Broszki

Srebrne broszki, to ten element biżuterii, który wciąż kojarzy się z przeszłością, eleganckimi Paniami, które stosownie do okazji potrafiły dobrać niezwykłą broszkę. Ale ta biżuteria srebrna była także niesamowitym dodatkiem na co dzień. I, co jest pewne, nigdy się to nie zmieniło, nigdy nie wyszło z mody.

Dystyngowane Panie przechadzające się dumnie po ulicach miast, miasteczek i wsi, piękne suknie, urocze nakrycia głowy, nieprzemijające chusty narzucone misternie na ramiona i/lub głowy oraz obowiązkowy dodatek do wszystkich tych kreacji… Broszka. I chociaż dziś wciąż w głowach mamy powyższy obraz to jednak broszki na stałe powróciły do łask współczesnych, niezależnych kobiet. Królowa Elżbieta II, Margaret Thatcher czy Beata Szydło to tylko niewielki odsetek kobiet, które posiadają prawdziwe kolekcje broszek i świadomie wybierają je do podkreślenia swoich stanowisk, ale także, a może przede wszystkim, kobiecych stylizacji.

W ofercie Naszego sklepu posiadamy przeróżne pod względem wzorów, kolorów, kamieni, broszki. Delikatne i masywne, gładkie i niezwykle ozdobne. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów: srebra o próbie 925, cyrkonii czy kamieni ozdobnych. Idealne na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.

Broszki podzieliliśmy na:

-
broszki srebrne
- broszki srebrne z cyrkonią
- broszki srebrne z kamieniem.

Mamy nadzieję, że dzięki takiemu podziałowi bez problemu znajdziecie broszki, które spełnią Wasze oczekiwania.

Zapraszamy serdecznie do naszej oferty broszek.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 38 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 38 elementów

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
klaudia
Zweryfikowany klient
2019-09-30

Cudowne broszki!

Może i jestem kobietą starej daty, ale uwielbiam broszki ozdobne! To piękne dodatki, np. do marynarki czy prostego sweterka. Najlepiej, jak pasują do innej biżuterii, więc wybieram całe zestawy!

broszki ozdobne modne broszki broszki kokardki broszki kwiaty broszki ślubne broszki Silveris