Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

Zawieszki zwierzęta – czy to dodatek tylko dla młodych kobiet?

  • 13 listopada 2018
Zawieszki z motywem zwierzęcym

Zawieszki zwierzęta cieszą się bardzo dużą popularnością. Większość kobiet uwielbia zwierzęta i często chce to w jakiś sposób pokazać. Dobrym pomysłem mogą być np. zawieszki zwierzęta, chodzi tu głównie o srebrne zawieszki na łańcuszku. Takiego rodzaju naszyjnik jest bardzo subtelny i pasuje do codziennych stylizacji.

Zawieszki ze zwierzętami mogłyby kojarzyć się głównie z młodszymi kobietami, nastolatkami czy dziewczynkami. Jest to absolutnie mylny stereotyp. Także dojrzałe kobiety mogą posiadać w swojej kolekcji zawieszki ze zwierzętami. W szczególności, gdy są one gustownie wykonane.

Dlaczego zawieszka z motywem zwierzęcym?

Zawieszka z motywem zwierzęcym jest unikatowym pomysłem na zaakcentowanie naszej sympatii do czworonożnych przyjaciół. Zwierzęta często towarzyszą nam w życiu codziennym. Psy czy koty są dla nas najlepszymi przyjaciółmi, zawsze wiernymi, którzy swoją obecnością dodają otuchy w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Jednak nie muszą to być zawieszki jedynie z kotami lub psami. Możemy dumnie nosić zawieszkę z każdym innym zwierzątkiem. Może podobają Ci się żyrafy lub słoniki, nie ma na to reguły. Możesz nosić zawieszkę ze zwierzątkiem, które najbardziej lubisz i nie ma w tym nic infantylnego.

Cały świat próbuje nam, kobietom, dyktować jak powinnyśmy wyglądać i co na siebie zakładać, jednak tak naprawdę najważniejsze jest, aby nosić to, co się lubi oraz to, co nas wyraża i do nas pasuje. Zwierzęta to istoty, bez których nasz świat by nie mógł istnieć. Są równie ważne, co ludzie i jeśli jesteś ich miłośniczką, to możesz to właśnie w taki subtelny sposób pokazać. Są to istoty, które odczuwają i są niezwykle lojalne wobec swoich właścicieli. Relacje, które można stworzyć ze zwierzęciem potrafią być o wiele silniejsze niż relacje z niektórymi ludźmi. Czworonogi dotrzymują nam kroku, wyczuwają smutek i potrafią nas pocieszyć.

Często czujemy się mniej samotne tylko dlatego, że przebywamy w pomieszczeniu ze zwierzątkiem. Jedne są zdecydowanie bardziej kontaktowe, inne mniej, jednak każde z nich możemy darzyć sympatią. Zawieszka z motywem zwierzęcym jest opcją idealną dla osób związanych ze zwierzętami.

Zawieszka srebrna Kot
Srebrna zawieszka Kot

Kup zawieszkę zwierzęta w Silveris.pl

Dla kogo zawieszki zwierzęta?

Zawieszki ze zwierzętami są dobre dla każdej kobiety. Zarówno dla dziewczynek, nastolatek, jak i dla dojrzałych kobiet. Nie można zawęzić miłośniczek zwierząt jedynie do młodszych kobiet, ponieważ sympatia dla czworonogów płynie prosto z serca i wiek nie gra tu żadnej roli. Delikatne, srebrne zawieszki ze zwierzętami są uniwersalne, pasują do różnych okazji. Można je łączyć z innymi elementami biżuterii i tym samym uzyskać harmonijną całość. Taka zawieszka może symbolizować zwierzątko, które kiedyś mieliśmy albo takie, które mamy aktualnie i przypominać nam każdego dnia, jak bardzo jest ono dla nas ważne.

Srebrna zawieszka Żyrafa
Zawieszka srebrna Żyrafa

Kup zawieszkę zwierzęta

Uniwersalność zawieszki z motywem zwierzęcym

Naszyjnik z zawieszką z motywem zwierzęcym świetnie uzupełni codzienną stylizację, ale można go założyć także na większe wyjście. Jest na tyle delikatny, że nie rzuca się od razu w oczy, jednak przyciąga uwagę, gdy z kimś dłużej rozmawiamy. Nowo poznanym osobom może dawać znak, że jesteśmy miłośnikami zwierząt, co kojarzy się z empatią i dobrocią. Warto szukać w biżuterii nie tylko walorów estetycznych, ale także symboli. Pozwala to na wyrażanie siebie poprzez wygląd.

Jeśli chciałabyś kupić taką zawieszkę, zapraszamy do naszego sklepu, w którym oferujemy szeroki wybór produktów.
Zobacz inne zawieszki zwierzęta.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Więcej w Biżuteria srebrna, Porady biżuteryjne
Jaka biżuterię wybrać do bordowej sukienki?
Jaka biżuteria do bordowej sukienki sprawdzi się najlepiej?

Piękno srebrnej biżuterii jest doceniane przez kobiety, ponieważ jest lekkie, przestronne i delikatne. Srebro jest wszechstronnym materiałem, pasuje do wielu...

Zamknij