Biżuteria srebrna dla pracownika

Oryginalne prezenty dla pracowników z okazji jubileuszu firmy

Jest miłym zwyczajem, że z różnych ważnych okazji wręcza się pracownikom prezenty. Czasem są to drobiazgi, niekiedy rzeczy większej wartości, to zależy od okazji i ilości obdarowywanych osób. Zawsze jednak szuka się czegoś wyjątkowego, co ucieszy i będzie dobrej jakości. Jest to prezent od firmy, więc ma się na uwadze też kwestie wizerunkowe. Czy biżuteria dla pracownika do dobry wybór?

Zadowolenie obdarowanej osoby jest równie ważne jak to, w jaki sposób pokazuje się firma, wręczając coś. Biżuteria srebrna jako podarunek świąteczny czy jubileuszowy, to z różnych względów doskonały wybór. To prezent uroczy i w najlepszym stylu.

Prezent na jubileusz firmy

Każdy kolejny rok obecności na rynku to okazja do świętowania. Uroczystości z okazji takiej rocznicy pozwalają na integrację pracowników. Myśli wszystkich osób mogą zostać skupione na prosperowaniu firmy. To święto dla wszystkich i doskonały moment, by szczególniej podziękować pracownikom za ich pracę i starania. Oryginalne prezenty dla pracowników to rzeczy piękne i wyjątkowe. Jubilerskie srebrne wyroby należą do tej grupy.

Biżuteria jako prezent dla pracownika

Okrągłe rocznice, jak pięciolecie czy dziesięciolecie firmy, to okazje do świętowania bardziej szczególne. Robi się wtedy większe uroczystości, kupuje się droższe prezenty. Damska biżuteria srebrna to wyroby tańsze i droższe, dlatego można znaleźć coś idealnego na zwykłą rocznicę jak i na okrągłą- bardziej uroczystą.

Oryginalne prezenty dla pracowników – co wybrać?

Taki prezent jest bardzo ceniony przez kobiety ponieważ nawet skromna biżuteria ma swoją unikalną wartość. W odróżnieniu od innych, bardziej rozpowszechnionych już pomysłów na prezent od firmy, wyroby jubilerskie to coś trwałego. Oryginalność takiego wyboru także jest cenna. Wyjątkowy upominek zostanie odebrany jako większe docenienie pracy a wszyscy wiemy jak ważne jest, by pracownicy czuli, że są wartościowi dla firmy.

Biżuteria srebrna dla pracownika to idealny prezent od firmy również na uroczystości większej rangi, który z pewnością przypadnie do gustu osobie obdarowanej.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Kolczyki srebrne z cyrkonią

Biżuteria jako prezent na jubileusz firmy

Najlepiej wybierać takie wyroby, które są uniwersalne pod względem rozmiaru. Doskonałe pomysły to wisiorek, kolczyki, bransoletka, która pozwala na regulowanie długości. Większość kobiet nosi kolczyki, dlatego są one bardzo popularne jako pomysł na prezent. Wisiorki są uniwersalne pod względem rozmiaru, a niekiedy i one mogą być zapinane na różne długości. Można pomyśleć o komplecie w postaci srebrnego łańcuszka i bransoletki.

Biżuteria to oryginalny prezent na jubileusz firmy.

Urocze upominki świąteczne od firmy takie jak np. delikatne łańcuszki srebrne z zawieszką w postaci kwiatu, serca, podkówki czy innymi motywami, są bardzo lubiane przez kobiety. Zawieszka czy kolczyki mogą być ozdobione cyrkoniami czyli kamieniami które przypominają diamenty, więc nawet najskromniejsze potrafią wspaniale ozdabiać biżuterię.

Biżuteria dla pracownika

Wśród podpowiedzi, mówiących o tym, jaka biżuteria dla pracownika będzie najlepsza, nie mogło zabraknąć bardzo modnych obecnie srebrnych bransoletek z przywieszkami. Mogą to być srebrne kulki, koła albo różne lubiane motywy, jak kwiaty, serca, delfiny i wiele innych. Tak piękny i szczególny wyrób to idealna nagroda dla pracownika płci pięknej z okazji dłuższej pracy dla firmy albo w uznaniu za szczególne osiągnięcia.  Jako upominek świąteczny czy na jubileusz to także doskonały wybór.

Prezent od firmy szczególnej wartości

Srebro to piękny, szlachetny, ceniony metal. Nawet drobna rzecz ma swoją wartość i potrafi zachwycać. Jeśli potrzebuje się czegoś droższego, to wśród wyrobów z tego szlachetnego materiału znajdzie się wiele wspaniałych propozycji. Kiedy ma to być droższa nagroda jubileuszowa, można zdecydować się na komplet biżuterii: łańcuszek, bransoletka i kolczyki.

Wyroby te mogą być z kamieniami, ale i z samego srebra tworzy się wyjątkowo piękne rzeczy. Wybrać także można jedną rzecz, ale bardziej okazałą. Może to być srebrny wisiorek o szczególnie wyrafinowanym kształcie albo bogato zdobioną kamieniami . Łańcuszek o pięknym splocie to kolejna propozycja biżuterii, która potrafi zachwycić i wywołać radość.

Kliknij w link poniżej i zobacz wszystkie produkty z kategorii Łańcuszki srebrne na szyję

Prezenty jubileuszowe dla firm

Okazji do wręczenia prezentu od firmy jest wiele i mogą mieć one różną rangę. Okazja może wiązać się z okolicznościami ogólnymi (święta, jubileusz firmy) albo może być związana z samym pracownikiem. W wielu firmach zwyczajem są upominki dla pracownika odchodzącego na emeryturę. Przy każdej z tych okazji biżuteria to doskonały wybór.

Podarujmy kobiecie biżuterię aby poczuła się szczególnie doceniona – jest to bez wątpienia jeden z najmilszych prezentów dla Pań. Podane podpowiedzi powinny pomóc w wyborze odpowiedniego prezentu który na długo pozostanie w pamięci.

Jeżeli masz obawy czy prezent przypadnie obdarowanej osobie do gustu mamy dla Ciebie rewelacyjne rozwiązanie.
Zobacz nasze Karty Podarunkowe dzięki którym, osoba obdarowana sama wybierze prezent który w 100% spełni jej oczekiwania.
Ważność Karty Podarunkowej wynosi 12 miesięcy więc nie ma obawy o przeterminowanie. Wybierz swój nominał i zapewnij idealny prezent już teraz.

Karta Podarunkowa jako prezent na jubileusz firmy
Karta Podarunkowa – wiele nominałów i wspaniały wygląd

Kup Kartę Podarunkową w sklepie Silveris.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą , by wybrać coś pięknego dla wspaniałych kobiet ze swojej firmy.

4.9/5 - (39 ocen)

Ten post ma jeden komentarz

  1. Anna K.

    Jakiś czas temu dostałyśmy od pracodawcy niewielkie komplety biżuterii- faktycznie mały prezent a cieszył nas bardzo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.