Kolczyki na Chrzest

Kolczyki na chrzest to poważna decyzja

Zdania na temat kolczyków u małych dzieci są podzielone, jedni są zwolennikami tego zabiegi, inni uważają, że jest jeszcze za wcześnie. Decydując się na przekłucie uszu małego dziecka, trzeba liczyć się z możliwymi konsekwencjami, mogą wystąpić różne infekcje ucha i inne komplikacji wymagające interwencji lekarza.

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów


Nie znaczy to, że do nieprzyjemnych skutków dochodzi za każdym razem, gdy przekuje się dzieciom uszy. To wyjątkowa sytuacja, która może po prostu dotknąć każdego. Jeśli decydujesz się zakupić kolczyki na chrzest, w zestawie z przekłuciem uszu, pamiętaj, żeby odpowiednio dobrać materiał, z którego wykonana jest ozdoba.

Jak wybrać kolczyki na chrzest?

Zwróć uwagę przede wszystkim na materiał, z jakiego wykonane są wybrane przez Ciebie kolczyki, musisz być pewny, że nie uczula on Twojego dziecka. Jeśli okaże się, że wszystko jest w porządku – pora wybrać odpowiedni wzór. Chrzest to uroczysta okazja, dlatego nie należy nakładać dziecku zbyt kolorowych, krzykliwych kolczyków. Dobrze sprawdzą się skromne, srebrne błyskotki z małymi cyrkoniami lub bez dodatkowych zdobień. To dobre urozmaicenie stroju dziecka, jednak należy pamiętać, że priorytetem powinien być przede wszystkim jego komfort, nie wygląd.

Nowa biżuteria srebrna


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl