Porady biżuteryjne

Kolczyki srebrne kółka. Z czym łączyć tradycyjne ozdoby?

  Kolczyki srebrne kółka są nieodłącznym elementem garderoby każdej kobiety. Wiele z nas używa ich w różnych stylizacjach, a także często w nietypowych zestawieniach. Trzeba jednak wiedzieć, do czego ich nie zakładać, aby kolczyki srebrne kółka nie straciły swojego blasku.

  Kto powinien mieć w swojej szkatułce kolczyki kółka?

  Teoretycznie, ten rodzaj kolczyków może założyć każda z nas. Pasują zarówno kobietom młodym, jak i starszym. Dodatkowo można je nosić niezależnie od figury. Należy jednak wiedzieć, że to małe wersje kolczyków pasują starszym kobietom, a także takim, które są przy tuszy. Duże kolczyki mogą natomiast zakładać młode kobiety. Oczywiście, małe kolczyki kółka srebrne pasują także kobietom młodym, które poprzez biżuterię nie chcą zwracać na siebie uwagi.

  Srebrne kolczyki kółka
  Klasyczne kolczyki kółka rynienki

  Kup kolczyki koła rynienki

   

  Jak dobrać i nosić kolczyki kółka?

  Wybierając kolczyki w kształcie kółek, pamiętaj, aby stawiać tylko na te wykonane z wysokiej jakości srebra. Wydając na początku więcej, będziesz mogła z nich korzystać przez dłuższy czas. Kolczyki ze sztucznych tworzyw choć wyglądają dobrze, po pewnym czasie użytkowania niszczeją. Powoduje to, że nie są popularną i trwałą ozdobą. Decydując się na zakup szlachetnych metali, uzyskasz pewność, że kolczyki koła będą z Tobą przez kilka ładnych lat, nawet, jeżeli będziesz z nich korzystała codziennie. Nic złego się z nimi nie stanie, bez dwóch zdań.

  Do stylizacji użyto kolczyki srebrne koła rynienki

  Możesz zdecydować się na kolczyki kółka małe bez żadnych dodatków lub z dodatkami. Jeżeli postawić na tą drugą opcję, to zwróć
  uwagę na element ozdobny, jaki się przy nich znajduje. Jeżeli będą to kryształki Swarovskiego, kolczyki możesz ubrać tylko do eleganckich stylizacji. Doskonale będą wyglądały nawet w połączeniu z jeansami i t-shirtem.

  Każda klasyczna kobieta powinna mieć w swojej szafie tego typu kolczyki. Są one w stanie uratować każdy pomysł na stylizację, szczególnie, jeżeli masz bardzo mało czasu. Zakładając je sprawiasz, że Twój wygląd od razu staje się bardziej oryginalny i efektowny. Staniesz się bardziej charakterną kobietą, jeżeli w Twojej szkatułce będą kolczyki koła.

  Minimalistyczne kolczyki koła

  Warto mieć w swojej szkatułce minimalistyczną biżuterię, w tym klasyczne kolczyki srebrne kółka. Mogą one stać się bazą do każdej Twojej stylizacji. W połączeniu z delikatnymi, zwiewnymi sukienkami czy prostymi dziennymi stylizacjami będą wyglądały znakomicie.

  Idealne kolczyki do pracy? Małe kolczyki kółka

  Kolczyki do pracy nie powinny być krzykliwe. Warto wybrać małe koła, które będą w delikatny sposób podkreślały Twoja stylizację, jak i urodę. Nie powinny na pewno rzucać się na pierwszy plan. Najlepiej będą pasowały do dopasowanych sukienek, jak i szpilek.

   

  Kolczyki srebrne kółka to idealna propozycja na każde wyjście.

  Kolczyki srebrne koła przepięknie będą pasowały także do ciemnego kombinezonu. Dzięki nim będziesz wyglądała elegancko, a jednocześnie casualowo. Będzie to idealny outfit na ważne spotkanie w firmie. Taka prosta biżuteria stanie się ozdobą Twojej stylizacji, bez najmniejszego problemu.

  Pamiętaj, że dobrze dobrana biżuteria srebrna jest w stanie zrobić całą stylizację. Stawiaj na kolczyki koła, a na pewno uzyskasz efekt, o jakim marzysz. Zawsze będziesz wyglądała modnie i piękne w swoim miejscu pracy.

  Brak komentarzy