Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki wyszczuplają twarz?

  • 29 kwietnia 2019
Jak wybrać kolczyki które wyszczuplą twarz?

Zastanawiasz się, jakie kolczyki wyszczuplają twarz? Sprawdź rozwiązania, dzięki którym Twoja buzia będzie wyglądała promiennie.

Najprostszym i najpowszechniejszym sposobem wyszczuplenia twarzy jest dobranie odpowiedniej biżuterii. Kolczyki, które mają taki efekt osiągnąć, nie mogą być owalne. Należy zdecydować się na wersje podłużne, najlepiej w jak największym rozmiarze.

Jakie kolczyki wyszczuplają twarz okrągłą?

Jeżeli jesteś posiadaczką owalnej twarzy, koniecznie w Twojej szkatułce powinny znaleźć się długie, zakrzywione kolczyki, najlepiej w nieregularnym kształcie. Nie powinny one być jednak zbyt grube. Ubierając takie kolczyki, Twoja twarz zyska nieco bardziej kanciastych kształtów. Możesz także wybrać inne zwisające kolczyki, ale dostępne w wersji podłużnej. Dobrym wyborem będą także kolczyki srebrne o prostokątnym lub kwadratowym kształcie.

Kolczyki które wyszczuplają twarz
Kolczyki srebrne Skrzydła Serce

Kup kolczyki w Silveris

Niewskazane są natomiast kolczyki koła. Z Twojej szkatułki powinny także zniknąć masywne kolczyki.

Jakie kolczyki wyszczuplają twarz owalną?

Do tego kształtu twarzy pasują praktycznie każde kolczyki, ale jeżeli chcesz nieco się wysmuklić, możesz postawić na spiralną biżuterię. Idealne będą także kolczyki z perełkami, diamentami, a także kamieniami jubilerskimi. Nie jest jednak polecana długa i cienka biżuteria, ponieważ sprawi ona, że Twoja twarz stanie się zbyt podłużna, a całość będzie wyglądała karykaturalnie.

Kolczyki wysmuklające twarz
Kolczyki srebrne Piasek Pustyni

Kup kolczyki srebrne z Piaskiem Pustyni w sklepie

Spiralne kolczyki wyszczuplające twarz
Kolczyki srebrne Spiralki

Kup w sklepie

Boho kolczyki mają właściwości wyszczuplające

Zakładając okazałe, mocno zdobione kolczyki w stylu boho, będziesz w stanie w znaczący sposób wysmuklić twarz. Jak to możliwe? Ten rodzaj biżuterii w znakomity sposób zarysuje linię brody. Dzięki temu Twoja twarz automatycznie stanie się szczuplejsza. Kolorowe kamyczki oraz frędzle nadadzą w dodatku stylizacji lekkości.

Można tutaj zaszaleć. Kolczyki mogą sięgać nawet do Twoich ramion. Nawet lepiej, jeżeli tak będzie, ponieważ uzyskasz pewność, że efekt optycznego wysmuklenia twarzy został osiągnięty. Jeżeli zastanawiałaś się, jakie kolczyki wyszczuplają twarz to znalazłaś właśnie najlepszy patent.

Jakie kolczyki wyszczuplają twarz? Przede wszystkim długie, kanciaste i wiszące

Tak drobny szczegół, jakim są kolczyki, jest w stanie odmienić wygląd Twojej twarzy, i to w znaczący sposób. Wystarczy dobrać je we właściwy sposób, a uwydatnisz swoje kości policzkowe. Największe kompleksy mają zawsze panie z okrągłą buzią. Za wszelką cenę szukają sposobów na to, aby wysmuklić twarz.

 

Długie kolczyki wyszczuplające twarz
Kolczyki srebrne Ażurowe Kulki

Kup w sklepie

Długie, wiszące kolczyki są odpowiednią na wszystkie poszukiwania. Optycznie wyostrzą rysy twarzy i sprawią, że stanie się ona znacznie bardziej wyrazista. Dlatego najlepiej wybierać kolczyki o geometrycznych, kanciastych kształtach. Sprawdzą się w tej roli znakomicie srebrne kolczyki w kształcie prostokątów, kwadratów a także spiralek.

Jeżeli zależy Ci na intensywnym elekcie wyszczuplającym nie wybieraj okrągłych kolczyków.

Wybór kolczyków do twarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Więcej w Porady biżuteryjne
Jaką biżuterię wybrać do granatowej sukienki?
Jaka biżuteria do granatowej sukienki?

Jaki kolor stroju jest w stanie zastąpić nieśmiertelną czerń? Oczywiście granat. Sukienki w tym kolorze są równie chętnie noszone co...

Zamknij