Bransoletki Onyks

Bransoletki Onyks – postaw na mocny akcent kolorystyczny

Ozdoby wykonane z tego wyjątkowego kamienia charakteryzują się najczęściej ciemną tonacją kolorystyczną, która mocno wybija się na tle innych barw. Dzięki temu takie bransoletki onyks mogą okazać się idealnym uzupełnieniem stroju, który potrzebuję lekkiego podkręcenia charakteru, by wyglądać doskonale. To łatwy sposób na ulepszenie swojej stylizacji, z którego może skorzystać każda kobieta. Taka dekoracja na pewno będzie łapała wzrok osób, które będą miały okazję Cię spotkać. Odważ się na taką biżuterię i pokaż swoje poczucie stylu!

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów


Mówi się, że każdy kamień ma swoje własne, niepowtarzalne właściwości, które mogą mieć wpływ na jego właściciela. Nie oznacza to oczywiście tego, że za ich pomocą można dosłownie zmieniać otaczającą cię rzeczywistość, a delikatnie wpływać na Twoje podejście do życia, co w rezultacie może mieć skutki o różnorodnym nasileniu. Bransoletki onyks obdarzane są takimi cechami jak odwaga, wytrwałość, determinacja czy stanowczość. Nosząc taką biżuterię, możesz nastawić się na konkretne rezultaty, które chcesz uzyskać, nadając im wyjątkowe znaczenie i poczucie, że są dla Ciebie czymś więcej, niż tylko zwykłą ozdobą. Z tego powodu to idealny pomysł na prezent dla Ciebie i ważnych osób, którym chcesz przekazać pewną myśl, bez pomocy użycia słów. To dobry, prosty gest, który zostanie zrozumiany przez każdego.

Bransoletki onyks to idealne ozdoby dla osób zabieganych, które cenią sobie praktyczność i minimalizm. Pomimo że swoim kolorem, w którym najczęściej występuje, rzuca się w oczy, jest skromna i bardzo prosta. Najczęściej w formie kulek ułożonych koło siebie w rzędzie, bez zbędnych dodatków i dekoracji. Nie zaburza biznesowego looku i dobrze wygląda przy bardziej eleganckich stylizacjach.

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Kama
Zweryfikowany klient
2021-01-25

Efektowna i piękna biżuteria

Bransoletki z onyksem są bardzo efektowne, a na nadgarstku prezentują się kapitalnie. Są delikatne, jednak bardzo rzucają się w oczy i przykuwają spojrzenia swoimi niesamowitymi walorami.

Czarek K.
Zweryfikowany klient
2021-01-15

Najlepsza jakość

Kupiłem żonie bransoletki Onyks. Moja małżonka uwielbia ten kamień, dlatego jest z nich bardzo zadowolona. To naprawdę bardzo dobrej jakości biżuteria, która prezentuje się zjawiskowo. Super!

Najpopularniejsze


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl

Najlepszy prezent na Dzień Kobiet