Kolczyki srebrne MINI

Kolczyki srebrne MINI

Kolczyki srebrne z serii MINI to małe kolczyki które idealnie sprawdzą się jako ozdoba biżuteryjna zarówno dla dzieci oraz każdej dorosłej miłośniczki srebrnych kolczyków. Małe srebrne kolczyki dostępne są w wielu ciekawych wzorach - roślinnych, zwierzęcych, abstrakcyjnych oraz zawsze modnych kółeczkach srebrnych i serduszkach. Większość kolczyków srebrnych z serii MINI występuje w wersji z wygodnym sztyftem.

Dział Naszego sklepu z kolczykami srebrnymi Mini to jednej z najbardziej uroczych i najchętniej odwiedzanych działów. My sami nie możemy się mu oprzeć! A wszystko dlatego, że jest to miejsce, które powstało z myślą o najmłodszych wielbicielkach srebrnej biżuterii, ale nie tylko. Kolczyki dostępne w dziale Mini są idealne dla każdej Pani, która uwielbia minimalizm, nie przepada za eksponowaniem swojej biżuterii bądź, z racji swojej aktywności, wybiera niewielkie kolczyki zapinane na wygodny sztyft.

Mini kolczyki srebrne zapinane na sztyft - nie tylko dla dzieci!

Kółeczka, serduszka, mini- zwierzątka, kwiatuszki, z dodatkiem cyrkonii lub bez z pewnością podbiją serca Pań w wieku od lat kilku do kilkudziesięciu. To małe kolczyki, które swobodnie można wybierać na co dzień lub za ich pomocą wprowadzać w świat biżuterii najmłodsze damy. To w końcu wygoda połączona z nowoczesnością i najwyższą jakością oferowanego srebra.


Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
kolczyki srebrne wkrętki kolczyki srebrne kółeczka kolczyki dla dziecka kolczyki srebrne kulki kolczyki srebrne kółeczka małe kolczyki srebrne sztyfty