Broszki na Studniówkę

Broszki na studniówkę – czy warto założyć?

Przygotowania na studniówkę nie są prostą sprawą – wymagają skupienia i zaangażowania. Oprócz sukienki należy wybrać pasujące do niej dodatki, kolczyki, naszyjnik, bransoletki... A może chcesz postawić na coś bardziej oryginalnego? Broszki na studniówkę będzie idealnym rozwiązaniem.

Wydawać się mogło, że ta klasyczna biżuteria już dawno wyszła z mody, ale jak dobrze wiemy – historia lubi zataczać koło. Kiedyś broszki pełniły funkcję nie tylko estetyczną, bowiem służyły do spinania ze sobą dwóch części ubrania. Dziś nie grają już tak ważnej roli, wykorzystywane są głównie jako ozdoby, za to jakie gustowne!

Jak wyglądają broszki na studniówkę?

Łatwo spotkać się z tego rodzaju biżuterią, która mocno inspiruje się minionymi epokami. Dawna elegancja jest zawsze w cenie i chyba nigdy nie straci na wartości. Jeśli lubisz klasyczne rozwiązania – broszki na studniówkę będą dla Ciebie idealnym wyborem. Taka biżuteria potrafi doskonale podkreślić urok osobisty, jednocześnie nie przeciążając kreacji. Srebrne broszki pasują do prawie każdego koloru: mlecznej czekolady, bordo, cytrynowego, a nawet amarantowego! Dlatego, jeśli zależy Ci na eleganckim, wysmakowanym wyglądzie, broszki na studniówkę będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem – bez względu na to, jaki kolor dominuje w Twojej stylizacji!

rozwiń

5
Wiktor
Bardzo eleganckie
Opinia zweryfikowana zakupem

Razem z dziewczyną przeglądaliśmy tutaj broszki na studniówkę dla niej. Jak już wróciłem do domu, to zamówiłem najładniejszą. Mam nadzieję, że jej się spodoba!

5
Aga
Nowa broszka
Opinia zweryfikowana zakupem

Moja nowa broszka na studniówkę jest po prostu przepiękna! Srebrne zawsze mi się najbardziej podobały, a tutaj jest takich całe mnóstwo!

5
Iwo
Naprawdę piękna!
Opinia zweryfikowana zakupem

To zdecydowanie najlepsza broszka! Studniówka na pewno będzie udana :) sukienkę mam, kolczyki są, a teraz trafiła do mnie właśnie broszka i jest po prostu przepiękna!

5
Wera
Moja ulubiona!
Opinia zweryfikowana zakupem

Tutaj przeglądaliśmy broszki. Studniówka była zaplanowana na 5 dni do przodu i bałyśmy się zamawiać w obawie, że nie dojdą na czas. Broszki trafiły jednak po 2 dniach, więc wszystkie komentarze o szybkiej wysyłce są prawdziwe :)

5
Marta
Piękne!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kompletnie nie wiedziałam co założyć na chrzest, bransoletki, które posiadam nie pasowały mi kompletnie. Na szczęście znalazłam Wasz sklep i wybrałam dla siebie odpowiednią :)

5
aleksandra
Najlepsze broszki!
Opinia zweryfikowana zakupem

To była naprawdę udana studniówka! Broszka (srebrna) wypadła po prostu genialnie, ale najważniejsze jest to, że kurier był u mnie przed studniówką, a zamawiałam na ostatnią chwilę :)

Oferta uzupełniająca

broszki na studniówkę broszka na studniówkę broszka studniówka broszki studniówka studniówka broszka studniówka broszki