Kolczyki na Komunię

Kolczyki na komunię – nie tylko prezent

Kolczyki na komunie to klasyczny prezent wybierany przez wiele osób. Dlaczego jest tak popularny i jak sprawdza się w praktyce? Po pierwsze – jest uniwersalny, można korzystać z niego z każdej sytuacji i nosić go nawet na co dzień. Dodatkowo jest idealną pamiątką, która przypomina o bardzo ważnym dniu z życia.

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów


Jednak kolczyki na komunie to nie tylko prezent, w końcu można założyć je nawet w tym uroczystym dniu. Wystarczy pamiętać, żeby kupić je odpowiednio wcześnie, ponieważ biżuterię, którą Twoja córka ma założyć na komunię, powinna być poświęcona. Każda dziewczyna lubi błyskotki i jeśli ma przekute uszy – na pewno zechce nałożyć kolczyki na komunię.

Jakie kolczyki na komunię wybrać?

Przede wszystkim kolczyki na komunię muszą być skromne tak jak reszta biżuterii.  W końcu to religijna uroczystość, nie wypada nakładać na nią dużych, bogato zdobionych kolczyków. Dodatki powinny podkreślać czystość i niewinność dziewczynki, to bardzo ważna zasada, o której warto pamiętać. Srebrna biżuteria jest o wiele lepsza od złotej, ta druga wydaje się zbyt bogata i przesadna. Najlepiej wybrać najprostsze dostępne wzory lub motywy religijne jak aniołki lub gwiazdki. W naszym sklepie znajdziesz idealne kolczyki na komunię wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Dominik Nowaczyk
Zweryfikowany klient
2020-12-19

Oryginalne kolczyki

Bardzo zależało mi na czymś oryginalnym dla mojej siostry, znalazłem świetne dla niej, srebrne kolczyki na komunię, strasznie jej się podobają. Biżuteria godna polecenia.

Wolf
Zweryfikowany klient
2020-04-12

Piękne kolczyki

Kolczyki srebrne na komunię okazały się idealnym podarunkiem dla mojej kuzynki, młoda zadowolona i nosi je cały ten czas, od kiedy je dostała, nie chce ich zdejmować :)

Mirek Iwanowicz
Zweryfikowany klient
2020-10-27

Kupię ponownie

Potrzebowałem kolczyki dla córki, gdyż zbliżała jej się komunia. Na waszej stronie znalazłem mnóstwo propozycji, już wiem gdzie kupie podobne drugiej córce. Polecam.

Paweł
Zweryfikowany klient
2020-11-16

Świetne na komunię

Zauważyłem na Waszej stronie kolczyki komunijne, kupiłem po parze obydwu córkom. Biżuteria jest piękna, a dziewczynki zadowolone.

Kornelia
Zweryfikowany klient
2020-08-07

Wybrałam i polecam

Zastanawiałam się, jakie kolczyki na komunię kupić córce. Zobaczyłam waszą ofertę i produkty, wszystkie były tak piękne, że aż nie mogłam się zdecydować na jedne. Po dłuższym czasie wybrałam, są śliczne.


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl