❤︎❤︎❤︎ Zadbaj o niezapomniany upominek na DZIEŃ MATKI ❤︎❤︎❤︎  WYBIERZ PREZENT

Kolczyki na Chrzest

Kolczyki na chrzest to poważna decyzja

Zdania na temat kolczyków u małych dzieci są podzielone, jedni są zwolennikami tego zabiegi, inni uważają, że jest jeszcze za wcześnie. Decydując się na przekłucie uszu małego dziecka, trzeba liczyć się z możliwymi konsekwencjami, mogą wystąpić różne infekcje ucha i inne komplikacji wymagające interwencji lekarza.

Pokazuje 1 - 11 z 11 produktówNie znaczy to, że do nieprzyjemnych skutków dochodzi za każdym razem, gdy przekuje się dzieciom uszy. To wyjątkowa sytuacja, która może po prostu dotknąć każdego. Jeśli decydujesz się zakupić kolczyki na chrzest, w zestawie z przekłuciem uszu, pamiętaj, żeby odpowiednio dobrać materiał, z którego wykonana jest ozdoba.

Jak wybrać kolczyki na chrzest?

Zwróć uwagę przede wszystkim na materiał, z jakiego wykonane są wybrane przez Ciebie kolczyki, musisz być pewny, że nie uczula on Twojego dziecka. Jeśli okaże się, że wszystko jest w porządku – pora wybrać odpowiedni wzór. Chrzest to uroczysta okazja, dlatego nie należy nakładać dziecku zbyt kolorowych, krzykliwych kolczyków. Dobrze sprawdzą się skromne, srebrne błyskotki z małymi cyrkoniami lub bez dodatkowych zdobień. To dobre urozmaicenie stroju dziecka, jednak należy pamiętać, że priorytetem powinien być przede wszystkim jego komfort, nie wygląd.

5
andrzej mazur
2020-10-16

Bardzo ładne kolczyki
Opinia zweryfikowana zakupem

Chciałem kupić kolczyki dla mojej chrześnicy, ale nie miałem pojęcia, jakie kolczyki na chrzest wybrać. Dobrze, że macie tak przejrzystą ofertę na sklepie

5
Alicja
2020-10-11

Super wybór
Opinia zweryfikowana zakupem

Znalazłam u Was super kolczyki. Na chrzciny mojego bratanka sprawdziły się idealnie. Pięknie pasowały do mojej sukienki.

5
Bartek Zakrzewski
2020-11-28

Piękne!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłem tutaj kolczyki na chrzest dla dziewczynki i goście nie mogą oderwać oczu od tych małych i uroczych kolczyków.

5
Klara Markowska
2021-01-02

Piękne kolczyki!
Opinia zweryfikowana zakupem

Dla mojej córeczki to pierwsze kolczyki! Chrzciny mogę zaliczyć do udanych. Gwiazdeczka wyglądała po prostu cudnie!

Kolczyki na Chrzest

kolczyki na chrzest kolczyki na chrzciny kolczyki na chrzest dla dziewczynki kolczyki chrzciny chrzest kolczyki srebrne kolczyki na chrzest