Bransoletki na Chrzest

Bransoletki na chrzest – pamiątka na całe życie

Chrzest to ważne wydarzenie w życiu prawie każdego człowieka, to pierwsza religijna uroczystość, z którą ma do czynienia. Ważne jest, żeby zapewnić dziecku odpowiednie pamiątki z tego dnia, jesteśmy pewni, że chcesz, żeby pamiętały o nim do końca swojego życia.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów


Idealnym prezentem dla dziecka będą bransoletki na chrzest, z których zacznie korzystać, gdy trochę podrośnie. Najlepiej będzie sprawdzać się bransoletka z zawieszką, którą z czasem będzie można przełożyć na inny łańcuszek, dzięki temu dziecko będzie nosiło ją przez długie lata. Jesteśmy pewni, ze w przyszłości dziecko doceni ten gest i niesamowity prezent. Pamiętaj, że takie rzeczy nabierają wartości z czasem.

Bransoletki na chrzest – u nas je znajdziesz

Oferujemy Ci bransoletki na chrzest wykonane z wysokiej jakości srebra, dbamy o to, żeby nasze produkty były wykonane ze starannością, od fazy projektu aż do końca tworzenia bransoletki. Właśnie dlatego nasze produkty są zadowalające dla każdego Klienta. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, zwłaszcza w kwestii bransoletek na chrzest, które są prezentami na bardzo ważną okazję – wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, w tej kwestii nie ma miejsca na żadne niedociągnięcia.

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Piotr Czarnecki
Zweryfikowany klient
2020-12-29

Super prezent

Moja żona zastanawiała się, jaka będzie dla niej odpowiednia bransoletka, chrzest jej siostrzenicy był tuż, tuż postanowiłem więc, że kupię jej coś z Waszego sklepu, okazał się to być strzał w 10!

jackiewicz.p
Zweryfikowany klient
2020-12-20

Żonie się podoba

Kupiłem mojej żonie dwie bransoletki, chrzest naszego syna był już blisko, więc nie zwlekałem z zakupem i nie żałuję, bo żona jest zachwycona podarunkiem. Pozdrawiam.

Sienkiewicz
Zweryfikowany klient
2020-11-25

Jestem zadowolona

Zastanawiałam się, jaka bransoletka na chrzest mojej córeczki będzie odpowiednia. Na Waszej stronie znalazłam ich całą masę - i mam tę jedyną piękną bransoletkę :)

Kacper Bielecki
Zweryfikowany klient
2020-10-15

Idealne na chrzest!

Dopiero u Was znalazłem bransoletki na chrzest, są bardzo delikatne i urokliwe. Jestem zadowolony z zakupu, mam nadzieję, że moja chrześnica również będzie z nich zadowolona, gdy podrośnie.


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl