Kolczyki na Komunię

Kolczyki na komunię – nie tylko prezent

Kolczyki na komunie to klasyczny prezent wybierany przez wiele osób. Dlaczego jest tak popularny i jak sprawdza się w praktyce? Po pierwsze – jest uniwersalny, można korzystać z niego z każdej sytuacji i nosić go nawet na co dzień. Dodatkowo jest idealną pamiątką, która przypomina o bardzo ważnym dniu z życia.

Pokazuje 1 - 15 z 19 produktówJednak kolczyki na komunie to nie tylko prezent, w końcu można założyć je nawet w tym uroczystym dniu. Wystarczy pamiętać, żeby kupić je odpowiednio wcześnie, ponieważ biżuterię, którą Twoja córka ma założyć na komunię, powinna być poświęcona. Każda dziewczyna lubi błyskotki i jeśli ma przekute uszy – na pewno zechce nałożyć kolczyki na komunię.

Jakie kolczyki na komunię wybrać?

Przede wszystkim kolczyki na komunię muszą być skromne tak jak reszta biżuterii.  W końcu to religijna uroczystość, nie wypada nakładać na nią dużych, bogato zdobionych kolczyków. Dodatki powinny podkreślać czystość i niewinność dziewczynki, to bardzo ważna zasada, o której warto pamiętać. Srebrna biżuteria jest o wiele lepsza od złotej, ta druga wydaje się zbyt bogata i przesadna.

Najlepiej wybrać najprostsze dostępne wzory lub motywy religijne jak aniołki lub gwiazdki. W naszym sklepie znajdziesz idealne kolczyki na komunię wykonane z najwyższej jakości materiałów.

5
Kornelia
2020-08-07

Wybrałam i polecam
Opinia zweryfikowana zakupem

Zastanawiałam się, jakie kolczyki na komunię kupić córce. Zobaczyłam waszą ofertę i produkty, wszystkie były tak piękne, że aż nie mogłam się zdecydować na jedne. Po dłuższym czasie wybrałam, są śliczne.

5
Paweł
2020-11-16

Świetne na komunię
Opinia zweryfikowana zakupem

Zauważyłem na Waszej stronie kolczyki komunijne, kupiłem po parze obydwu córkom. Biżuteria jest piękna, a dziewczynki zadowolone.

5
Mirek Iwanowicz
2020-10-27

Kupię ponownie
Opinia zweryfikowana zakupem

Potrzebowałem kolczyki dla córki, gdyż zbliżała jej się komunia. Na waszej stronie znalazłem mnóstwo propozycji, już wiem gdzie kupie podobne drugiej córce. Polecam.

5
Wolf
2020-04-12

Piękne kolczyki
Opinia zweryfikowana zakupem

Kolczyki srebrne na komunię okazały się idealnym podarunkiem dla mojej kuzynki, młoda zadowolona i nosi je cały ten czas, od kiedy je dostała, nie chce ich zdejmować :)

5
Dominik Nowaczyk
2020-12-19

Oryginalne kolczyki
Opinia zweryfikowana zakupem

Bardzo zależało mi na czymś oryginalnym dla mojej siostry, znalazłem świetne dla niej, srebrne kolczyki na komunię, strasznie jej się podobają. Biżuteria godna polecenia.

Kolczyki na Komunię

kolczyki na komunię kolczyki komunijne kolczyki komunia kolczyki srebrne na komunię srebrne kolczyki na komunię kolczyki na pierwszą komunię