajemnicza moc talizmanów będzie Ci towarzyszyła każdego dnia.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Bransoletki z Koralem

Zodiakalne Wagi to wyjątkowe osoby, które w swoim życiu kierują się przede wszystkim obiektywizmem. W relacjach z ludźmi są natomiast zdolne do wielu kompromisów. Są bardzo otwarte na uczucia, ale mają także dużą skłonność do wahań nastrojów. Dobierając odpowiednie kamienie szlachetne, osoby spod tego znaku mogą zrozumieć samych siebie, odnaleźć cel w podejmowanych działaniach.

Kamień dla Wagi – podsumowanie

Sprawdź biżuterię z kamieniami szlachetnymi, która będzie odpowiednia dla Wagi. Nosząc kolczyki, bransoletkę czy zawieszkę z przekazem zyskujesz dodatkowe wsparcie w trudnych czasach. Z pewnością Ci to nie zaszkodzi, a może dodać pewności siebie, wprowadzić radość do życia i pomóc w radzeniu sobie z trudnymi emocjami.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki z Szafirem

Perły są nie tylko najlepszymi przyjaciółkami kobiet, ale także osób spod znaku Wagi. Weź to pod uwagę przy zakupie biżuterii dla osób urodzonych pomiędzy 23 września a 22 października.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Zawieszki znaki zodiaku

4.9/5 - (43 ocen)