Porady biżuteryjne

Kolczyki do sukienki w kwiaty – co wybrać?

  • 12 marca 2019
Jakie kolczyki do sukienki w kwiaty?

Wiosną i latem każda z nas z wielką chęcią zakłada sukienki w kwiaty. Jest to obowiązkowa część garderoby, niezależnie od obowiązujących trendów. Nie jest jednak tak, że sama sukienka wystarczy, aby stworzyć dobrą stylizację. Potrzebne są także dodatki. Najbardziej klasyczne są oczywiście kolczyki. Jakie kolczyki do sukienki w kwiaty wybrać? Rzecz jasna srebrne. Wybór w tym zakresie jest całkiem spory.

Kilka słów o sukienkach w kwiaty

Motywy kwiatowe na ubraniach dodają stylizacji lekkości i sprawiają, że wyglądamy dziewczęco, a jednocześnie bardzo kobieco.

Sukienka w kwiaty

Większości kobiet taki wzór po prostu pasuje, ponieważ mogą go nosić zarówno młode kobiety, jak i dojrzałe panie. Pozostaje jedynie dobrać rozmiar kwiatów do figury, a uda się osiągnąć naprawdę bardzo dobre rezultaty. Drobne kwiaty będą najodpowiedniejsze dla kobiet o drobnej posturze. Natomiast na duże kwiaty powinny zdecydować się panie „przy kości”, ponieważ dzięki nim będą w stanie odjąć sobie kilka kilogramów.

Srebrne kolczyki do sukienki w kwiaty

Jakie kolczyki do sukienki w kwiaty będą najbardziej pasowały? Oczywiście kolczyki srebrne. Będą pięknie podkreślały subtelność, jaka zwykle charakteryzuje stylizacje z motywem kwiatowym.

Pamiętajmy również, że rodzaj kolczyków, jaki będzie pasował, jest uzależniony od typu sukienki w kwiaty, jaka została wybrana. Jeżeli sukienka ma mnóstwo kolorowych wzorów, wtedy jak najbardziej można zdecydować się na srebrne kolczyki z kamyczkiem, który nawiązuje do jednego z kolorów znajdującego się na materiale. Jeżeli jednak sukienka jest w jednym kolorze, najlepszym wyborem będą po prostu srebrne kolczyki, ewentualnie z niewielką cyrkonią. Sprawią one, że cała stylizacja będzie wyglądała elegancko, a poza tym nie popełni się błędu w doborze odpowiedniej biżuterii.

Srebro w klasycznym wydaniu zawsze jest świetnym dodatkiem. Warto dodać, że pozwoli uzyskać typowo dziewczęcy, kobiecy look, na którym wielu paniom bardzo zależy.

Duże kolczyki do sukienki w kwiaty

Wiosną i latem możemy nieco zaszaleć z biżuterią, jak i dodatkami do sukienki w kwiaty. Przesadza jest tutaj jak najbardziej wskazana. Jeżeli lubisz zwracać uwagę swoim strojem, zdecyduj się na duże kolczyki srebrne do sukienki w kwiaty. Mogą one nawet nawiązywać swoim kształtem do kwiatów, które znajdują się na Twojej sukience. Będzie to spójne i ciekawe nawiązanie, które nada oryginalności całej stylizacji.

Pamiętaj, że biżuteria srebrna jest bardzo ważnym dodatkiem do każdej stylizacji. Dzięki temu, że zostanie we właściwy sposób dobrana, można będzie cieszyć się z ciekawego efektu finalnego.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Więcej w Porady biżuteryjne
Biżuteria na Dzień Kobiet
Jaka biżuteria na Dzień Kobiet?

Nie ma kobiety na tym świecie, która nie lubiłaby biżuterii.Dzień Kobiet jest świetną okazją, aby właśnie taki prezent wręczyć damie....

Zamknij