Bransoletki na Chrzciny

Bransoletki na chrzciny – ważna uroczystość

Chrzciny zdarzają się tylko raz w życiu i chociaż nie pamiętamy wydarzeń z tego dnia, prezenty z niego są dla nas wyjątkowym wspomnieniem. Jesteśmy pewni, że każdy ma w domu bransoletki otrzymane na chrzciny, które nadal gdzieś trzyma – nawet jeśli już z nich nie korzysta.Jeśli w Twojej rodzinie zbliża się jakiś chrzest, warto pomyśleć o odpowiednim prezencie. Rzeczy dla malucha (smoczek, zabawki) szybko się zużyją i nie niosą ze sobą żadnej wartości związanej z uroczystością. Warto zdecydować się na coś symbolicznego, coś, co pozostanie z maluchem na całe życie.

Bransoletki na chrzciny – doceń ich prostotę

W ten dzień nie liczy się to, ile dziecko dostanie prezentów, nie będzie nic złego w  złożeniu się na bransoletki na chrzciny przez całą rodzinę. Wtedy będziecie mogli pozwolić sobie na naprawdę wyjątkowy podarunek, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Biżuterię odpowiednią na chrzciny znajdziecie w naszym sklepie, oferujemy wam różne wzory i gwarantujemy dobrą jakość wykonania produktu.

rozwiń

5
sebastia.n
2020-11-23

W końcu znalazłem odpowiednie!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłem swojej dziewczynie dwie śliczne bransoletki na chrzciny jej siostrzenicy. Jest bardzo zadowolona, ja również.

5
Zagóra
2020-12-06

Dobry wybór
Opinia zweryfikowana zakupem

I mam - bransoletka na chrzciny, jaką kupiłam u Was prezentuje się fenomenalnie! Jest delikatna i pasuje do mojej sukienki. Dzięki! :)

5
Karolina Jasińska
2020-12-21

Idealne dla mnie
Opinia zweryfikowana zakupem

Uwielbiam biżuterię, zakładam ją niestety tylko na specjalne okazje, ze względu na pracę. Pięknej bransoletki na chrzciny mojej córki długo nie mogłam znaleźć, aż w końcu trafiłam na Silveris. Tu wyszukałam stworzoną po prostu dla mnie!

5
Nowak
2021-01-05

To mój styl!
Opinia zweryfikowana zakupem

Bransoletka na chrzciny mojego kuzyna z Waszego sklepu okazała się ładniejsza niż na zdjęciu, widać kunszt i precyzję wykonania - to się chwali!

5
julian.zagora
2021-01-07

Wspaniałe na specjalną okazję
Opinia zweryfikowana zakupem

Razem z narzeczoną wybieraliśmy się na chrzciny, bransoletki, jakie miała totalnie jej nie pasowały, postanowiłem więc czegoś dla niej poszukać. I znalazłem Was, a bransoletka, jaką jej podarowałem podbiła jej serce. Polecam!

Oferta uzupełniająca

bransoletki na chrzciny bransoletka na chrzciny bransoletki chrzciny bransoletka chrzciny chrzciny bransoletki chrzciny bransoletka