Kolczyki srebrne oksydowane

W naszym sklepie doskonale wiemy, że każdy z nas posiada inny gust, zwłaszcza jeśli chodzi o biżuterię! Jeśli czyste srebro nie jest w Twoim guście, to zapraszamy do naszej oferty. Znajdziesz w niej również kolczyki poddane procesowi oksydowania. Biżuteria tego typu posiada na warstwie srebra cienką warstwę jego tlenków. Dzięki temu kolczyki posiadają charakter vintage, który kobiety wprost uwielbiają!

Kolczyki srebrne oksydowane – stylowa biżuteria w stylu vintage

Oksydowanie biżuterii sprawia, że nabiera ona zupełnie innego, pełnego i dojrzałego charakteru. Możesz mieć pewność, że w naszej ofercie znajdziesz szereg oksydowanych kolczyków, wśród których z pewnością znajdują się te, które doskonale wpasują się w Twój gust i będą przyciągać uwagę otoczenia.

Jeśli chcesz dodać swojej codziennej stylizacji lekkiego vintage'owego pazura, to nasze kolczyki srebrne oksydowane z pewnością przypadną Ci do gustu. To biżuteria, po którą sięgają zarówno kobiety w wieku 20, 40, jak i 70 lat. Wszystko dlatego, że nasze propozycje cechują się ponadczasową elegancją i szykiem. Sprawdź je!

rozwiń

5
Wiki
Ładniejsze niż na zdjeciu
Opinia zweryfikowana zakupem

Kolczyki srebrne oksydowane przerosły moje oczekiwania – są jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach. Wysyłka była szybka i bezproblemowa.

Oferta uzupełniająca

Dlaczego warto u nas kupować?