Łańcuszki na rękę

Łańcuszki na rękę

Oferta naszych srebrnych łańcuszków na rękę to klasyczne rozwiązania, proste i niezwykle eleganckie połączenia. Znane sploty, a wśród nich serduszka i linka z dodatkiem malutkich kuleczek czy większych kółek, z cyrkoniami lub bez, czy łańcuszki typu „celebrytka”. Dzięki temu z powodzeniem dopasujesz łańcuszki srebrne na rękę z tymi na szyję.

Łańcuszki srebrne na rękę dostępne w ofercie Silveris

Ciekawym pomysłem stylizacyjnym jest podkreślenie urody poprzez noszenie łańcuszków na rękę nie tylko od święta, ale także na co dzień. Łańcuszki srebrne na rękę są oryginalnym, delikatnym i przepięknym elementem biżuterii, który podkreśli styl oraz kobiecość każdej Pani. W naszej ofercie znajdziesz łańcuszki srebrne w towarzystwie kuleczek, cyrkonii, fikuśnych dodatków, oraz proste i klasyczne formy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu „Silveris” na łańcuszki srebrne na rękę!

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 43 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 43 elementów

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Halina
Zweryfikowany klient
2019-07-04

Łańcuszek na rękę dla przyjaciółki

Ten łańcuszek na rękę wybrałam na przyjaciółki w formie prezentu urodzinowego. Muszę przyznać, że tego się nie spodziewała!

asia.mazurek
Zweryfikowany klient
2019-10-08

Naprawdę urocze!

Delikatne łańcuszki podkreślą urok każdej kobiety! Pełno w nich majestatu i gracji, trudno to opisać! Myślę, że te łańcuszki spodobają się każdej pani, która lubi klasyczne i skromne ozdoby :)

delikatne łańcuszki łańcuszki srebrne z zawieszką łańcuszek srebrny warkocz łańcuszek z cyrkoniami prosty łańcuszek łańcuszki srebrne damskie z serduszkiem