Bransoletki z Hematytu

Bransoletki z Hematytu, ozdoba w klasycznym wydaniu

Jesteś osobą, której zależy na jej dobrym wizerunku i każdy dodatek, nawet ten najmniejszy dobierasz z dużą rozwagą, zwracając uwagę na nawet najmniejsze szczegóły? W takim razie bransoletki z hematytu bardzo Ci się spodobają! Taka ozdoba jest doskonałym uzupełnieniem każdego stroju, bez względu na jego charakter i ton. Możesz założyć ją zarówno do biznesowego przebrania, które nosisz zawsze do pracy, jak na randkę, nadając stylizacji trochę więcej charakteru.Bransoletki z hematytu mogą być wykonane w sposób delikatny lub nieco mocniejszy – w zależności od zamysłu projektanta. Właśnie dlatego z łatwością znajdziesz coś idealnie dopasowanego do Ciebie i Twoich upodobań.

Pochodzenie nazwy bransoletki z hematytu (a raczej kamienia, z którego jest zrobiona) wiąże się z greckim słowem haema, czyli krew – stąd też jego zamienne określenie „krwawnik”. Nie jest to przypadkowe, bowiem po sproszkowaniu staje się on czerwony i niekiedy można zaobserwować w nim prześwity we właśnie tym kolorze. Ciekawostką jest fakt, że hematyt jest główną rudą żelaza, stąd jego połyskujący wygląd, który na myśl od razu przywodzi metal. Za dawnych czasów przypisywano mu różnorodne właściwości związane z krwią, dlatego kojarzony był z symbolem życia, lepszego zdrowia i siły, uważany za amulet wojowników. Właśnie dlatego Bransoletki z hematytu wciąż sprawiają wrażenie lekko mistyczne, przywodzących na myśl ochronę przed niepowodzeniem i dodających pewności siebie.

rozwiń

5
Monika D.
Idealne bransoletki
Opinia zweryfikowana zakupem

Bransoletki z hematytu to zdecydowanie moja najlepsza biżuteria. Od kiedy je kupiłam, nie zakładam nic innego na co dzień. Jestem bardzo zadowolona z zainwestowanych pieniędzy. Polecam.

5
Kamil
Bardzo ładna
Opinia zweryfikowana zakupem

Silveris ma zdecydowanie najlepszą ofertę. Znalazłem u nich, to co od zawsze chciała moja żona - bransoletka z hematytu. Jest bardzo ładna i zjawiskowa, moja małżonka jest z niej bardzo zadowolona. Ja również się cieszę, pozdrawiam :).

5
Edyta
Bardzo mi się podoba!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kiedy zobaczyłam, że w waszej kategorii bransoletki - hematyt, macie tak piękną biżuterię, nie mogłam się powstrzymać i za jednym razem kupiłam dwie. Są bardzo solidne i pięknie się prezentują.

5
Julka
Cudowna jest
Opinia zweryfikowana zakupem

Hematyt i bransoletki to najlepsze połączenie. Ten kamień wspaniale czuje się jako elegancka biżuteria dla każdego. Polecam każdej kobiecie, która ceni w sobie poczucie dobrego gustu.

5
Kama
Bardzo dobry zakup
Opinia zweryfikowana zakupem

Uwielbiam kamień hematyt. Bransoletka, jaką kupiłam w Silveris, to najlepszy prezent, jaki sprawiłam sobie na imieniny. Jest zjawiskowa, pasuje do wielu moich stylizacji i co najważniejsza - bardzo mi się podoba. Super!

Oferta uzupełniająca

Dlaczego warto u nas kupować?