Broszka z Szafirem

Broszka z Szafirem

Broszka z szafirem – jak się ubrać w boskim stylu

Kamienie szlachetne od setek lat cieszyły się popularnością wśród artystów różnego rodzaju. Chociaż obecnie stosuje się je głównie w sztuce jubilerskiej, to starożytni równie chętnie wykorzystywali klejnoty do zdobienia świątyń, domów czy przedmiotów codziennego użytku.

Broszka z szafirem to obowiązkowa pozycja w kolekcji każdej kobiety, która ceni sobie ozdoby klasyczne, stonowane, ale nie pozbawione blasku. Kamień ten jest wyjątkowy z uwagi na swoją barwę – dość chłodną i wyrazistą, by przyciągnąć uwagę, ale nie na tyle krzykliwą, by przyćmić pozostałe elementy kreacji.

Broszka z szafirem – ozdoba z małego i dużego ekranu

Nawiązania do niebiańskich właściwości kruszcu znaleźć można w niemal każdej religii  i mitologii. Broszka z szafirem często pojawia się jako ozdoba w sztukach czy filmach historycznych, często w ubiorach kapłanek czy osób piastujących ważne urzędy i funkcje. Można więc zatem poszukać w nich inspiracji!

  1. Brak produktów w tej kategorii

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zdzisiek
Zweryfikowany klient
2021-03-04

Cudowna

Broszka z szafirem, jaką kupiłem mamie, prezentuje się bardzo efektownie i osobliwie. Macie naprawdę rozbudowaną ofertę i świetne produkty. Bardzo się cieszę, że dokonałem zakupu akurat u Was.


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl