Kolczyki srebrne z kamieniem

Kolczyki srebrne z kamieniem

Kolczyki srebrne z kamieniem w różnych wydaniach

Nieodłącznym elementem panujących obecnie w sztuce jubilerskiej trendów są różnego rodzaju kamienie. Rozmaite rozmiary, barwy i kształty pozwalają tworzyć wyjątkowe przedmioty, a twórców ogranicza tylko ich wyobraźnia. Również kolczyki srebrne z kamieniem zyskały dzięki temu na popularności. Do najczęściej stosowanych skał należą:

-turkus
-opal
-onyks
-perła


To oczywiście nie wszystko, ponieważ oprócz licznych naturalnych, znajdziesz u nas również biżuterię z kamieniami syntetycznymi.


Obszerna oferta sklepu „Silveris”

Subtelne, delikatne srebrne kolczyki z kamieniem, zapinane na sztyft, niedługie i niesamowicie kobiece wiszące czy może długie kolczyki, które fantastycznie wysmuklają owal twarzy? Nowoczesne i eleganckie, romantyczne czy też nawiązujące do designu retro? Możliwości jest mnóstwo, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz biżuterię w rozmaitych stylach. Gwarantujemy, że każda kobieta znajdzie w sklepie „Silveris” coś dla siebie. Biżuteria na rozmaite okazje i współgrająca z różnymi kreacjami to nasza specjalność.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 60 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 60 elementów
kolczyki z kamieniami naturalnymi kolczyki srebrne z turkusem kolczyki srebrne z szafirem kolczyki srebrne z zielonym kamieniem kolczyki srebrne z perłą kolczyki srebrne z onyksem