Bransoletki

Bransoletki srebrne to biżuteria, która była, jest i będzie idealnym dodatkiem na każdą okazję. Wybór jest ogromny, począwszy od tych delikatnych, niemalże niewidocznych poprzez większe, gładkie lub z dodatkiem drogocennych kamieni, o najróżniejszych motywach kwiatów, figur geometrycznych czy innych splotach.

Bransoletki srebrne subtelnie otaczające kobiece nadgarstki to jedna z najpiękniejszych ozdób biżuteryjnych. Delikatne, niemalże niewidoczne łańcuszki, sztywne bransoletki z pojedynczymi ozdobami czy też masywne bransolety wyglądają niezwykle na kobiecych dłoniach, dodając klasy i elegancji z nutką dziewczęcej świeżości i radości. To biżuteria, do której nie musisz wybierać już nic więcej, ale też możesz stworzyć wraz z nią fantazyjne zestawy.

W ofercie Naszego sklepu posiadamy przeróżne wzory srebrnych bransoletek, które odpowiadają różnym potrzebom Naszych Klientek. Oferujemy nowoczesne bransoletki, o niecodziennych wzorach, jak również nieco już tradycyjne, rzeźbione, gładkie, wypukłe i płaskie, z dodatkiem kamieni lub bez nich. Bransoletki, które mamy zaszczyt Państwu przedstawić są idealnym dodatkiem, samodzielnym lub w kompletach, na każdy dzień, do pracy, szkoły czy na randkę, jak również podkreślą Twoją stylizację na wielkim balu czy proszonym koktajlu. Wszystkie wykonane z niezwykłą precyzją, z użyciem najwyższej jakości srebra i/ lub kamieni.

Bransoletki w naszym sklepie podzielone zostały na trzy podkategorie:

- bransoletki srebrne
- bransoletki srebrne z cyrkonią
- bransoletki srebrne z kamieniem.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w dziale Bransoletki.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 181 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 181 elementów
bransoletki damskie bransoletki dla mamy bransoletki na prezent bransoletki dla dziewczyny bransoletki na szczęście bransoletki celebrytek