Kolczyki srebrne z kamieniem

Kolczyki srebrne z kamieniem w różnych wydaniach

Nieodłącznym elementem panujących obecnie w sztuce jubilerskiej trendów są różnego rodzaju kamienie. Rozmaite rozmiary, barwy i kształty pozwalają tworzyć wyjątkowe przedmioty, a twórców ogranicza tylko ich wyobraźnia. Również kolczyki srebrne z kamieniem zyskały dzięki temu na popularności. Do najczęściej stosowanych skał należą:

Pokazuje 1 - 15 z 82 produktów

Kolczyki srebrne ozdobione kamieniem jubilerskim

  • Turkus
  • Opal
  • Onyks
  • Perła


To oczywiście nie wszystko, ponieważ oprócz licznych naturalnych, znajdziesz u nas również biżuterię z kamieniami syntetycznymi.


Obszerna oferta sklepu „Silveris”

Subtelne, delikatne srebrne kolczyki z kamieniem, zapinane na sztyft, niedługie i niesamowicie kobiece wiszące czy może długie kolczyki, które fantastycznie wysmuklają owal twarzy? Nowoczesne i eleganckie, romantyczne czy też nawiązujące do designu retro? Możliwości jest mnóstwo, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz biżuterię w rozmaitych stylach.

Gwarantujemy, że każda kobieta znajdzie w sklepie „Silveris” coś dla siebie. Biżuteria na rozmaite okazje i współgrająca z różnymi kreacjami to nasza specjalność.

5
Izabella
2019-07-15

W końcu znalazłam kolczyki z kamieniami
Opinia zweryfikowana zakupem

Uwielbiam kolczyki z kamieniami naturalnymi a tu znalazłam ich tak dużo, że nie wiem, które wybrać!

5
Jola
2019-08-07

kolczyki z kamieniem
Opinia zweryfikowana zakupem

Wybrałam kolczyki srebrne z kamieniem! Wcześniej przeglądałam ofertę, ale nie wiedziałam na co się zdecydować. W końcu wybrałam te czerwone z nowości - boskie!

5
Monika
2019-09-25

Wybrałam kolczyki z onyksem!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kolczyki srebrne z onyksem, które do mnie niedawno przyszły są po prostu idealne! jestem z nich bardzo zadowolona :)

5
k.zabina
2019-10-02

Jakie one są piękne!
Opinia zweryfikowana zakupem

Dostałam od męża kolczyki srebrne z zielonym kamieniem i są genialne! Nie mam pojęcia skąd u niego takie dobre wyczucie!

5
Kasia
2019-11-18

Kupiłam kolczyki z turkusem
Opinia zweryfikowana zakupem

Kolczyki srebrne z turkusem pasują idealnie. Wybrałam te urocze, malutkie i jestem nimi zachwycona.

5
agatadomanska
2020-01-02

Babcia zachwycona!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłam kolczyki srebrne z szafirem babci na święta, jest zachwycona! Jak widać, wasza biżuteria odpowiada kobietom w każdym wieku. Sama też posiadam już kilka drobiazgów z waszego sklepu ;D

kolczyki z kamieniami naturalnymi kolczyki srebrne z turkusem kolczyki srebrne z szafirem kolczyki srebrne z zielonym kamieniem kolczyki srebrne z perłą kolczyki srebrne z onyksem