Porady biżuteryjne

Jakie kolczyki do rudych włosów?

  • 30 września 2020
Jakie kolczyki do rudych włosów?

Rudowłose kobiety są uważane za najpiękniejsze. Wszystko ze względu na oryginalną urodę. Choć w dzieciństwie niejedna dziewczynka miała z powodu tego koloru włosów wiele powodów do smutku (wyśmiewanie przez kolegów ze względu na odmienny wygląd), w dorosłym życiu może cieszyć się dużym powodzeniem. Dopełnieniem każdej stylizacji jest biżuteria. Jakie kolczyki do rudych włosów będą najlepiej pasowały?

Kolczyki do rudych włosów z Malachitem

Standardowym rozwiązaniem polecanym każdej pani posiadającej rude włosy są kolczyki srebrne z Malachitem. Zieleń idealnie kontrastuje z płomiennymi, rudymi włosami. Oczywiście jest to tylko jedna z wielu propozycji, na jakie można stawiać, ale najbardziej bezpieczna, sprawdzająca się zawsze i podkreślająca kobiecą urodę.

Kolczyki dla rudej z Malachitem
Kolczyki srebrne z Malachitem

Kup kolczyki srebrne z Malachitem w sklepie Silveris.pl

Kolczyki dla rudowłosej - z cyrkoniami
Kolczyki srebrne Liście z Cyrkoniami

Kup kolczyki srebrne Liście z Cyrkoniami w sklepie Silveris.pl

Jakie jeszcze zielone kolczyki dla rudowłosej kobiety będą dobrze wyglądały? Możesz zdecydować się na Opal Zielony i Turkus. Ciekawymi propozycjami są również Topaz, Cyrkonie, a także błękitno-zielone emalie.

Kolczyki do rudych włosów z Opalem Zielonym
Kolczyki srebrne Opal Zielony

Kup kolczyki srebrne z Opalem Zielonym w sklepie Silveris.pl

Kolczyki dla rudowłosej – inne propozycje kolorystyczne

Wiesz już, że zielone kolczyki dla rudej są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Nie musisz jednak zamykać się na tę bezpieczną kolorystykę. Dobrym wyborem są także odcienie czerwieni i pomarańczy. Możesz dobrać złote lub miedziane kolczyki do rudych włosów.

Kolczyki do rudych włosów
Kolczyki srebrne Koral

Kup kolczyki srebrne z Koralem w sklepie Silveris.pl

W związku z tym, że rude włosy są bardzo intensywne, możesz także pokusić się o lekkie wyciszenie i uspokojenie swojego wizerunku. Pięknie będą wyglądały kolczyki do rudych włosów w jasnych odcieniach.

Jakie wybrać kolczyki dla rudowłosej kobiety?

Jakie kolczyki do rudych włosów nie pasują?

Nieodpowiednie kolczyki dla rudowłosej kobiety to te w ciemnych kolorach takich jak bordo, czerń czy granat. Poprzez takie barwy będziesz wyglądała nienaturalnie blado. Twoja cera będzie ziemista. Na pewno takiego efektu nie chcesz uzyskać, dlatego ciemne kolczyki do rudych włosów nie są najszczęśliwszym wyborem.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Więcej w Porady biżuteryjne
Jaka biżuteria odmładza?
Jaka biżuteria odmładza?

Wszystkie możemy być piękne i młode przez długi czas, ale tylko dzięki odpowiedniej pielęgnacji, jak i dbaniu o właściwy dobór...

Zamknij