Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki do okularów?

  Dobrze dobrane kolczyki do okularów mogą sprawić, że kobieta będzie odbierana jako bardziej atrakcyjna. W zasadzie na każdą okazję można znaleźć odpowiedni model pasujący do urody, jak i stylizacji. Jeżeli nosisz okulary, kolczyki również muszą zostać do nich dopasowane. Na początek zastanów się więc, w jakich kolczykach czujesz się najwygodniej oraz jakie będą pasowały do całej stylizacji.

  Kolczyki i okulary są akcesoriami, z których wiele pań korzysta na co dzień. Piękne kolczyki są w stanie dodać każdej kobiecie atrakcyjności, szczególnie jeżeli przepięknie błyszczą w uszach. Nie bez znaczenia jest także dobór oprawek, które we właściwy sposób dobrane mogą sprawić, że kobieta będzie prezentowała się naprawdę seksownie. Istotne jest jednak to, aby kolczyki do okularów zostały dobrane we właściwy sposób, zgodnie z pewnymi zasadami. Podstawą jest, aby akcesoria były dobierane do typu urody.

  Zasady doboru kolczyków do okularów

  Kolczyki do okularów dobieraj tylko wtedy, gdy znasz dokładnie odcień swojej skóry

  Nie potrzeba szczególnej wiedzy, aby we właściwy sposób określić odcień swojej skóry. Wystarczy przejrzeć się w lustrze w świetle dziennym. Jeżeli na Twojej twarzy widoczne są żółte lub złociste barwy, masz ciepły odcień skóry. Odcienie różowawe i błękitne wskazują natomiast, że jesteś posiadaczką skóry w chłodnym odcieniu.

  Właściwe określenie odcienia skóry sprawi, że kolczyki dla okularnicy można będzie dobrać w odpowiedni sposób, zresztą tak jak pozostałe akcesoria. Dobrane we właściwym kolorze kolczyki do okularów będą w stanie wydobyć piękną barwę oczu, natomiast oprawki podkreślą odcień skóry i sprawią, że będzie ona dużo bardziej promienna.

  Kolczyki do okularów - co wybrać?

  Jeżeli jesteś posiadaczką chłodnego odcienia skóry, wybieraj przede wszystkim biżuterię srebrną oraz wykonaną z białego złota. Kolczyki w tym kolorze i w dodatku z połyskującymi elementami wydobędą chłodne tony ze skóry i we właściwy sposób je podkreślą. Taka skóra w połączeniu z brązowymi włosami zasługuje na odpowiednią oprawę.

  Kupiło 6 osób

  Do sklepu

  Kupiło 8 osób

  Do sklepu

  Kupiło 23 osób

  Do sklepu

  Kupiło 20 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki srebrne z cyrkonią

  Zdecyduj się na mocny akcent kolorystyczny, a osiągniesz bardzo ciekawy efekt. W przypadku chłodnego odcienia skóry i blond włosów, lepiej decydować się na kolczyki srebrne z kamieniem w jasnym odcieniu. W przypadku ciepłych odcieni skóry lepiej sprawdza się złota biżuteria z bardzo ciekawymi akcentami w postaci kolorowych kamieni.

  Kolczyki srebrne z Uleksytem Lila
  Kolczyki srebrne z Uleksytem Lila

  Kup kolczyki w sklepie Silveris.pl

  Na odcień skóry należy zwrócić również uwagę wtedy, gdy wybierasz oprawki okularów. Do chłodnego odcienia skóry najlepiej będą pasowały oprawki w kolorze białym, bordowym, czarnym, niebiesko-zielonym oraz szarym. Posiadaczkom ciepłej karnacji polecamy natomiast oprawki brązowe, czerwone, żółte oraz pomarańczowe.

  Jakie kolczyki do okularów?

  Jak widać, zarówno przy wyborze kolczyków, jak i oprawek obowiązują podobne zasady, jeżeli chodzi o zestawy kolorystyczne.

  Kolczyki dla okularnicy to już za dużo? Niekoniecznie!

  Niektóre osoby noszące na co dzień okulary uważają, że nie ma sensu zakładać żadnej dodatkowej biżuterii w obrębie twarzy, ponieważ oprawki same w sobie są dekoracją. Nie do końca możemy się jednak z tym zgodzić. Jeżeli Twoje oprawki są neutralne, możesz właśnie poprzez kolczyki podkreślić swój wygląd i nadać mu charakteru. Faktycznie, w przypadku kolorowych i designerskich oprawek, nie ma co szaleć z biżuterię. Wtedy warto postawić po prostu na drobne, małe kolczyki srebrne.

  Kolczyki srebrne Żmijki sztyft
  Kolczyki srebrne Żmijki z Cyrkonią

  Kup kolczyki srebrne dla okularnicy w sklepie Silveris.pl

  Kolczyki srebrne Trójkąt Cyrkonia
  Kolczyki srebrne Trójkąty z Cyrkonią

  Kup kolczyki dla kobiety w okularach w sklepie Silveris.pl

  Będą przepięknie połyskiwały, a jednocześnie nie będą w żaden sposób wprowadzały chaosu w obrębie twarzy. Minimalistyczna biżuteria cieszy się ogromną popularnością, ponieważ jest niezwykle uniwersalna i można ją wykorzystać w wielu sytuacjach.

  Kolczyki dla kobiety w okularach - jak dobierać?

  Długie kolczyki dla okularnicy

  Bez żadnych przeszkód okularnica może założyć długie, efektownie wyglądające kolczyki srebrne. W żaden sposób nie będą one jej przeszkadzały. Dobierając długie kolczyki do okularów musisz jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim, jeżeli jesteś posiadaczką cienkich, bardzo neutralnych oprawek, możesz nieco poszaleć.

  Wybierz ozdobne, dekoracyjne kolczyki, a automatycznie podkręcisz swój wygląd i poczujesz się znacznie bardziej atrakcyjna. Jeżeli natomiast masz bardzo kolorowe oprawki, postaw na delikatne i mniej rzucające się w oczy kolczyki, aby nie stwarzać wrażenia chaosu.

  Długie kolczyki srebrne wiszące kulki
  Kolczyki srebrne wiszące Kulki

  Kup kolczyki wiszące kulki w sklepie Silveris.pl

  Duże kolczyki srebrne wiszące kulki
  Kolczyki srebrne Kulki wiszące Swirl

  Kup kolczyki Swirl w sklepie Silveris.pl

  Minimalistyczne, kolczyki srebrne do okularów pasowały będą praktycznie zawsze. Upewnij się jednak, że znajdują się przy nich albo kamienie w neutralnym kolorze, albo takie, które komponują się w odpowiedni sposób nie tylko z oprawkami, ale także z ubraniem, które planujesz konkretnego dnia założyć.

  Kolczyki srebrne Fala na sztyfcie
  Kolczyki srebrne Fala

  Kup kolczyki Fala w sklepie Silveris.pl

  Brak komentarzy