Łańcuszki na rękę

Łańcuszki na rękę

Oferta naszych srebrnych łańcuszków na rękę to klasyczne rozwiązania, proste i niezwykle eleganckie połączenia. Znane sploty, a wśród nich serduszka i linka z dodatkiem malutkich kuleczek czy większych kółek, z cyrkoniami lub bez, czy łańcuszki typu „celebrytka”. Dzięki temu z powodzeniem dopasujesz łańcuszki srebrne na rękę z tymi na szyję.

Łańcuszki srebrne na rękę dostępne w ofercie Silveris

Ciekawym pomysłem stylizacyjnym jest podkreślenie urody poprzez noszenie łańcuszków na rękę nie tylko od święta, ale także na co dzień. Łańcuszki srebrne na rękę są oryginalnym, delikatnym i przepięknym elementem biżuterii, który podkreśli styl oraz kobiecość każdej Pani. W naszej ofercie znajdziesz łańcuszki srebrne w towarzystwie kuleczek, cyrkonii, fikuśnych dodatków, oraz proste i klasyczne formy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu „Silveris” na łańcuszki srebrne na rękę!

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 46 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 46 elementów

Opinie

Rated 4.8571428571429 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews
Halina
Zweryfikowany klient
2019-07-04

Łańcuszek na rękę dla przyjaciółki

Ten łańcuszek na rękę wybrałam na przyjaciółki w formie prezentu urodzinowego. Muszę przyznać, że tego się nie spodziewała!

asia.mazurek
Zweryfikowany klient
2019-10-08

Naprawdę urocze!

Delikatne łańcuszki podkreślą urok każdej kobiety! Pełno w nich majestatu i gracji, trudno to opisać! Myślę, że te łańcuszki spodobają się każdej pani, która lubi klasyczne i skromne ozdoby :)

sobieraj.a
Zweryfikowany klient
2019-10-25

sarolite@agencja.pl

Łańcuszki srebrne z zawieszką są po prostu niesamowite! Kupiłam taką mamie na urodziny i paczka była już po dwóch dniach! Oczywiście wszystko bez zarzutu, żadnej rysy czy wady. Silveris można śmiało polecać każdemu!

engi
Zweryfikowany klient
2019-12-03

Kupiłam i polecam :)

Skromny, prosty łańcuszek. Idealnie podkreśla karnację i makijaż. Jeżeli o mnie chodzi, to jest fenomenalny, szczerzę mogę taki łańcuszek polecić każdemu, a sklep Silveris zawsze warto wybierać, zamawiam tutaj od roku i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł!

Karolina
Zweryfikowany klient
2019-12-18

Kupiłam łańcuszek!

Po długich namysłach wybrałam łańcuszek z cyrkoniami, ale jak to był trudny wybór! Nie mogłam się zdecydować, miałam kilku faworytów, ale ten z cyrkoniami jest po prostu kochany!

Ola
Zweryfikowany klient
2020-02-9

Idealne!

Wraz z moja przyjaciółką chcemy kupić sobie łańcuszki srebrne damskie z serduszkiem. W Waszym sklepie znalazłyśmy te idealne...zamówione! Czekamy na dostawę!

maciej
Zweryfikowany klient
2020-02-17

Trafiony prezent

Kupiłem dla mojej narzeczonej łańcuszek srebrny warkocz i bardzo jej się spodobał. Trafiony prezent!

delikatne łańcuszki łańcuszki srebrne z zawieszką łańcuszek srebrny warkocz łańcuszek z cyrkoniami prosty łańcuszek łańcuszki srebrne damskie z serduszkiem