Kolczyki dla świadkowej

Kolczyki dla świadkowej to dobry pomysł!

Twoja przyjaciółka przeznaczyła Ci bardzo ważne zadanie do wykonania, w końcu świadkowa to osoba odpowiedzialna za cały ślub! Musisz dopilnować, by wieczór panieński był idealnie zorganizowany i pamiętać o tym, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Dodatkowo jesteś wsparciem dla Panny młodej przed i w trakcie tego wyjątkowego dnia.Jednak nie zapominaj o sobie – Ty też musisz dobrze wyglądać podczas uroczystości! Na pewno wiesz, że Twoja stylizacja nie powinna przysłaniać kreacji panny młodej, w końcu to ona ma być w centrum uwagi w tym dniu. Dlatego wybierz elegancką, ale skromną sukienkę i dobierz do niej odpowiednie dodatki, na przykład kolczyki dla świadkowej.

Skromne kolczyki dla świadkowej

Najlepiej postawić na proste rozwiązania – kolczyki dla świadkowej powinny być skromne, nierzucające się w oczy. Najlepiej wybrać elegancką, klasyczną biżuterię, srebrne kolczyki z cyrkoniami nadadzą się do tego idealnie. Minimalizm jest ostatnio w modzie, dlatego proponujemy Ci skromne kolczyki dla świadkowej.

Jesteśmy pewni, że pomimo ich prostej formy będziesz wyglądać fenomenalnie! Oczywiście nic nie stoi Ci na przeszkodzie nałożenia bardziej ozdobnej biżuterii, miej tylko na uwadze, to, że to nie ty jesteś najważniejsza tego dnia!

rozwiń

5
Iza Wrocek
Polecam serdecznie
Opinia zweryfikowana zakupem

Nowe kolczyki świadkowej zrobiły ogromną furorę na weselu. Kupiłam sobie takie same :) szkoda, że na następne wesele trzeba trochę poczekać :)

5
Ada
Mała rzecz, duża różnica
Opinia zweryfikowana zakupem

Pierwszy raz byłam przy kimś jako świadkowa. Kolczyki od was tak dobrze pasowały do mojej sukienki, że dostałam sporego kopa do pewności siebie. Polecam w 100%!

5
Mazur
Piękne!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłam tutaj kolczyki dla świadkowej, żeby miała takie same jak ja. Srebro idealnie skomponowało się z jej bladym różem! Niezapomniane chwile :)

5
Pamela.z
Wszystko super!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kolczyki dla świadkowej na ślub to cięzki orzech do zgryzienia - nie mogą się za bardzo wyróżniać, ale nie mogą też być niewidoczne. Na szczęscie udało mi sie u was znaleźć idealną parę. Dziękuję!

5
Maksymilian Maciejewski
10/10
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłem u was kolczyki dla druhny, bo takie zadanie przydzieliła mi żona. Byłem trochę zdenerwowany, ale na szczęście wszystkim się podobało. Na pochwałę zasługuje również czas realizacji zamówienia.

Oferta uzupełniająca

kolczyki dla świadkowej kolczyki świadkowej świadkowa kolczyki kolczyki dla druhny ślubne kolczyki świadkowej ślubna bransoletka