Bransoletka z Perłami

Bransoletka z perłami – atrybut kobiecości

Perły to prawdopodobnie najstarsze materiały stosowane do produkcji ozdób. Jako biżuteria pojawiały się już w starożytnym Egipcie, chociaż wtedy ich cena była o wiele większa, a pozwolić sobie na nie mogli tylko najbogatsi. Bransoletka z perłami to ozdoba o szerokim spektrum cenowym. Obecnie, w związku z hodowlą małż słodkowodnych, ceny są o wiele niższe a dostępność znacząco wzrosła. Wciąż jednak można kupić jedyne w swoim rodzaju, niebotycznie kosztowne perły morskie.

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów


Perły dzielą się one na trzy gatunki:

  • Akoya (najbardziej geometryczne),
  • Tahiti (ciemna barwa, w różnych odcieniach),
  • South Sea.(największe, a ich złota odmiana należy do najdroższych na świecie).


Bransoletka z perłami to biżuteria ponadczasowa, gustowna i przede wszystkim elegancka. Zależnie od wykonania może jednak sprawdzić się również w codziennych, a nie tylko wieczorowych kreacjach, dlatego to cenny dodatek w każdej kolekcji. Zwłaszcza, jeżeli budżet na biżuterię jest ograniczony, a kobieta pragnie zaopatrzyć się w ozdobę, która będzie towarzyszyć jej przez wiele lat, i w wielu rozmaitych sytuacjach.

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Czarek
Zweryfikowany klient
2021-01-30

Są wyjątkowe

Bransoletki z perłami od Was są śliczne. Kupiłem je córkom na dzień dziecka i były bardzo szczęśliwe. Od kiedy pamiętam - noszą je codziennie do szkoły. Dzięki Silveris!

Sylwia
Zweryfikowany klient
2021-01-11

Bardzo ładna

Ta bransoletka z perłami jest piękna i elegancka. Uwielbiam ją zakładać codziennie, jak idę do pracy, później też rzadko kiedy ją zdejmuję. Dostałam ją od męża, dobrze, że wiedział co kupić :).


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl