Kolczyki na Studniówkę

Zdecyduj się na kolczyki na studniówkę

Kolczyki na studniówkę to idealne dopełnienie każdej stylizacji. Jeśli masz przekute uszy – nie wahaj się, zdecyduj się na ten wystrzałowy dodatek do stroju! W naszym sklepie znajdziesz srebrne kolczyki, które doskonale będą pasowały do Twojej stylizacji, wybór jest naprawdę szeroki. Gwarantujemy ci wysoką jakość produktów, starannie dobieramy materiały, z których są produkowane, profesjonalizm to nasze drugie imię.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 65 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 65 elementów


Jak dobrać kolczyki na studniówkę do twarzy?

Zastanawiasz się jak dobrać kolczyki na studniówkę do twarzy? Wiemy, że w tym dniu chcesz wyglądać perfekcyjnie, dlatego przyszykowaliśmy dla Ciebie parę szybkich rad:

  • Do twarzy trójkątnej


Jeśli Twoja twarz zwęża się w kierunku podbródka, zdecyduj się na duże, zwisające kolczyki. Im bardziej dekoracyjnie – tym lepiej! Wyrówna to optycznie proporcje w Twojej twarzy, wypełniając wolne miejsce przy brodzie.

  • Do twarzy kwadratowej


Twarz kwadratowa to taka, której szerokość czoła jest identyczna z szerokością brody. Przy tym rodzaju buzi ważne jest optyczne zwężenie linii policzków i szczęki. Idealne do tego będą owalne kolczyki, mogą być podłużne, ale nie jest to wymogiem. Ważne, żeby kształtem przypominały koło.

  • Do twarzy okrągłej


Ten typ twarzy kojarzony jest z młodymi dziewczynkami, więc jeśli w dniu swojej studniówki chcesz wyglądać bardziej dojrzale – zainwestuj w geometryczne, pionowe kolczyki. Długie kolczyki optycznie przedłużą linię Twojej twarzy, na czym na pewno Ci zależy.

  • Do twarzy owalnej


Mówi się, że to idealny rodzaj twarzy – to prawda! Pasuje do niej każdy typ kolczyków, dlatego, jeśli masz taką buzię, nie musisz w żaden sposób się  ograniczać!

Nowa biżuteria srebrna


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl