Bransoletki z Perłami

Bransoletki z perłami – atrybut kobiecości

Perły to prawdopodobnie najstarsze materiały stosowane do produkcji ozdób. Jako biżuteria pojawiały się już w starożytnym Egipcie, chociaż wtedy ich cena była o wiele większa, a pozwolić sobie na nie mogli tylko najbogatsi. Bransoletka z Perłami to ozdoba o szerokim spektrum cenowym. Obecnie, w związku z hodowlą małż słodkowodnych, ceny są o wiele niższe a dostępność znacząco wzrosła. Wciąż jednak można kupić jedyne w swoim rodzaju, niebotycznie kosztowne perły morskie.Perły dzielą się one na trzy gatunki:

  • Akoya (najbardziej geometryczne),
  • Tahiti (ciemna barwa, w różnych odcieniach),
  • South Sea.(największe, a ich złota odmiana należy do najdroższych na świecie).


Bransoletki z Perłami to biżuteria ponadczasowa, gustowna i przede wszystkim elegancka. Zależnie od wykonania może jednak sprawdzić się również w codziennych, a nie tylko wieczorowych kreacjach, dlatego to cenny dodatek w każdej kolekcji. Zwłaszcza, jeżeli budżet na biżuterię jest ograniczony, a kobieta pragnie zaopatrzyć się w ozdobę, która będzie towarzyszyć jej przez wiele lat, i w wielu rozmaitych sytuacjach.

rozwiń

5
Sylwia
2021-01-11

Bardzo ładna
Opinia zweryfikowana zakupem

Ta bransoletka z perłami jest piękna i elegancka. Uwielbiam ją zakładać codziennie, jak idę do pracy, później też rzadko kiedy ją zdejmuję. Dostałam ją od męża, dobrze, że wiedział co kupić :).

5
Czarek
2021-01-30

Są wyjątkowe
Opinia zweryfikowana zakupem

Bransoletki z perłami od Was są śliczne. Kupiłem je córkom na dzień dziecka i były bardzo szczęśliwe. Od kiedy pamiętam - noszą je codziennie do szkoły. Dzięki Silveris!

5
Maksym
2021-04-18

Piękna perła
Opinia zweryfikowana zakupem

Postanowiłem, że kupię coś żonie na bezokazyjny prezent. Bransoletka z perełką, którą ode mnie dostała wygląda nieziemsko na jej nadgarstkach. Żona jest szczęśliwa.

5
walery
2021-03-25

Najlepszy sklep z biżuterią!
Opinia zweryfikowana zakupem

Bransoletka z perłą z Waszej oferty trafiła w gust mojej żony. Kiedy tylko zobaczyła, co jej kupiłem na imieniny, była wniebowzięta! Jesteście najlepsi, pozdrawiam!

5
Natalia Wójcik
2021-03-06

Jestem zadowolona
Opinia zweryfikowana zakupem

Perły i bransoletka, to najlepsze połączenie - szczególnie dla mnie, ponieważ kocham perły pod każdą postacią! Biżuteria z Waszego sklepu jest naprawdę wysokiej jakości i w 100% odpowiada moim wymaganiom. Dzięki :).

Oferta uzupełniająca

Dlaczego warto u nas kupować?