Kolczyki srebrne

Kolczyki srebrne

Kolczyki srebrne to prawdziwy i ponadczasowy dodatek, któremu nie oprze się żadna kobieta. I z taką sytuacją mamy do czynienia już od wieków. Popularności kolczyków srebrnych nie zaszkodził do tej pory fakt, że moda się zmienia, często zatacza koło i wraca, ale też przemija bezpowrotnie. Kolczyki srebrne są zawsze modne, ponadczasowe, klasyczne. I oczywiście nic nie wskazuje na to, by to miało się zmienić. Kolczyki srebrne są, bowiem, tym elementem biżuterii, który nie tylko dodaje zamierzonego uroku, subtelnie podkreślając naszą urodę czy wręcz korygując owal twarzy, ale także podkreśla nasz charakter oraz stylizację.

W ofercie naszego sklepu posiadamy najróżniejsze modele srebrnych kolczyków, tak, aby każda Pani znalazła coś dla siebie. Kolczyki długie, wiszące wręcz niezastąpione podczas uroczystych kolacji, pięknych gal i tajemniczych bali. Kolczyki króciutkie, popularnie zwane przebitkami, które sprawdzą się idealnie na co dzień, także podczas aktywności fizycznych. Kolczyki delikatnie wiszące, będące idealnym kompromisem pomiędzy długimi a przebitkami. Ponadto kolczyki gładkie, wykonane z polerowanego srebra, jak i matowe, oksydowane... i znacznie więcej.

Srebrne kolczyki, które dodają elegancji

Za pomocą odpowiednio dobranej biżuterii podkreślisz wszystkie walory swojej sylwetki, danego stroju, czy nastroju. Możesz dobrać je pod okazję lub wręcz przeciwnie – nieco poeksperymentować z modą. W Silveris dajemy Ci tę możliwość, prezentując poniższą kolekcję. Najwyższa jakość materiału, doskonałe projekty oraz wykonanie z dbałością o każdy szczegół tylko podkreślają, że nasze produkty to niewielkie dzieła sztuki. Do tego, wykonane w zgodzie z zasadami klasycznej sztuki jubilerskiej. Pozwól sobie na piękno.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 120 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 120 elementów

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Asia.Polka
Zweryfikowany klient
2019-09-30

Idealne

Kolczyki srebrne koła dostałam od mamy, ale wiem, że kupiła je tutaj! Jedyne, co mogę napisać to, że są naprawdę ładne!

Eliza
Zweryfikowany klient
2019-10-08

kolczyki serduszka

Ale mi się trafiła perełka! Kolczyki srebrne serduszka są cudowne, najlepsze! Zakochałam się w nich.

kolczyki srebrne koła kolczyki srebrne serduszka kolczyki srebrne małe kolczyki srebrne wiszące kolczyki ślubne kolczyki koła