Kolczyki dla świadkowej

Kolczyki dla świadkowej to dobry pomysł!

Twoja przyjaciółka przeznaczyła Ci bardzo ważne zadanie do wykonania, w końcu świadkowa to osoba odpowiedzialna za cały ślub! Musisz dopilnować, by wieczór panieński był idealnie zorganizowany i pamiętać o tym, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Dodatkowo jesteś wsparciem dla Panny młodej przed i w trakcie tego wyjątkowego dnia.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 68 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 68 elementów


Jednak nie zapominaj o sobie – Ty też musisz dobrze wyglądać podczas uroczystości! Na pewno wiesz, że Twoja stylizacja nie powinna przysłaniać kreacji panny młodej, w końcu to ona ma być w centrum uwagi w tym dniu. Dlatego wybierz elegancką, ale skromną sukienkę i dobierz do niej odpowiednie dodatki, na przykład kolczyki dla świadkowej.

Skromne kolczyki dla świadkowej

Najlepiej postawić na proste rozwiązania – kolczyki dla świadkowej powinny być skromne, nierzucające się w oczy. Najlepiej wybrać elegancką, klasyczną biżuterię, srebrne kolczyki z cyrkoniami nadadzą się do tego idealnie. Minimalizm jest ostatnio w modzie, dlatego proponujemy Ci skromne kolczyki dla świadkowej. Jesteśmy pewni, że pomimo ich prostej formy będziesz wyglądać fenomenalnie! Oczywiście nic nie stoi Ci na przeszkodzie nałożenia bardziej ozdobnej biżuterii, miej tylko na uwadze, to, że to nie ty jesteś najważniejsza tego dnia!

Nowa biżuteria srebrna


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl