Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki do czarnej sukienki wybrać?

  • 19 marca 2019
Jakie kolczyki do czarnej sukienki wybrać?

Czarna sukienka niby jest klasyczna, ale jest także wymagająca. Należy bardzo uważać dobierając do niej dodatki, w szczególności, gdy jest to biżuteria. Na jakie kolczyki do czarnej sukienki możemy się zdecydować?

Eleganckie kolczyki do czarnej sukienki

Czarna sukienka bez wątpienia zaliczana jest do grona klasycznych strojów, które świetnie pasują na każdą okazję. Będzie doskonałym wyborem na randkę, wieczorną kolację czy wyjście do teatru. Do takiej sukienki idealne będą klasyczne, minimalistyczne kolczyki srebrne ozdobione cyrkoniami. Jest to ponadczasowa klasyka, która zawsze będzie modna i zawsze będzie się podobała. Właśnie takie kolczyki do czarnej sukienki warto wybrać, jeżeli chcesz osiągnąć pozytywny efekt wizualny, bez niepotrzebnych szaleństw.

Jakie kolczyki pasują do czarnej sukienki?

Biżuteria do czarnej sukienki, jeżeli chcesz stworzyć elegancki klasyczny efekt, zawsze powinna być stonowana i skromna. Jedynym wyjątkiem mogą być tu w niektórych sytuacjach mocno zdobione kolczyki srebrne. Świetnie sprawdzą się na wielkie wyjście do opery. Wtedy jednak musisz zrezygnować z pozostałej biżuterii.

Imprezowe kolczyki do czarnej sukienki

Nikt nie powiedział, że czarną sukienkę możemy ubrać jedynie na oficjalne wyjścia. Świetnie sprawdzi się także podczas szalonej imprezy w klubie czy na towarzyskim spotkaniu ze znajomymi. W dodatku, można tutaj zaszaleć także z kolczykami. Do sukienki na imprezę można wybrać wiszące, efektowne kolczyki srebrne, które zwrócą uwagę i ożywią z pozoru nudną, klasyczną stylizację.

Kolczyki Skrzydła do czarnej sukienki
Kolczyki srebrne Skrzydła

Kup kolczyki w sklepie

Kolczyki wiszące do czarnej sukienki
Kolczyki wiszące Kulki

Kup kolczyki w sklepie

 

Jakie kolczyki do czarnej sukienki z koronki?

Koronkowe sukienki same w sobie są bardzo ozdobne, dlatego nie należy przesadzać z dodatkami, a w szczególności z biżuterią. Jeżeli chcesz dobrać kolczyki do czarnej sukienki z koronki, wybierz proste kolczyki, najlepiej wkrętki lub przylegające do uszu. Zrezygnuj z długich kolczyków, ponieważ istnieje duże ryzyko, że zahaczysz nimi o koronkę i uszkodzić ucho lub samą sukienkę.

Kolczyki Kwiaty do czarnej sukienki
Kolczyki srebrne Kwiaty z Cyrkonią

Przejdź do sklepu

Kompletując strój, zawsze staraj się unikać groźnych dla swojego zdrowia, a także dla tworzonej stylizacji sytuacji. Dzięki temu poczujesz  się w stylizacji komfortowo i bezpiecznie, a tym samym każde wyjście będzie bardzo udane.

Kolczyki serca do czarnej sukienki
Kolczyki srebrne Serca

Zobacz w sklepie

Wielkie wyjście i kolczyki do czarnej sukienki

Jeżeli przed Tobą jest wielkie wyjście, na przykład na oficjalną premierę czy bal, musisz postarać się, aby strój był efektowny. Zazwyczaj na tę okazję wkłada się długie suknie, a do nich najlepiej pasuje efektowna, bogato zdobiona biżuteria, w tym piękne, okazałe kolczyki srebrne z kamieniami.

Kolczyki z Opalem do czarnej sukienki
Kolczyki srebrne Opal Zielony

Kup kolczyki z Opalem w sklepie

Muszą one podkreślać piękno czarnej stylizacji i wzbogacać ją. Srebrne, wiszące kolczyki z kamieniami będą tu najlepszym wyborem z możliwych.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Więcej w Porady biżuteryjne
Jakie kolczyki do sukienki w kwiaty?
Kolczyki do sukienki w kwiaty – co wybrać?

Wiosną i latem każda z nas z wielką chęcią zakłada sukienki w kwiaty. Jest to obowiązkowa część garderoby, niezależnie od...

Zamknij