Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

Małe kolczyki srebrne – idealna biżuteria na co dzień

  Kolczyki srebrne na co dzień

  Biżuteria srebrna na co dzień dodaje uroku każdej stylizacji oraz sprawia, że czujemy się po prostu piękniejsze. Nie musi ona być droga, aby efekt był zachwycający. Można skorzystać z oferty internetowych sklepów jubilerskich, które proponują dobrej jakości błyskotki w rozsądnych cenach. Jedną z podstawowych ozdób naszego ciała mogą być małe kolczyki srebrne, które świetnie sprawdzają się na co dzień.

  Wyroby ze srebra mają wielu zwolenników. Przede wszystkim zachęcająca jest ich cena. Są znacznie tańsze, a wyglądają równie dobrze co produkty ze złota. Również mają ciekawe zdobienia, które prezentują się w bardzo efektowny sposób. Nie ukrywajmy również, że srebrna biżuteria jest znacznie powszechniej dostępna niż złota. Złoto w większości przypadków możemy kupić jedynie u renomowanych jubilerów. Srebro natomiast dostępne jest w każdym sklepie jubilerskim, zarówno działającym stacjonarnie, jak i w internecie.

  Wygląd srebrnych kolczyków

  Warto pamiętać, że srebrne kolczyki nie zawsze mają srebrny kolor. Możemy zdecydować się na:

  • jasne,
  • oksydowane – uzyskane w wyniku reakcji oksydy ze srebrem. W tej sytuacji zmienia się jego barwa. Różne efekty kolorystyczne można uzyskać również dzięki procesowi polerowania. Można w ten sposób pozyskać srebro przyciemnione, czarne, brązowe, fioletowe, a nawet niebieskie.

  Niestety, ale kolczyki wykonane z czystego srebra mogłyby być zbyt miękkie. Bardzo szybko ulegałyby również zniszczeniu. Do produkcji srebrnych kolczyków używane są więc różne domieszki metali. Najpopularniejsza jest miedź oraz cynk. Każdorazowo możemy sprawdzić, jaką zawartość srebra ma dana próba. W Polsce obowiązują cztery próby srebra: 800, 830, 875, 925. Ta ostatnia najczęściej jest wybierana przez jubilerów chcących dostarczać klientom produkty wysokiej jakości.

  Małe kolczyki, idealne do codziennego noszenia
  Kolczyki srebrne Słońce

  Kup małe kolczyki w sklepie Silveris.pl

  Małe kolczyki srebrne na co dzień

  Podstawową zasadą przy doborze kolczyków na co dzień jest zachowanie umiaru. W żadnym aspekcie nie można tutaj przesadzić. Zakładając zbyt duże kolczyki, możemy uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego. Ludzie nie będą zwracali uwagi na to, co mówimy, ale będą cały czas patrzyli na kolczyki, które przytłoczą twarz.

  Kupiło 24 osób

  Do sklepu

  Kupiło 8 osób

  Do sklepu

  Kupiło 12 osób

  Do sklepu

  Kupiło 18 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki srebrne kuleczki

  Proste, małe kolczyki srebrne świetnie sprawdzą się do każdej stylizacji. Jeżeli chcemy założyć je do pracy, w skromnym wydaniu będą najlepsze. Nie powinny one zwracać mocno uwagi. Klasyka jest tu najbardziej polecana. Właśnie najlepszym wyborem na co dzień jest srebrna biżuteria, która jest świetnym uzupełnieniem oficjalnych, prostych strojów.

  Kolczyki na co dzień powinny być przede wszystkim:

  • drobne,
  • delikatne – najlepsze będą kolczyki-sztyfty,
  • małe, leciutkie i wiszące,
  • do żakietów i swetrów – perełki,
  • srebrne z cyrkonią,

  Jak dobrać małe kolczyki?

  Kolczyki są ważnym elementem każdej stylizacji. Muszą być właściwie dobrane, aby dobrze wyglądały i dodawały uroku. Oczywiście, na co dzień raczej nie jest polecane obwieszanie się ciężkimi kolczykami. Po pierwsze, ich noszenie nie będzie zbyt wygodne, a po drugie, zbytnio będą obciążały uszy, co przełoży się na nasze zmęczenie.

  Kupiło 6 osób

  Do sklepu

  Kupiło 12 osób

  Do sklepu

  Kupiło 7 osób

  Do sklepu

  Kupiło 13 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki małe

  Kolczyki należy dobierać przede wszystkim do:

  • Kształtu twarzy

  Można wyróżnić: owalny, okrągły, kwadratowy, trójkątny. W przypadku doboru kolczyków obowiązuje zasada odwrotności. Zadaniem kolczyków jest odwrócenie uwagi od najbardziej rzucających się w oczy cech twarzy.

  Do twarzy kwadratowej warto wybierać wysmuklające i wydłużające twarz kolczyki. Świetnie sprawdzą się tu kolczyki w kształcie łezek, owalne oraz okrągłe. Należy natomiast unikać kolczyków kwadratowych i prostokątnych.

  Do twarzy trójkątnej najlepsze będą kolczyki węższe u góry i szersze na dole. Natomiast do twarzy okrągłej najlepiej będą pasowały długie kolczyki, które wysmuklą twarz. Należy natomiast unikać kolczyków okrągłych i owalnych. Do takiej twarzy będą świetne również krótkie kolczyki.

  Twarz owalna bardzo lubi duże kolczyki o geometrycznej formie. Takie osoby świetnie wyglądają zarówno w kolczykach długich, jak i przy samym uchu.

  • Długości włosów

  Jeżeli jesteś posiadaczką krótkich włosów, wybieraj kolczyki ze sztyftem o różnych długościach. Możesz tutaj wyeksponować przepiękne kolczyki, które będą się prezentowały w nienaganny sposób.

  Przy fryzurze „na boba” najlepiej wyglądają kolczyki o średniej długości. Można również wybrać takie, które kończą się poza linią cięcia. Jeżeli zakładasz włosy za ucho, możesz sobie pozwolić na wybranie większych form kolczyków.

  Przy włosach średnich i długich masz pełną dowolność w wyborze kolczyków. Praktycznie wszystkie kolczyki srebrne, jakie Ci się zamarzą, będą pasowały. Oczywiście, jeżeli zostaną odpowiednio dobrane do kształtu twarzy, jaki posiadasz.

  Kupiło 21 osób

  Do sklepu

  Kupiło 27 osób

  Do sklepu

  Kupiło 23 osób

  Do sklepu

  Kupiło 14 osób

  Do sklepu

  Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki małe

  A Ty jakie małe srebrne kolczyki lubisz najbardziej?

  Brak komentarzy